Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


9 Gelin Partisinin Olmaması İçin Tamamen Meşru Sebepler

YAYINLANMA KORUMASI

 1. Bir gelin veya damat olarak, en yakın arkadaşlarınızdan ve aile üyelerinizden düğün partisinde olmalarını istemek, sizin için ne kadar önemli olduklarını bilmenin eğlenceli ve özel bir yolu gibi görünebilir. Ayrıca popoda büyük bir acıya dönüşebilir.

1. Kimsenin duygularını incitmek istemezsiniz.

 1. "Düğün görevlisi olmamayı tercih ettik çünkü aralarından seçim yapamayacak kadar yakın arkadaşımız ve aile üyemiz var. Düğüne katılan hemen hemen herkes bizimle birlikte olabilirdi." - Melissa S.

2. Nedime ya da sağdıç olmanın ne kadar pahalı olabileceğini biliyorsunuz.

 1. "Üç kez nedimem oldum ve bu kızları bu güne kadar ölümüne sevdim, ama düğün planlama sürecinden sonra her zaman onlara kızdım. Bu çok zaman ve para harcaması oldu Aslında evlenemeyen biri için - 300 dolarlık nedime elbisesi, uçak bileti, bekarlığa veda partisi, duşlar, hediyeler, oteller, saç ve makyaj. " - Ana L.

3. Başlamak için küçük bir düğünün var.

 1. "Küçük bir düğünümüz vardı, o yüzden gelin partisi yoktu - öyle yaparsak, cemaat içinde oturan hiç kimse olmazdı!" - Quiana C.

4. Tüm misafirlerin kendilerinin tadını çıkarmasını istiyorsun, hiçbir ip eklenmemiş.

 1. "Misafirlerimizin bizim kadar günün tadını çıkarmasını istedik. Yasal olarak evlenebilmemizden 12 yıl önce bir araya geldiğimizde, bunun bize destek verenlerle gerçekten kutlanmasını istedik. iyi ve kötü, çalıştıklarını ya da yapacakları bir işi olduğunu hissetmeden. " - Mary B.

5. Günü mümkün olduğunca basit ve stressiz tutmak istiyorsunuz.

 1. "Nedime ve sağdıçların kolay olmasını istediğim bir süreci karmaşıklaştırdığını hissettim. Çok alçak anahtar bir gelindim (elbisemi raftan Nordstrom'dan aldım). Sıfır istedim. stres, sıfır drama. Mükemmeldi. " - Angela M.

6. Sadece birbirinize odaklanmanız için daha fazla zaman verir.

 1. "Daha az telaşlı, daha az stresli ve aslında dikkatimizin ve enerjimizin yüzde 100'ünü birbirimize koymamız gerektiğini hissediyorum - tıpkı olması gerektiği gibi! Kız kardeşim kızmadığı için üzgündü. Törende yer almadığı için bizim tanığımızdı. ” - Megan C.

7. Bu senin ikinci evliliğin.

 1. "İkimiz için ikinci evlilik - sadece belediye başkanı, aile ve yakın arkadaşlar. Bunun bizle, herkesle ve her şeyle değil olmasını istiyoruz." - Jeanne F.

8. Hiçbir gelin partisi = daha az planlama.

 1. "Onları mikro yönetme mecburiyetini almaktan gerçekten hoşlanmadım. Aynı zamanda telaşsız bir düğün de istedim çünkü işleri planlamaktan nefret ediyorum! - Gina I.

9. Zaten orada seninle gerçekten istediğin kadar insanı düşünemezsin.

 1. * Bazı yanıtlar hafifçe düzenlendi ve netlik için yoğunlaştırıldı.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407