Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Keto Alışveriş Listesi: Yemek Tarifleri, Yemek Planı, Keto Grip, Yararları ve Daha Fazlası

]

 1. Doğrudan çiftlikten veya kendi bahçenizden taze toplanmış meyve ve sebzeler en yüksek kalitededir.

 2. Bununla birlikte, süpermarkette alışveriş yapıyorsanız, dondurulmuş ürünler eşit veya hatta bazı durumlarda taze çeşitlerden daha besleyici olabilir.

 3. Günün sonunda dondurulmuş meyve ve sebzeler taze seçeneklere uygun ve uygun maliyetli bir alternatif.

 4. En iyi besin aralığını elde etmek için taze ve donmuş ürünlerin karışımını seçmek en iyisidir.

Alışveriş listesine git

 1. Yeni bir diyete başlarken göz korkutmak kolaydır. Yoldaki ortak bir çarpma genellikle nereden başlayacağınızı bilmemek. Ancak buradaysanız, ilk adımı aldınız: vücudunuzu dinlemek ve sağlığınızı ve sıhhatinizi nasıl artıracağınızı aramaya başlayın!

 2. Yeni rutininizde rahat olmanın en iyi yollarından biri, kendi telefon numaranızdan daha kolay hatırlayabileceğiniz iyi niyetli bir alışveriş listesi. Bu, lezzetli atıştırmalıklar ve güvenilir go-to-tarifler temeli ihtiyacı olan herhangi bir acemi için bir temel. Özellikle keto diyeti ile.

Keto sepetin temelleri

 1. Muhtemelen keto diyetinin çevresinde çok fazla vızıltı duymuşsunuzdur. Ancak bu yeni diyete geçiş gerçekten değişime değer mi? Diğer diyetler gibi, keto disiplin ve özveri gerektirir, fakat aynı zamanda düşük karbonhidrat, orta protein ve yüksek yağ olma özel şartlarına sahiptir.

 2. Yeni bir diyet normal, günlük rutininizde bir aksamadır - ama yeni rutininizi bir "güçlük" olarak düşünmeye devam ederseniz, yeni yaşam tarzınız da aynı şekilde hissedecektir. Ve bunun içindeki eğlence nerede?

 3. Basit alışveriş listemiz, ilk haftanın ötesinde keto seyahatinizi başlatacak lezzetli tariflere dayanıyor. Temelleri tutar, böylece kendi şartlarınızla devam etmek için kendinizden emin ve ilham alırsınız. Hız kazandıktan ve bir rutine yerleştikten sonra, geçişi düşündüğünüzden çok daha kolay bulacaksınız.

Benzemeli

 1. Alışverişe başlamadan önce, buzdolabınızda ve kilerinizde, şeker, işlenmiş yiyecekler, ekmekler ve tahıllar, nişastalı sebzeler ve bal gibi kalorili tatlandırıcılar gibi cazip karbonhidrat içeren maddeleri temizleyin, sıkışıklıklar, jöleler, agave nektarı vb.

 2. Aşağıda listelenen ürünler, keto yemek tarifleri için keto acemi bakkal sepetini oluşturan malzemelerdir. Ürün ve proteinleri iki katına çıkarmanızı öneririz, böylece kendi yarattıklarınızı evde yaratabilirsiniz!

Kolay, hesaplı keto tarifleri

 1. Bu beş tarif basit, hazırlaması kolay ve lezzet dolu - her yemekten sonra sizi tamamen tatmin edecek. Bunların bazılarını zaten evde yedikleriniz olarak tanıyabilirsiniz (sadece daha az karbonhidrat ile).

 2. Bu tariflerin tanıdık, uygun maliyetli ve keto yaşam tarzına yumuşak bir geçiş olduğundan emin olmak istedik. Tariflerin içine gizlice bir göz atmaya ve nasıl tadına bakmaya devam edin! Tüm tarifler için kılavuzumuzu indirin.

 3. Profesyonel ipucu: Her tarif dört tane yapan yağ bombaları dışında iki porsiyon yapacak şekilde ayarlandı. Yemek hazırlamayı sevenler için, sizi koruduk. Sadece tarifleri ikiye veya üçe katlayın, haftasonu hazırlayın ve asla arkana bakmayın. [! 1810 => 1140 = 5!

 4. Kalori: Sunum başına 365.4 (2 kişilik)

 5. Düşük anahtarlıkta bir gecede, bir kasedeki bu yumurta rulosu kazanır. En iyi bölüm, vaktinden önce hazırlayabilir ve tüm hafta boyunca munch edebilirsiniz! Buzdolabında bir haftaya veya buzdolabında bir aya kadar sürebilir.

 6. Kalori: Porsiyon başına 386.95 (2 kişilik)

 7. Doldurucu ve lezzetli, bu salata kesinlikle evinizde bir temel haline gelecektir. Köşede paket servis almaktan daha hızlı bir şekilde bir araya getirilebilir ve bir haftalık öğle yemeğine hazırlamak isterseniz buzdolabında iyi bir şekilde saklanabilir.

 8. Kalori: Porsiyon başına 448.44 (2 kişilik)

 9. Hareket halindeyken yaşayan veya Çarşamba günü sabahları fazladan besin almak isteyenler için kahvaltı zımbası. Bu yumurtalı kek kesinlikle hile yapacak. Hafta sonları vaktinden önce yapılabilirler, bu yüzden tek yapmanız gereken kapmak ve gitmek ve buzdolabında bir haftaya kadar iyi kalacaktır.

