Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


5 Diyabet Dostu Waffle Tarifleri

5. Onları istemeyen birine hediye itmeyin

 1. Hediye vermenin her zaman olumlu olmadığını bilmek sizi şaşırtabilir. Bir alıcının niyetinin kendi kendine hizmet ettiğine veya bir borçluluk duygusu yaratmaya yönelik olduğuna inanan bir alıcı, verene karşı çok fazla sevinç veya şükran hissetmeyecektir. Çekici bir hediye bile onları hareket ettirmez.

 2. Elbette, hediye alışverişini pozitifleştirmekten sorumlu olan tek vericiler değil. Alıcılar da hediye vermeyi ne kadar istekli olmaları konusunda bir rol oynarlar ve bir vericiyi verme zevkini reddetmezler.

 3. Hediye alışverişinde bulunduğumuz için bu ne anlama geliyor? Vericiler, motivasyonlarımızın saf olduğunu ve hediyelerin istenmesini sağlamak için elimizden geleni yaptığımızı kontrol etmeliyiz.

 4. Hediye verme geleneği olan ailelerde bu daha az sorun olsa da, arkadaşlar ya da iş arkadaşları arasında düşünülmesi gereken bir şey olabilir. Ve, alıcılar için, alma zevkine de açık olmak demektir.

 5. Kısacası, ilişkilerinizi besleyen hediyeler vermeye çalışın. Hediye verme konusundaki sevincimize odaklanmak yerine, alıcının ne istediğini düşünebilir ve buna göre seçim yapabiliriz. Yararlı, deneyimsel ya da istenen ya da vermeyi sürdüren hediyeler seçmek - dizeleri olmadan - muhtemelen listenizdeki insanları daha mutlu, minnettar ve size daha yakın hissettirir.

 6. Tatil mevsiminin konusu bu değil mi?

 7. Bu makale ilk olarak UC Berkeley’deki Greater Good Science Centre’ın çevrimiçi dergisi Greater Good’da yayınlandı.

 8. PsyD, Jill Suttie, Greater Good'un kitap incelemesi editörü ve dergiye sık sık katkıda bulunuyor.

 1. Kahvaltı yapmak, özellikle şeker hastalığınız varsa, herkes için iyi bir alışkanlıktır. Bir çalışmaya göre düzenli olarak atlanan kahvaltı, tip 2 diyabet için daha yüksek bir risk ile ilişkili olabilir. Bununla birlikte, krep, gofretler ve bazı kahvaltı etleri gibi birçok Amerikan kahvaltı yiyecekleri yağ, kalori ve karbonhidrat oranı yüksektir.

 2. Örneğin, IHOP'taki bir Belçika usulü waffle, yaklaşık 70 gram karbonhidratla 590 kaloriyi çalıştıracak. Ancak karbonhidrat yükünü arttırmadan gözleme keyfini çıkarabilirsiniz.

 3. Konfor bölgenizden çıkın ve Amerika'nın en sevdiği kahvaltı seçeneklerinden birinin düşük şekerli ve genellikle yüksek lifli versiyonunun tadını çıkarın.

1. Sağlıklı kinoa protein waffle

 1. Beyaz un, şekersiz şekerli yağ ve Truva gibi şeker yerine kullanılan düşük glisemik quinoa unu, yağ için şekersiz elma püresi ve şeker yerine Truvia gibi şeker yerine koyma, bu tarif, net karbonhidrat, şeker ve yağın çoğu geleneksel gözleme çeşitlerinden daha düşüktür. . Ve, kinoa ve protein tozu sayesinde, protein bakımından çok daha yüksektir.

 2. Protein tozu hayranı değilseniz badem veya hindistancevizi unu ikame etmeyi deneyin, Saba Sassouni-Toulep, MS, RD, CDN, New York merkezli bir diyetisyen. Ekstra bir lezzet hissi için, şekersiz doğal kakao bir tutam ekleyin. Ayrıca, omega-3 alımınızı arttırmak istiyorsanız bir miktar öğütülmüş keten tohumu da ekleyebilirsiniz.

