Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


9 Sağlıklı Sevgililer Günü Hediye Fikirleri

Alt satırda

 1. Sevgililer Günü yaklaşıyor, bu da tam olarak iki şey olacağı anlamına geliyor: Muhtemelen çok fazla çikolata satın alacaksınız ve çikolata yerken, eşinizin garip, çok büyük boyuta sahip olması gerektiğini tartışınız. sevimli olma girişimi ile doldurulmuş hayvan.

 2. Bu yıl garip hediyeler atlayın, ancak kesinlikle koyu çikolataya daha fazla kapılmayın (daha sonra) ve eşinize sağlıklı bir yaşam tarzına uygun bir hediye almaya odaklanın . Çünkü birbiriniz için yapabileceğiniz en seksi şey sağlıklı kalmak, doğru mu?

1. Yemek teslim servisi

 1. Belki bazı insanlar bunu anlamsız bulabilir. Ama bana göre, sevdiğin yemeği beslemekten daha seksi bir şey yok. Eğer ortağım bana bir yemek teslim hizmeti aldıysa, bütün haftayı o yemeği pişirmek zorunda kalmazdım, ayın üstünde olurdum. Terra Kitchen ve Blue Apron gibi hizmetler size taze, önceden kesilmiş, pişirmeye hazır malzemeler gönderecektir. Her ikiniz birlikte yemek yapmanın tadını çıkarırken, sağlıklı beslenme ile yolda kalmanıza yardımcı olur. Ve daha da iyisi? Her yemeğin tamamlanması 30 dakika veya daha az sürer, böylece romantik bir akşamın tadını çıkarmaya geri dönebilirsiniz.

2. Egzersiz pasosu

 1. Önemli bir tam teşekküllü spor salonu üyeliğine veya süslü bir egzersiz ekipmanına hediye vermek zor olabilir. Kırgın olacaklar mı? Bunun yerine, birlikte yeni bir CrossFit veya önyükleme kampı sınıfı denemek için bir geçiş satın almak, ikiniz için de daha güvenli ve eğlenceli bir bahis olabilir. Eşiniz yeni bir formda spor yapma şansını yakalayacak ve sizden yanlış bir fikir alamadıkları konusunda rahat bir nefes alabileceksiniz.

3. Bir düdüklü tencere

 1. Düdüklü tencereler şu anda tüm öfke ve iyi bir nedenle. Onlar zamanın bir bölümünde sağlıklı ve lezzetli bir yemek hazırlamanıza izin verir. Henüz bir deneme yapmadıysanız, partnerinize bir hediye vermenin tam zamanı. Ve kendiniz için de faydaları elde edeceksiniz. [! 4740 => 1130 = 5!

 1. Bunu tartışmak zorunda değiliz millet. Çikolata sağlıklı. Bitter çikolata, antioksidanlar, mineraller ve antienflamatuvar maddelerle doludur ve bilimsel olarak çikolatanın sizi mutlu ettiğini kanıtlamıştır. Çikolatanın bir afrodizyak olduğu gerçeğini unutmayalım, peki geceden sonra çölün etkinliklerinin neler içereceğini kim bilebilir?

5. Aktif bir kaçış

 1. Eşinize, tipik "uyumak ve çok yemek" tatilinden başka bir şey içeren bir hafta sonu kaçamağı ile sürpriz yapın. Bazı fikirler arasında seyahatte deneyebileceğiniz 5K yarışı ya da başka bir spor girişimi, sağlıklı bir yemek kursuna ya da yeni yerler keşfederken sizi gezdirebileceğiniz yeni bir şehir yürüyüş turu vardır.

6. Spor izci

 1. Piyasada o kadar çok farklı spor izci türü var ki, hangisinin eşiniz için uygun olacağına karar vermekten bunaltmak kolaylaştırabilir. Ben işleri basit tutmayı severim. Bu Fitbit aynı zamanda su geçirmez, şık ve minimalist bir tasarıma sahip, hemen hemen her cihaza eşzamanlı ve uyku ve egzersizi otomatik olarak takip ediyor. Oh, ve aynı zamanda bir çalar saat olarak da işlev görür, bu yüzden gerçekten S.O. çalışmak için yataktan kalktı. Şaşırtıcı!

7. Bir mutluluk planlayıcısı

 1. Planlamayı seven bir partneriniz varsa, neden onları hayata daha fazla mutluluk getirmek için tasarlanmış bir planlayıcı ile hediye etmiyorsunuz? Mutluluk Planlayıcısı, kendini yansıtma soruları, aksiyon öğeleri ve niyet ile yaşamınız boyunca çalışmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Ve güzel bir tasarımla, hayatınızın büyük ve küçük yönlerini planlamayı daha eğlenceli hale getirir.

8. Süslü bir kahve ve espresso makinesi

 1. Yine, bu tartışma için değil. Kahve senin için iyi. Muhtemelen eşyaların galonunu içmemelisiniz, fakat ılımlı bir şekilde kahve, birçok sağlık yararına sahip. Bu avantajlardan yararlanmanın en iyi yolu, kaliteli, taze kahve içmek. Eşiniz K-bardaklarını kullanmayı seviyorsa, ancak espresso'nun taze tadı için de özlem duyuyorsa (bildiğiniz gurme kahve snobları gibi), bu makine bir düğmeye dokunarak çırpabilir. Tabii ki, tüm bu yüksek şekerli, yüksek kalorili Frappucino'lardan ve milkshake gibi olan kahve içeceklerinden kaçınmak isteyeceksiniz!

9. Uyku hediye

 1. Süper sağlıklı olanı biliyor musun? Şekerlemeler. Şekerlemeler vücuda detoks yapmanın, zihninizi temizlemenin ve bağışıklık sisteminizi güçlendirmenin harika bir yoludur. Eşinizi, süper rahat yeni bir yastığın yardımı ile hoşgörülü bir Sevgililer Günü şekerlemesi almaya teşvik edin. Öyleyse hem iyi dinlenmiş hem de eğlence dolu bir gecenin tadını çıkarmaya hazır olacaksınız. Tüm bu araçlar Netflix'i izliyor olsa bile, sırrınız bizimle güvende!

Alt satır

 1. Eğer hala S.O’nuzu ne alacağını bulmaya çalışıyorsan. Sevgililer Günü için, tatlıların yalnızca birkaç dakika tadını çıkardığını, ancak sonsuza dek düşünecek sağlıkları olduğunu unutmayın. Hangi sağlıklı hediyeden en çok hoşlanacaklarını düşünün. Onları yeni bir yastıkla ya da şeker yerine sağlıklı bir yemekle ne kadar sevdiğinizi gösterin.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407