Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Sigara içen koçanda mısır nasıl pişirilir

Mısırın Sağlıklı Bir Diyete Yerleştirilmesi

 1. Bir yemek pişirirken, aynı anda veya aynı konvansiyonda ne kadar fazla pişirirseniz, hazırlık, izleme ve temizleme işlemi o kadar basit olur. Kaburga veya diğer etler için mısır koçanıyla sigara içmek sadece işleri kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda füme mısırlara etin bazı ince tatlarını da ekleyebilir. Mısırın hazırlanması, tütsülenmiş mısırınızın koçanın üzerinde mükemmel bir şekilde yanmadan çıkarılmasının anahtarıdır.

Adım 1

 1. Mısır kabuğu çıkarmadan geri çekin.

Adım 2

 1. İpeği mısırdan çıkarın. İpek mısır üzerine dizilen iptir. Mısırdan mümkün olduğunca temizleyin, atın.

Adım 3

 1. Mısırı iki ila üç saat boyunca soğuk bir kabın içinde bekletin.

Adım 4

 1. Mısırı bir havluyla kurulayın, böylece su damlamaz.

Adım 5

 1. Mısırları zeytinyağ, serpme tuzu veya diğer baharatlarla doğrudan yağlı mısır üzerine kaplayın.

Adım 6

 1. Kabuğu mısırın üzerine geri çekin. Kabuktaki birkaç boşluk veya açıklık mükemmeldir çünkü daha dumanlı lezzetin mısır içerisine doğrudan içiciyi doğrudan maruz bırakmadan mısırın içine girmesine izin verir.

Adım 7

 1. Mısırı 225 dereceye kadar ısıtılmış bir içiciye yerleştirin. Mısırı her bir koçanın arasına yarım inç boşluk bırakarak hizalayın. [! 73845 => 1130 = 9!

 1. 1.5 saat boyunca duman. Daha sağlam bir lezzet için yarım saatte bir mısırları baharatlayabilir veya baharatlayabilirsiniz.

Adım 8

 1. Diğer mevsimler (isteğe bağlı)

 2. Tereyağı (isteğe bağlı)

Adım 8

 1. Mesquite, hickory veya elma ağacı yongaları sigara içenlerde yaygın olarak kullanılır ve yiyeceklere belirgin şekilde farklı tatlar ekler. Zevkinize uygun olanı görmek için farklı olanları deneyin.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407