Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan

Basit konserve dana eti
 
 
5-6 PorsiyonPTM40 dakika

Basit konserve dana eti


St.Patricks Günü geçerken, bu eski konserve dana biftek tarifini paylaşacağımı düşündüm. Annemindi ve sade ve kolaydı, ama ertesi gün kızarmış yumurtalı ve çavdar ekmeği tost ile çok güzel! İnsanların karışıma bir şeyler eklediğini biliyorum, ama bu basit karma her zaman iyidir.

  Share
  Tweet
  Pin
  Whatsapp
  Print

Hazırlık

 1. My kids eat this with ketchup -- I think it ruins it, but oh well!
 2. Ayrıca bu basit karmaşayı sol bifteğe rosto ile yapabilirsiniz. Ama tost için farklı türde bir ekmek deneyeceğim.
 3. Büyük boy bir tavada 2 yemek kaşığı tereyağını ekleyin, sonra soğanları ekleyin, yumuşayıncaya kadar sote edin, ancak renklendirmeyin (terleyin), sonra patatesleri ekleyin ve düşük ateşte pişirin. , ancak yumuşak değil, yaklaşık 20 dakika, et, tuz ve sarımsak ekleyin, örtün ve yaklaşık 10 dakika daha zirveye çıkmayın, sadece eti ısıtırsınız, ancak yumuşar.
 4. Etler ısınırken yumurtalarınızı kızartmalısınız - bir yumurta kızartmak için, düz bir tava kullanın, yağın seçimine göre 0.25 doldurun (yağ tercih ederim).
 5. Yağın 350'ye gelmesine izin verin (yağa bir damla su koyduğunuzda, dans eder) sonra yumurtanızı bir kaseye kırarsınız (2 amaca hizmet eder, biri yumurtanın taze olup olmadığını görebilirsiniz - ikincisi daha az olur) yumurtayı kırmayı tercih ederseniz, tavayı tava tarafında kırırsanız), daha sonra yumurtayı dikkatlice sıcak yağın içine kaydırın, sıçramasına neden olacak, çok dikkatli olun. zevkinize göre pişirilir - sonra metal oluklu bir kaşıkla kepçe alın ve bir parça kağıda birkaç saniye süzün, sonra doğrudan karma üzerine yerleştirin, yeteri kadar yumurta alana kadar tekrarlayın.
 6. Ekmek kızartma makinesini masanın üzerine koyun ve ailenizin ve misafirlerin kendi ekmeklerini kendilerinin yapmasını sağlayın yoksa asla yemek yemeyeceksiniz, lol.Sevdim

Comentarios