 3. Tariflerden Yararlı Tatlılar alın.

2.. Elma Tarçın Gofretler

 1. Keten tohumu unu veya öğütülmüş keten tohumu, lif ve sağlıklı omega-3'lerle yüklenir. Omega-3'ler Amerikan Klinik Beslenme Dergisi'ndeki bir 2011 çalışmasına göre, tip 2 diyabet riskinizi azaltabilir.

 2. Artı, bu waffle bazı çalışmaların insülin direncini artırabileceğini gösteren tarçın içeriyor. Rendelenmiş elmalar ayrıca kolesterolü artırabilen çözünür lif sağlar. Bu tahılsız waffle tarifi kan şekerinizi çok amaçlı un ile yapılan geleneksel waffle'lerden daha düşük tutar.

 3. Yemekleri Düşlediğim Tüm Gün'den tarifimi al.

3. Krem peynir frosting ile gizlice sağlıklı kırmızı kadife waffle

 1. Karbonhidrat ve şekeri düşürdüğünüzde, bu "gizlice sağlıklı" tarifin asıl sırrı pancarın içinde yatıyor. Waffle'e kırmızı rengini veriyorlar. Pancarlar, konsantre miktarlarda antienflamatuar antioksidanlar dahil olmak üzere çok sayıda vitamin ve mineral içerir.

 2. Aynı zamanda harika bir elyaf kaynağı. 2000 yılında yapılan bir araştırmaya göre, lif içeriği yüksek bir diyet kan şekeri ve insülini daha iyi kontrol etmenize yardımcı olabilir. Bu tarifin altı paket Truvia'yı aradığını unutmamak güzel. Bileşen stevia alımınızı azaltmak için, bu tatlandırıcının bir kısmını veya tümünü eritritol veya Swerve ile değiştiriniz.

 3. Tarifi Faydalı Tatlılarda görüntüleyin.

4. PB J wafflewich

 1. Çocuklar veya yetişkinler için yemek yapsanız da, fıstık ezmesi ve jöle birçok mideyi güldürecek bir kombinasyondur. Bu tarif, hepsi bir waffle ütüünde sıkılmış, biraz fıstık ezmesi ve jöle içeren normal ekmek kullanarak bir "waffle" sandviçi yapar. Sabah kahvaltısı taze olsun, aynı zamanda öğle veya akşam yemeği için de eğlenceli.

 2. Yüksek lifli ekmek ve şeker içermeyen reçel arayın. Bunun yerine en sevdiğiniz taze meyvenin dilimlerini de değiştirebilirsiniz. Ailede yer fıstığı alerjiniz varsa, badem, kaju fıstığı ve hatta ayçiçeği tohumlarından elde edilen yayılmalar karşılaştırılabilir miktarda protein sunabilir. Kaju fıstığının çok az lif veya protein sağladığını ve en düşük lifli somun olduğuna dikkat edin.

 3. Reçeteyi Finger Prickin 'Good'dan alın.

5. Kabak Parmesan waffle börek

 1. Akşam yemeği için waffle? Neden olmasın? Bir gözleme demiri üzerine yapılan bu börek, ana madde olarak kabak kullanır. Kabak, C vitamini de dahil olmak üzere bir takım besinlerde yüksektir. Kalorisi de düşüktür ve çok amaçlı bir unu bir tam buğday veya yulaf unu yerine koyarsanız daha fazla lif sunabilir. Sebze Gofretleri yepyeni bir dünya açabilir - kan şekeri iğnelerini minimize ederken sebzelerinize dalın.

 2. Tarifi Pinning Mama'dan al.

Paket servis

 1. Şeker hastasıysanız, tatlılar da olsa, en sevdiğiniz yiyeceklerin tadını hala çıkarabilirsiniz. Bir tarif seçerken, lif ve protein bakımından yüksek ve ilave şeker oranı düşük olan birini aramayı unutmayın.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407