Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


2017'nin En İyi Şekersiz Yaşam Blogları

Yemek Yapın

 1. Şekersiz bir diyet seçmek için birçok neden var. Sadece belinizi inceltmek isteyebilirsiniz. Ya da dikkatli bir diyet gerektiren diyabet gibi altta yatan bir hastalıkla yaşıyor olabilirsiniz. Sonuç olarak, daha az şeker yemek sizin için daha iyidir. Hastalık Önleme ve Sağlığın Teşvik Ofisine göre, sağlıklı beslenme bazı hastalıklara yakalanma riskinizi düşürebilir. Bunlar kalp hastalığı, diyabet, obezite, hipertansiyon ve hatta bazı kanserleri içerir. Amerikan Kalp Derneği, kadınlar için 6 çay kaşığı ve erkekler için 9 çay kaşığı ilaveli şekerin sınırlandırılmasını önermektedir.

 2. Şeker kesmek her zaman göründüğü kadar kolay değildir. Yemekler ve yiyeceklerin rahatı olmadan kendinizi mahrum etmiş gibi hissedebilirsiniz. Ve kahvenizde sadece bir çay kaşığı gibi görünebilir, ancak bu küçük miktarlar toplanır. İyi haber şu ki, her zamankinden daha fazla yedek var. Ve birçok blogcu, düşük şekerli veya şekersiz yaşam tarzları için tekniklerini ve tavsiyelerini paylaşıyor. Araçları, makaleleri ve kişisel hikayeleri, bir değişiklik yapmanız için sizi motive edebilir. Belki onların tavsiyelerine uymak, isteklerinizi şekersiz yerine getirmenize yardımcı olacaktır.

 3. Yılın en iyi şekersiz yaşam blogları için en popüler seçimlerimize göz atın.

Amy Green

 1. Amy Green, şekersiz ve glütensiz olana kadar kilosu ile ömür boyu süren bir savaş yaptı. Bu değişiklikleri 2011 yılında yaptığından beri, 60 kilodan fazla para kaybetti ve uzak tuttu. Yeşil, iyi şeyler feda etmeden glüten ve şekerden vazgeçebileceğinizi gösterir: ekmek, kurabiye, dondurma, vb. Green ayrıca kişisel yolculuğunu ve hayatın bir anne olarak nasıl geçtiğini paylaşıyor. Diğer şeflerin glütensiz tariflerini alması için yemek kitabı kulübüne bak.

 2. Blogu ziyaret et

 3. Tweet @ @Amys_SSGF

Şekersiz Anne

 1. Brenda Bennett tarafından Şekersiz Anne, işlenmiş şekeri bırakmanıza yardım etmeye kendini adamıştır. Bennett kilo vermek ve PMS semptomlarını ortadan kaldırmak için şekersiz bir diyet istedi. 2011'de doğal şekere gitme yolculuğu ve yerine geçmesiyle ilgili blog yazmaya başladı. Bennett, şekersiz tatlıların hazırlanmak için saatler sürmesi gerekmediğini kanıtladı (1 Dakika Şekersiz Çikolatalı Kupa Kek). Tariflerinin çoğu karbonhidrat bakımından düşük ve alerjilere karşı hassastır. Yemek tariflerine ek olarak, Bennett, istek duymayı bastırma ve şekersiz kursta kalma konusundaki ipuçlarını paylaşıyor.

 2. Blogu ziyaret et

 3. Tweet @ @ TheSugarFreeMom

Faydalı Tatlılar

 1. Jess Stier'in beslenme konusunda bir geçmişi, tatlı bir dişi ve sağlıklı beslenme tutkusu var. Bu özelliklerle, size lezzetli, sağlıklı yiyeceklere adanmış bir blog getiriyor. Bu kendi kendine tanımlanmış şeker bağımlısı, isteklerinizi gidermenize yardımcı olacak tonlarca tarif verir. Yer fıstığı ezmesi şekerleme kekler gibi geleneksel unlu mamuller için alternatif tarifler sunuyor. Ayrıca şekersiz sakızlı ayılar dahil kendi şekerlemenizi nasıl yapacağınızı da öğretiyor. Tatlıları sevimli ve eğlenceli. Önce gözlerinle yemek istersen, yemek fotoğrafçılığı ağzını sulayabilir. Tek porsiyonlu tarifler pratik tarafı kucaklar, bütün bir pastanın cazibesini ortadan kaldırır.

 2. Blogu ziyaret et

 3. Tweet @ @ DWBenefits

Düşük Carb Yum

 1. Lisa MarcAurele 2001'den beri düşük karbonhidratlı bir yaşam tarzı izliyor. Tiroid, Graves hastalığını tedavi etmek için ışınlandıktan sonra kilosunu yönetmesine yardımcı oldu. Şekeri ve karbonhidratları sınırlandırmak 25 kilo vermesine yardımcı oldu ve o da uzak tuttu. Sitesi pastırmalı tavuk kanadı ve Portobello dolmasıyla ıspanaklı enginar gibi tariflerle doludur. Ücret karşılığında, düşük karbonhidratlı keto yemek planları ve toplum desteğine erişim sunuyor. Bonus olarak, MarcAurele düşük karbonhidrat uçlarına sahip ücretsiz bir e-Kitap veriyor.

