Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Hayalim ne anlama geliyor? Yaygın rüyaların açıklaması

 1. Beyniniz rüya görürken gün içinde edindiğiniz bilgileri işler. Bilinçaltınız burada düşüncelerinizi sembolize eden bir video çekiyor. Bilinçaltınız bununla bir şey ifade ediyor! Birçok insan, her biri bir anlam ifade eden aynı hayalleri görür. Bu makalede bu yaygın rüyaların anlamını öğrenin.

Herkes rüya görür

 1. Bir kişi REM uykusu sırasında rüya görür. Gecede bir buçuk ila iki saat kadar rüya görürsünüz! Bu, genellikle 5 ila 45 dakika uzunluğunda olan 5 ila 7 rüyadır. Herkes rüya görür ama çoğu insan hayallerini hatırlamaz. Bir rüyada beyniniz bilgiyi işler, ancak tersi yönde. Uyanık olduğunuzda, daha sonra beyniniz tarafından işlenen bilgiyi algılarsınız, hayal ettiğinizde beyniniz bilgiyi işler ve görünür kılar.

Kovalanıyor

 1. Bir takipçiden kaçmak elbette iyi bilinir. Bu, günlük yaşamınızdaki sorunlardan kaçmak veya stres ve kaygı ile nasıl başa çıktığınız anlamına gelir. Bunu düzeltmek istiyorsanız, kendinize kimden veya neyden ve neden kaçtığınızı sorun. Takipçi, kendi öfke, kıskançlık veya korku duygunuz gibi, kendinizin bir parçasını temsil edebilir. Berrak hayalperestler için güzel: rüyanıza müdahale edin ve takipçiye neden sizi kovaladığını sorun. Bu şekilde hayallerinden öğrenebilirsin.

Kalabalıkta çıplak olmak

 1. Kıyafetler gerçek beninizi gizler. Rüyanızdaki bir durumda birdenbire artık kıyafetleriniz yoksa, bu kendinizi ifşa ettiğiniz anlamına gelir. Rüyada bu çok korkutucuysa, bağlılık korkusu gibi bir maruz kalma korkusu olacaktır. Bir kalabalığa gülüyorsanız, bu da korkutucu olabilir, ancak daha çok utanma korkusu. Kimse sizi fark etmiyorsa, muhtemelen kendinizi ihmal edilmiş veya önemsiz hissediyorsunuzdur.

Kaza

 1. Bir kaza geçirmeyi hayal ediyorsanız, muhtemelen kötü bir kabus görüyorsunuz. Rüyanda bir kaza geçirirsen, rüyanda kendini cezalandırdığın bir suçluluk hissini gösterir. Bir araba kazasıyla ilgili bir rüya, üzerinde çalışmanız gereken derin korkuları gösterir. Sevdiğiniz birinin öldürülmesini hayal ediyorsanız, bu grubunuz hakkında bir şey ifade eder. Belki bu ilişkiyi bırakmalısın ya da o kişiyi kaybetmekten çok korkuyorsun.

Hazırlıksız olmak

 1. Yakında sınava girmek zorunda olan ya da önemli bir ders ya da onun gibi bir şey olan insanlar bu hayali bilecek. Örneğin rüyanda sınava girmen gerekiyor ama sınav birden farklı bir dilde oluyor, geç kalıyorsun, artık hiçbir şey bilmiyorsun, buna felaket senaryosu diyebilirsin. Bu, istediğiniz kadar hazırlıklı olmadığınızı düşündüğünüz anlamına gelir, çok gerginsiniz veya başarısızlıktan korkuyorsunuz. Sık sık bu tür rüyalar görüyorsanız, kendinize çok zarar veriyor olabilirsiniz.

Diş kaybı

 1. Dişlerinizin düştüğü rüya çok yaygındır. Dişlerin görünüşünle, nasıl algılandığınla ilgili. Dişlerin düşmesi veya gevşemesi, görünüşünüzle ilgili utanç, utanç veya güvensizlik korkusunu temsil eder. Bu hayalin güçsüz olma korkusuyla da çok ilgisi var.

Düşüyor

 1. Rüyanıza düşerseniz, bu bir tür çaresizlik ve güvensizlik anlamına gelir. Düşersen, hiçbir şeye tutunamazsın, sabit bir tabana sahip olamazsın. Bu, günlük yaşamda kontrolün sizde olmadığını, ne bekleyeceğinizi veya bir şeyi nasıl çözeceğinizi bilmediğinizi gösterir.

Uçuyor

 1. Uçabileceğinizi hayal etmek bazen çok eğlencelidir. Uçabilmek, kontrolü veya kontrol eksikliğini sembolize eder. Hayalinizde kolayca uçabilir ve uçuşunuzu kontrol edebilirseniz, bu kişisel güç duygunuzu temsil eder. Uçmaya devam etmek için mücadele ediyorsanız, muhtemelen kişisel hayatınızın kontrolü sizde değildir. Uçarken bir korku hissederseniz, zorluklardan veya başarıdan korktuğunuzu gösterir.

Hile

 1. Partnerinizin sizi aldattığını hayal ediyorsanız, onu kaybetmekten korktuğunuzu gösterir, belki başka birine. İlişkinizde de dikkat eksikliği yaşayabilirsiniz. Kendi başınıza aldattığınızı hayal ediyorsanız, bu zor bir duruma dahil olabileceğiniz veya hayatınıza yansıtılamayacak cinsel ihtiyaçlarınız olduğu anlamına gelir.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407