Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan

Mutlu palyaço keki
 
 
PorsiyonPT
Notice: Undefined property: stdClass::$total in /home/recipe/websites/recipes/public/info.php on line 286
M
90 dakika

Mutlu palyaço keki


Çocuklar bu renkli pastayı dayanılmaz bulacaklar! Bir yuvarlak kek ve bir düzine kek pişirmek için bir kek karışımı kullandığınızda bir araya getirmek çok kolaydır. Hizmet etmek için önce kekleri dağıtın, sonra kalanları kesin. - Ev Test Mutfağının Tadı

  Share
  Tweet
  Pin
  Whatsapp
  Print

Hazırlık

 1. Paket yönlerine göre kek hamuru hazırlayın.3 folyo veya kağıt kaplı çörek litre üçte iki tam doldurun. Yağlanmış 9-in.round tava içine kalan meyilli doldurun.Paket yönlerine göre kek ve kek pişirin.10 Tel raflara takılmadan dakikalar önce tamamen soğumaya.
 2. 130 litrelik hindistancevizi plastik bir torbaya koyun; serpin içine beş ila altı damla sarı yiyecek serpin. Renk eşit dağılıncaya kadar sallayın. Hindistan cevizi ve mavi renk içeren 60 ml kapasiteye sahip bir bardak, sonra kalan hindistan cevizi ve yeşil renk ile tekrarlayın.
 3. Küçük bir kapta kırmızı renkte 2 yemek kaşığı renk tonu; kenara koyun. Donmuş yuvarlak kek ve kalan donma içeren 2.75 litre kapasiteli bir kase; yuvarlak bir pastayı büyük bir tabağa veya üstü kapalı bir tabağa yerleştirin (yaklaşık 22 inç x 15 inç), gözler için yer fıstığı tereyağı kaplarını ve ağız, kaşlar ve saçlar için meyan kökü kullanarak bir yüz ve saç oluşturun.
 4. Kalan keki astarını çıkartın ve üst kısmı kesin. Üst kısmı yarıya bölün ve kulaklar için keki kenarlarına bastırın. Keki ayırılmış kırmızı donma ile alt kısmına dondurun ve burun için yerine bastırın. papyon şeklinde tepside düzenlemek. Çikolata çilleri ekleyin.
 5. İstenirse astarları üç topaktan çıkarın ve ikiye bölün; yeşil hindistancevizi serpin. Şapka ağzına kadar oluşturmak için düz tarafları kekin üstüne bastırın. Sarı hindistancevizi ve mavi hindistancevizi olan dört tane kek serpin; şapka oluşturmak için ağzına kadar bir piramit yığını.Sevdim

Comentarios