Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Weleda iksirleri ve doğal sağlık için özler

 1. Doğal Weleda iksirleri ve Weleda özleri, hamilelik sırasında, ilkbaharda bir detoks tedavisi sırasında, oruç döneminde, enerji eksikliğine karşı, kadın çok fazla nem tutarsa, bahar yorgunluğuna karşı mükemmel bir şekilde kullanılabilir. , direnci artırır ve küçük çocuklar için de uygundur. Ekstra desteğe ihtiyacınız var mı? O zaman doğal Weleda iksirleri ve özleri size yardımcı olabilir.

İşlev

 1. Weleda'nın iksiri veya özünün işlevi nedir? Bir iksir veya öz ne anlama gelebilir? Bu ne işe yarıyor?

Yay yorgunluğu

 1. Yorgunluk şikayetleri sırasında vücuda ekstra yardım eli uzatmak için yay yorgunluğuna karşı mükemmel doğal ilaçlar aşağıdaki iki Weleda ürünüdür:

Hamilelik sırasında sıvı tutulması

 1. Her hamile kadın hem kendisi hem de doğmamış çocuğu için en iyisini ister. Hamile bir kadın nemi tutar ve doğmamış bebeğine zarar vermeden soruna doğal bir çözüm isterse, aşağıdaki iki doğal Weleda ürünü hamilelik sırasında kullanmak için mükemmeldir:

Detoks tedavisi

 1. İlkbaharda birçok kişi detoks tedavisi alır veya oruç tutar. Bu tedaviler sırasında iyi bir doğal destek aşağıdaki iki ürün olabilir:

Direnci artırın

 1. Hastalıktan sonra, ateşli kötü bir gripten veya kötü bir soğuk algınlığından sonra direnci artırmaya yardımcı olmak için mükemmel bir doğal çare, Weleda Sea Buckthorn iksirinin kullanılmasıdır.

Deniz Cehri

 1. Weleda Sea Buckthorn iksirini şu sıralarda kullanmanız özellikle önerilir:

Artan enerji

 1. Enerji eksikliği mi? Enerjiyi artırmanın doğal bir yolu, doğal Weleda Blackthorn iksirinin kullanılmasıdır. Bu iksir vücudu canlandırır ve güçlendirir. Özellikle hem fiziksel hem de zihinsel olarak büyük ve ağır bir zorlanma döneminden sonra, Weleda Blackthorn iksiri fazladan bir yardım eli olabilir.

Fark

 1. Weleda iksiri ile Weleda özü arasındaki fark nerede? Weleda iksirleri organik şeker kamışı ve / veya balla tatlandırılır. Weleda huş ağacı özü tatlandırılmaz, organik şeker kamışı ve / veya bal ilavesi yoktur.

Kullanım

 1. Weleda iksirleri ve Weleda özleri nasıl kullanılmalı?Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407