 10. Kalori: Porsiyon başına 460.68 (2 kişilik)

 11. Keto sırasında yeterince yağ almak zor olabilir - yağ bombalarının geldiği yer. Bunları hafta boyunca atıştırma seçeneği olarak hızlıca hazırlayabilirsiniz. Bu tarifi ikiye veya üçe katlayın ve kullanıma hazır olana kadar dondurun - ya da o şeker özlemini engellemek için küçük bir parti yapın. [! 1810 => 1140 = 5!

Erken keto yan etkileri ile mücadele

 1. Bu diyet bazı insanlar için faydalı olsa da, birkaç gün içinde keto yeme konusunda karşılaşabileceğiniz yan etkiler olabilir. Bunlardan biri “keto gribi”.

 2. Birçok insan için bu semptomlar gerçek bir grip gibi değil, sadece birkaç gün sürer. Ancak, bunun ötesine devam ederlerse veya kendinizi iyi hissetmiyorsanız, vücudunuzu dinleyin ve diyeti kesin.

 3. İnsanların deneyimleme eğiliminde bulunduğu bazı belirtiler şunlardır:

 4. Bu semptomlar vücudunuzun değişmekte ve ketozda olmaya alışmakta olduğunun bir işareti.

 5. Bu semptomlarla mücadele etmek (veya en aza indirgemek) için, diyete devam etmek başlamak için iyi bir yer olabilir.

 6. Keto diyetine tamamen hazır olana kadar haftada iki ila üç gün karbonhidrat sürmeyi deneyebilirsiniz. Bazı insanlar karbonhidrat sürmeye devam eder çünkü kendileri için faydalı olduğunu düşünüyorlar. Ama herkes farklı - bu yüzden sadece vücudunuza ve sizin için en iyi olana dikkat edin.

Keto'nun yararları hakkında her şey

 1. Ketojenik diyetin yaklaşık 100 yıldan beri sürdüğünü ve aslen Johns Hopkins Tıp Merkezi'ndeki araştırmacılar tarafından epilepsili insanlar için yaratıldığını biliyor muydunuz?

 2. Epilepsi hastalarına yardım etmenin yanı sıra, keto diyetinin birçok yararı var. İnsülin gibi hormonları azaltarak tip 2 diyabet riskini azalttığı bilinmektedir. İnsülin, sadece diyabetin değil, kalp-damar hastalıkları ve felç gibi diğer sağlık sorunlarının bir bolluğunun geliştirilmesinde kilit bir rol oynar.

 3. Bu özel yeme biçimini takip ederek, kan basıncınızda, insülin sekresyonunda ve postprandial gliseminizde gelişmeler görebilirsiniz. Tabii ki, keto diyetinin uzun vadeli sağlık etkileri üzerine hala daha fazla araştırma yapılması gerekiyor.

 4. Keto diyetinin bir başka faydası da kilo vermedir - kilo yönetimi ile ilgili sorun yaşarsanız beklediğinizden daha hızlı olabilir. Ve bu diyet, boş kaloriler veya işlenmiş içerikler içeren yiyecekler ararken, buzdolabınızı birçok kez açmanıza izin vermeyecek bir diyet.

 5. Keto diyetinin sizin için uygun olup olmadığını öğrenmek için doktorunuzla konuşun veya bir diyetisyenle birlikte çalışın.

 6. Keto diyetinde kim olmamalı?

 7. Aşırı herhangi bir diyete başlamadan önce doktorunuza danışmanız her zaman önemlidir. Aşağıdaki kişiler keto diyetine devam etmemelidir:

Kendi keto seyahatinizi yaşayın

 1. Artık keto diyetinin faydalarını ve ne olacağını anlıyorsunuz, rehberimizi indirin (tam tarifler ve alışveriş listesi dahil) ve yeni yaşam tarzınıza başlamak için lezzetli tariflerimizi kullanın.

 2. Bu içerik esneklik, satın alınabilirlik ve kolaylık için seçildi, yani kendi besleyici, keto dostu tariflerinizi hazırlamak istiyorsanız, yapabilirsiniz! Bu alışveriş listesine sadık kaldıkça, yemekleriniz keto dostu olabilir.

 3. Keto yemeyi bir kenara bıraktıktan sonra, kendi tariflerinizi oluşturmanızı öneririz. Diyete devam etmenin en iyi yolu, onu eğlenceli kılmak - ama daha da önemlisi tamamen sizindir. Olasılıklar şimdi aletlere sahip olduğun için sonsuz. İyi şanslar ve mutlu ketoing!

 4. E-kitabı indirin

 5. Ayla Sadler, sağlık ve sağlık sektöründeki önde gelen birçok firma ile çalışan bir fotoğrafçı, stilist, tarif geliştirici ve yazar. Halen kocası ve oğluyla birlikte Nashville, Tennessee'de yaşamaktadır. Mutfakta ya da kameranın arkasında olmadığı zaman, onu küçük oğluyla birlikte şehir etrafında dolaşırken bulabilirsiniz. Onun çalışmalarından daha fazlasını burada bulabilirsiniz.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407