Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


19 Gerçekten Sağlıklı Olmadığına İnanmayacağınız Tatlılar

Paket servis

 1. Sağlık çok önemli bir mesele olduğunda - diyet mi yoksa sadece sağlıklı bir yaşam tarzı mı - tatlılar sınırsız gözükebilir. Ama onlar olmak zorunda değil! Sağlık hedeflerinizi tehlikeye atmadan tatlı bir dişi tatmin etmenin birkaç yolu vardır.

 2. Sağlıklı bir tatlı ararken, bir kişinin "sağlıklı" olduğunu düşündüğü bir başkasının olmayacağını not etmek önemlidir. Örneğin, glütenden kaçan biri şeker içeriği konusunda fazla endişe duymayabilir ve karbonhidratlarını izleyen biri hala süt ürünleri olabilir. Her tatlı hedefleriniz ve yöntemleriniz ne karşı tartılmalıdır. Yine de, bu listede herkes için bir şeyler var!

1. Akçaağaç Tarçınlı Elma Sosu

 1. Bu tatlı, sabahları kendinizi şımartmak istediğinizde, sıcak bir kahvaltı kadar kolay servis edilebilir. Tatlandırıcı olarak akçaağaç şurubu kullanır ve mevsimsel, yerel mevsim elmaları ile en iyisi olur.

 2. Tarifi al!

2. Havuçlu Kek Yulaflı Kurabiye

 1. Akçaağaç şurubu ile tatlandırılmış başka bir tarif, bu çerezler yulaf, tarçın, havuç ve hindistancevizi yağı gibi sağlıklı içeriklerle yüklenir (eğer yağ izliyorsanız, hindistancevizi yağının yüksek doymuş yağ içeriğine dikkat edin ).

 2. Tarifi al!

3. Paleo Çilekli Crumble

 1. Evet, ufalanabilir bir tatlı yiyebilir ve paleo kalabilir. Bu bir gevrek tepesi oluşturmak için badem unu kullanır.

 2. Tarifi al!

4. Kavrulmuş Çilekli, Ravent ve Yoğurt Parfe

 1. İçerik listesi bu listenin kısa, bu yüzden hızlı ve kolay. Kazanan karma çilek ve ravent de dahil olmak üzere taze meyveleri kullanan bu tatlı, protein alımınızı artırmak için Yunan yoğurtunu içeriyor.

 2. Tarifi al!

5. Çikolatalı Kurabiye Hamuru

 1. Hepimiz yaptık - çiğ kurabiye hamuru yiyerek karın ağrısı tehlikesi vardı. Ancak bu tarifle çiğ yumurta olmadığından hastalanma konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Aynı zamanda şekerin yerine stevia kullanır.

 2. Tarifi al!

5. Muz Fıstık Ezmesi Dondurma

 1. İki bileşen mi? Evet. Sadece olgunlaşmış muzlar tarafından tatlandırılmış, bu hoşgörülü muamele, alabildiği kadar basit.

 2. Tarifi al!

7. Taze Mango Dondurması

 1. Mangoların tropikal tadı bu tatlı donmuş tatlıyı harika bir yaz tatlısı yapıyor. Tarif şeker içerir, ancak porsiyon boyutlarını izleyerek diyet dostu tutabilirsiniz.

 2. Tarifi al!

8. Çikolata Truffles

 1. Çikolata, özellikle koyu çikolata, sağlıklı bir beslenme planına uyuyor! Bu tarif daha koyu çikolata, bademli tereyağı, Yunan yoğurt ve kakao tozu kullanıyor ve belinize zarar vermeden özleminizi giderebilecek ağız büyüklüğünde ısırıklar alıyor.

 2. Tarifi al!

9. Vişneli Çikolatalı Dondurma

 1. Bu, akçaağaç şurubu ile tatlandırılmış hindistancevizi sütü kullanan dondurmanın vegan bir versiyonudur. Bunu takdir etmek için vegan olmanıza gerek yok.

 2. Tarifi al!

10. Taze Mango, Kivi ve Ahududu Pops

 1. Bu meyveler gibi donmuş meyveler, yaz sıcağını yenmek için harika bir yol. Biraz şeker eklerler, ancak biraz daha fazla tart isterseniz, kolayca çıkartabilirsiniz.

 2. Tarifi al!

11. Fırında No Enerji Isırıkları

 1. Tatlı istersiniz, ama aynı zamanda sağlıklı yaşamla ilgili kalmak istersiniz. Bu çözüm, fırını bile açmadan tam olarak bunu yapmanızı sağlar.

 2. Tarifi al!

12. Nutella Fudge Protein Çubukları

 1. Nutella gerçekten sağlıklı mı? Kesinlikle bu tatlıdan daha kötüsünü yapabilirsin. Besin faktörünü de arttırmak için protein tozu kullanıyor.

 2. Tarifi al!

13. Çikolata Fıstık Ezmesi Avokado Puding

 1. Bir puding içinde avokado kullanırken burnunuzu açmadan önce, dokuyu düşünün (rengi değil). Avokado, sağlıklı yağlara katkıda bulunurken yumuşak bir puding elde etmenin harika bir yoludur!

 2. Tarifi al!

14. İki İçerikli Kurabiye

 1. Sadece iki bileşenli kurabiye yapabilir misiniz? Cevap Evet. Bu, bazı yaratıcı tanımlama bilgileri için temel reçetedir. Kuru üzüm, çikolata veya fındık varsa - bu partiyi kendiniz yapmaktan çekinmeyin!

 2. Tarifi al!

15. Üç-İçerikli Muz Bardakları

 1. Fıstık ezmesi fincanlarına benzeyebilirler ama içinde muz sürprizi var! Bu muz fincanlarının hem yapımı kolay hem de çikolatalı çikolatayı yenmek için harika bir yol.

 2. Tarifi al!

16. Sağlıklı Kurabiye Hamuru Blizzard

 1. En sevdiğiniz dondurma noktasını vurmak istiyorsanız, dondurun! Bunun yerine bu sağlıklı kesmeyi deneyin. Dondurulmuş muzları "dondurma" bazında kullanmak, bu seçenek sağlıklı çabalarınıza daha az zarar verecektir.

 2. Tarifi al!

17. Dondurulmuş Muz Isırıkları

 1. Biri gibi yemek için vegan olmanıza gerek yok. Muz bardaklarına benzer şekilde, bunlar tatlı bir ödül için çok az çalışma gerektirir.

 2. Tarifi al!

18. Kavrulmuş Bal ve Tarçın Şeftali

 1. Balla tatlandırılmış olan bu tatlı, ilkbaharda taze şeftalileri kullanmak için harika bir yol. Yunan yoğurtuyla servis edilir, suçluluksuz bir hoşgörüdür.

 2. Tarifi al!

19. Gizli Meyve Salatası

 1. Meyve salatası klasik, sağlıklı bir tatlıdır, ancak bu tarifin bir sırrı vardır. İpucu: Pansuman içinde.

 2. Tarifi al!Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407