Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


6 Diyabet Dostu Brownie Tarifleri

Alt satırda

 1. Alt satırda? Kalp hastalığı riski, sadece LDL seviyelerinden veya toplam kolesterolden daha fazladır. Enflamasyon, kalp hastalığı riskinde önemli bir oyuncudur. Karidesin HDL avantajları nedeniyle, akıllı bir diyetin parçası olarak tadını çıkarabilirsiniz.

 2. Belki de en önemlisi, karidesinizin nereden geldiğini öğrenin. Şimdi Amerika'da satılan karideslerin çoğu Asya'dan geliyor. Asya'da, böcek ilacı ve antibiyotik kullanımı da dahil olmak üzere tarım uygulamaları çevresel olarak tahrip edici olmuştur ve insan sağlığı üzerinde zararlı etkileri olabilir. İlk olarak 2004'te yayınlanan bir makalede, National Geographic'in web sitesinde Asya'da karides yetiştiriciliği uygulamaları hakkında daha fazla bilgi edinin. [! 5368 => 1130 = 2!

 1. Çok fazla şeker tüketmek, bazıları tarafından tip 2 diyabetin gelişmesinde en önemli belirteç olarak kabul edilir. Bununla birlikte, Amerikan Diyabet Birliği'ne (ADA) göre, fazla kilolu olmak daha önemli risk faktörüdür.

 2. Fakat şeker hastasıysanız yine de bir kek pişirip yiyebilirsiniz.

 3. Bazı içerikler geleneksel tatlıları uygun alternatiflere dönüştürme gücüne sahiptir. Sadece tatlılarınız hala çok lezzetli olmayacak, hatta sizin için bile iyi olabilir. Ve porsiyon kontrolü denklemin ikinci kısmıdır. Lezzetli bir şey biraz uzun bir yol gidebilir.

1. Şekersiz kekler

 1. Bu şekersiz kekler glütensiz, süt içermez ve doğal bir tatlandırıcı olan Swerve ile tatlandırılmıştır. Kamu Yararına Bilim Merkezi, küçük miktarlarda eritritolün (tatlandırıcıda bulunur) muhtemelen güvenli olduğunu bildirmektedir. Tarif aynı zamanda protein açısından zengin yulaf unu için çağırır. Bu bileşeni, evinizde, işlemcinizde, karıştırıcınızda veya temiz kahve çekirdeğinde kuru yulaf ezmesi dökerek ucuza yapabilirsiniz. Ekstra bir protein ve lif vuruşu için en sevdiğiniz fındıkları eklemeyi deneyin.

 2. Tarifi Sweet As Honey'den al.

2.. Tek porsiyonlu kek

 1. Şekersiz elma püresi bu glutensiz, tahılsız, az yağlı, vegan tarifinde merkezi bir aşamaya geliyor. Tek porsiyon büyüklüğü porsiyon kontrolü için idealdir. Sadece az miktarda akçaağaç şurubu ile tatlandırılır. Ayrıca, hızlıca bir tedaviye ihtiyacınız varsa, bu tarifi mikrodalgada yapabilirsiniz.

 2. Tarifi Güney Hukuk'tan alın.

3. Meksika Fasulyeli Çikolatalı kek

 1. Fasulye, ADA'nın en iyi 10 diyabetli süper gıdalarından biri ve bu lezzetli tarifte merkez sahneye çıkıyorlar. En iyi yanı, bu tatlıda hiçbir zaman siyah çekirdeklerin bir yığın yardımını içerdiğini tahmin etmemeniz. Sonuç, yaklaşık 4 gram protein ve porsiyon başına yalnızca 12,3 net karbonhidrat içeren sert bir muameledir.

 2. Tarifi Şekersiz Anneden al.

4. Tatlı patates kekleri

 1. Bu kekler, tatlı patatesten ve avokadodan iyi bir besin doyumu sağlarken çikolata düzeltmenizi almanıza yardımcı olur. Tatlı patatesler vitaminlerle doludur ve mükemmel bir lif kaynağıdır. Avokado kalp sağlığına zararlı bir yağ kaynağıdır. Tarif karbonhidrat, lif, vitamin ve minerallerin iyi bir karışımını içeren ev yapımı hurma ile tatlandırılır.

 2. Tarifi Sağlıklı Foodie'den al.

5. Fıstık ezmesi kek kekleri

 1. Yerfıstığı ezmesi, bunlara bir kase kek yapmayı biraz daha yetenek ve önyükleme yapmak için kolaylaştırıyor. Elinizde bademli yemek yoksa, un işlemene kadar çiğ bademleri mutfak robotunuzda öğütmeyi deneyin. Bu, tereyağı, hindistancevizi yağı, badem ve yumurta içerdiğinden yüksek yağlı bir reçetedir. Küçük bir kısmı şiddetle tavsiye edilir. Amerikan Kalp Birliği'ne (AHA) göre diyabetli insanlar arasında kalp hastalığından ölüm riski ikiye katlanıyor ve hatta dört kat daha yüksek olabiliyor. Moderasyon anahtarıdır.

 2. Reçeteyi 350 ° C ye kadar önceden alın.

6. Kabak şekerleme kekler

 1. Bu sebzeli kekleri pişirmek için doğrudan bahçenizden kabak kullanabilirsiniz. Hindistan cevizi unu bugünlerde çoğu marketlerde raflarda. Diyet lifi bakımından zengindir, protein ve iyi yağlarla doludur ve şeker hastalığı olan kişiler için ölçülü olarak uygundur.

 2. Tarifi Chocolate Covered Katie'den al.

Paket servis

 1. Kek gibi pişmiş ürünler şeker hastalığınız olsa bile diyetinizin bir parçası olabilir. İşe yaraması için sadece sayımı korumalısın. ADA'dan alınan örnek yemek planları, karbonhidrat içeriğinizi toplamda en fazla 45 ila 60 gram arasında kalmanızı sağlar. Bu yemekler aynı zamanda daha çok lifli yiyeceklere ve karmaşık karbonhidratlara da odaklanmalıdır.

 2. Tatlı yemeyi planlıyorsanız, yemeğinizin geri kalanında karbonhidratları kesmeyi deneyin. Alternatif olarak, yalnızca bir tanesini yemekte zorlanıyorsanız, doğum günleri, tatiller veya diğer özel günler için ikramları saklayın. Ne yaparsan yap, tadını çıkar!Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407