Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Grup Egzersizi Sınıflarının Avantajları

Pişmiş Domates Hakkında Ne?

 1. Grup egzersiz sınıfları, yüksek sesle müzikten, hızlı hareketlerden ve bir spor salonunda görülen ve duyulan cesaret kaynağından daha fazlası. Bu bir saatlik bloklar, sosyal içerme fırsatları, sağlık yararları ve psikolojik destek sunar. Kickboks ve aerobikten boot kamplarına ve kapalı alandaki bisiklet sürmeye kadar fitness eğitmeniniz vücudunuzu zorlar ve geliştirir.

Sosyal Olanaklar

 1. Bir grup spor kursuna katılmak, sizi topluluğun dışından ve topluluğunuzdaki insanlarla tanışmak için evinizin aynı dört duvarından çıkarır. Bir grupta egzersiz yapmak kendi başınıza çalışmaktan daha eğlenceli olacaktır. Spor dersleri, benzer yaşam tarzı hedefleri ve ihtiyaçları olan insanlarla tanışmak için harika bir yer. Derslerden önce ve sonra diğer katılımcılarla konuşurken arkadaş edin, yetişkinlerle sohbet et ve sorunların çözümünü keşfet.

Motivasyon Artışı

 1. Bir grup egzersiz sınıfına katılmak, algılanan sınırlamalarınızın ötesinde çalışmak için sizi zorluyor. Eğitmen vücudunuzu yorgunluk belirtileri açısından gözlemler ve sizi sınırlarınıza kadar zorlar. Herkes kendi başınıza yaptığınızdan daha fazla çaba sarf eder, çünkü herkes aynı hedefe doğru egzersiz yapar. Bir grup fitness eğitmeni, her egzersizin yararlarını açıklar, bu da antrenmanı tamamlama nedenlerinizi arttırır ve sınıfa geri dönmenizi sağlar.

Sağlık ve Form Yararları

 1. Grup egzersiz sınıfı çeşitli egzersiz stillerinde mevcuttur. Hedefleriniz kardiyovasküler gelişim ve kilo kaybıysa, dans aerobiği, iç mekan bisikleti, kickboks veya step aerobik gibi aerobik tabanlı sınıfları seçin. Kas dayanıklılığınızı ve gücünüzü de artırmak istiyorsanız, ağırlık antrenmanı, jimnastik veya bot kampı dersleri seçin. Esneklik amacınızsa, germe veya yoga dersi güzel bir seçenektir.

 2. Ayrıca, spin, yoga ve kuvvet antrenmanı gibi belirli egzersiz formları, uygun form kullanmaktan yararlanır. Bir acemi olarak, uygun kullanım şeklini bilmiyor olabilirsiniz; bu yaralanma riskinizi artırır. Yine de bir sınıfta eğitmen sizi kontrol eder, gerekirse konumunuzu düzeltir.

Hesap Verebilirlik Desteği

 1. Bir grup alıştırma ayarı, sınıfa katılmakla sorumlu olmanızı sağlar. Eğitmen ve diğer katılımcılar neden eksik olduğunuzu sorduğunda, genellikle iyiliğiniz için endişe duyarlar ve “kanepede oturdum” cevabını istemeyeceksiniz. Bir grup sınıfı için ön ödeme yapmanız gerekirse, hesap verme sorumluluğunuz da artar. Parasını ödediğiniz ve katılmanız daha muhtemel olan sınırlı sayıda dersiniz var.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407