 2. Blogu ziyaret et

 3. Tweet @ @lowcarbyum

Şekersiz Seyahatim

 1. Aarn Farmer, kilo vermeyi ve şeker keserek daha sağlıklı olmayı belgelemek için bloglamaya başladı. Çiftçi, çeşniler dahil her öğün için tarifler sunar. Ayrıca restoranlarda ve marketlerde şekersiz seçimler için kılavuzlar gibi yardımcı araçlar veriyor. Şekersiz dondurma akması gibi size rehberlerinin özel sürümlerini bile getiriyor. Nasıl başlayacağınızdan emin değilseniz, kilo verme konusundaki felsefesini okumayı önerir. Onun yaratıcı karnabahar pizza kabuğu ve breadsticks göz atın.

 2. Blogu ziyaret et

 3. Tweet @ @ MySugarFreeJrny

Seçici Yiyen

 1. Anjali Shah, tüm aile için sağlıklı "koca onaylı" tarifler hazırlıyor. Kurul onaylı bir sağlık koçu olan Shah, lezzetli yemeklerinin abur cubur bağımlılarını bile tatmin edeceğine söz veriyor. Şah sağlıklı burgerler ve tatlılar için çocuklara uygun tarifler sunar. Restoranlar ve marketlerden ne alabileceğiniz konusunda rehberlik ediyor. Ayrıca bazı ebeveynlik ipuçlarına ve kişisel hikayelere serpilir. Haftanın yemek planları ve düşme detoksu başlamanıza ve yolda kalmanıza yardımcı olabilir.

 2. Blogu ziyaret et

 3. Tweet onu @pickyeaterblog

Ricki Heller

 1. Ricki Heller, "sağlıklı bir yaşam tarzı tatlı olabilir." Heller Candida karşıtı bir yaşam tarzı izler. Bu vücuttaki aşırı Candida mayalarını en aza indirmek için yemek yediği anlamına gelir. Heller's diyetindeki en şekerli, maya ve küflü yiyecekleri keser. Tonlarca tarifin yanı sıra faydalı ikame rehberleri sunar. Heller ayrıca Sweet Life Health Club, özel programlar ve bire bir koçluk aracılığıyla ücrete dayalı diyet desteği sunar.

 2. Blogu ziyaret et

 3. Tweet @ @RickiHeller

Londra Sağlık Annesi

 1. Londra Sağlık Annesi, şekersiz bir yaşam tarzının faydalarına rastladı. “Beynini”, IBS'yi ve diğer sorunlarını iyileştirme ümidiyle diyet değişikliklerini test etmeye başladı. Şeker kestikten sonra kendini daha iyi hissetmeye başladı. Diyetten sağlığa, zindeliğe ve şekersiz ebeveynliğe kadar her şeyi yayınlar. Onun yolculuğunu okuyun ve şekersiz hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak ipuçlarını öğrenin. Öğünler arasındaki istekleri gidermek için şekersiz atıştırma yerine göz atın.

 2. Blogu ziyaret et

 3. Tweet @ @ LondonHealthMum

Şekeri Bıraktım

 1. Blogu ziyaret et

 2. Tweet onları @iquitsugar

Karbonhidratları parçala

 1. Ditch Carbs, Avustralya ve Yeni Zelanda'daki 1 numaralı tarif sitesi olduğunu söylüyor. Eczanenin arkasındaki üç eczacı ve annesi, yo-yo diyetini durdurmak için karbonhidrat ve şekerini kestiler. Karbonhidratsızlığın yanı sıra yemek tariflerinin neden ve nasıl yapıldığını okuyarak başlayın. Ayrıca, çocukların düşük karbonhidrat diyeti yemesini sağlamak için ipuçları ve püf noktaları sunar. En iyi araçlar ve atıştırmalıklar için en iyi 10 listesine göz atın. İndirimler veya ücretsiz ürünler için sitenin özel bölümüne göz atın. Bir bonus: Facebook üzerinden kapalı bir destek grubu sunuyor.

 2. Blogu ziyaret et

 3. Tweet onu @ditchthe_carbs

Kaşıksız Şekersiz

 1. Alexandra Curtis kayıtlı bir diyetisyendir. Şekere duyarlı bir şekilde büyüdükten sonra, tamamen kesti. Okuyucularını 21 günlük şekersiz bir meydan okuma denemeye teşvik ediyor. Yaklaşan grup mücadelesi olmasa da neden kendinize meydan okumazsınız? Belki de, sağlıklı içeriklerin size nasıl fayda sağlayabileceği konusundaki açıklamalarından motivasyon bulursunuz. Ayrıca, şekersiz yiyeceklerin yumuşak olması gerekmediğini de kanıtlıyor. Bu unsuz, tereyağsız, şekersiz çikolatalı kekin tadını çıkarın. Onun tariflerine ek olarak, aynı zamanda işçiliği ve köpek muamelesi fikirleri gönderir.

 2. Blogu ziyaret et

 3. Tweet @ @SugarFreeAlex

 4. Catherine sağlık, kamu politikası ve kadın hakları konusunda tutkulu bir gazeteci. Girişimcilikten kadın meselelerine ve kurguya kadar çeşitli kurgusal olmayan konular üzerine yazıyor. Çalışmaları Inc, Forbes, Huffington Post ve diğer yayınlarda yayınlandı. O bir anne, karısı, yazarı, sanatçısı, seyahat meraklısı ve yaşam boyu öğrencisidir.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407