Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


2 Lb Pişirilir. Dana Kızartma

Yan Ürünler

 1. Bir 2 lb. rosto büyük bir rosto değildir ve çabuk pişirilir. Nasıl pişireceğiniz kızartma tipine bağlıdır. Bonfile çabuk kızartılabilir veya kızartılabilir, çünkü doğal olarak hassas bir et kesimidir. Üst yuvarlak, alt yuvarlak ve brisket gibi yağsız kızartmaların kalp sağlığı daha iyidir ancak bunları yumuşatmak için kızartmadan - veya yavaş, nemli pişirmeden - faydalanırlar.

Hazırlık Çalışması

 1. 2 lb. rosto büyük bir rosto değildir ve çabuk pişirilir. Nasıl pişireceğiniz kızartma tipine bağlıdır. Bonfile çabuk kızartılabilir veya kızartılabilir, çünkü doğal olarak hassas bir et kesimidir. Üst yuvarlak, alt yuvarlak ve brisket gibi yağsız kızartmaların kalp sağlığı daha iyidir ancak bunları yumuşatmak için kızartmadan - veya yavaş, nemli pişirmeden - faydalanırlar.

Adım 1

 1. Yemek pişirmeyi planlamanızdan bir gün önce sargıları rostodan çıkarın.

Adım 2

 1. Kızartmayı liberal bir şekilde tuz ve karabiber ile baharatlayın. Kızartmayı vaktinden önce tuzlamak tuzun etin içine nüfuz etmesine izin vererek yumuşak bir lezzet ve sulu bir doku oluşturur. İsterseniz sarımsak veya biberiye gibi baharatları da ekleyebilirsiniz.

Adım 3

 1. Kızartmayı buzdolabında 40 derece Fahrenheit derecesine yerleştirin ve birkaç saat veya bir gece bekletin.

Hassasiyet için Yavaş Yemek

 1. Kızartmayı buzdolabına 40 derece Fahrenheit derecesinde yerleştirin ve birkaç saat veya bir gece bekletin.

Adım 1

 1. Bir fırın geçirmez sote kabına biraz yağ dökün ve orta ateşte ısıtın. Her iki taraf da kızarıncaya kadar kızartma tavasında kızartma yapın.

Adım 2

 1. Kızartmayı yavaş bir tencereye alın. Kızartma kabını kısmen örtecek ancak kızartmayacak kadar yavaş tencereye yeterince sıvı dökün. Et suyu, kırmızı şarap, bira veya elma suyu kullanabilirsiniz.

Adım 3

 1. Kapağı yavaş ocak üzerine yerleştirin. 4 ila 5 saat kadar düşük bir süre boyunca veya kızartma çatalla yumuşayana ve et kayıtlarına takılan bir et termometresi 165 F veya daha yüksek olana kadar pişirin. Bu yüksek sıcaklık, sert ve yağsız kızartmaların yumuşatılması için gereklidir.

Fırın Kavurma

 1. Kapağı yavaş ocak üzerine yerleştirin. 4 ila 5 saat kadar düşük bir süre boyunca veya kızartma çatalla yumuşayana ve et kayıtlarına takılan bir et termometresi 165 F veya daha yüksek olana kadar pişirin. Bu yüksek sıcaklık, sert ve yağsız kızartmaların yumuşatılması için gereklidir.

Adım 1

 1. Fırını 500 F'ye ısıtın. Fırının ön ısıtılmasını beklerken, fırında kızartma suyunu yavaş pişirme için sote edin.

Adım 2

 1. Sote tavasını fırına aktarın ve 20 ila 30 dakika pişirin ya da rosto 145 145'e (etin güvenli olduğu sıcaklıkta, kızartma kabının içine yerleştirilen et termometresi) USDA). Et bu sıcaklıkta orta derecede iyi hazırlanmış olacaktır.

Adım 3

 1. Kızartmayı servis tabağına alın ve üzerine folyo ile örtün. Dilimlemeden önce en az 10 dakika dinlendirin. Bu dinlenme süresi, meyve sularının lezzet ve dokuyu iyileştiren bütün kızartma boyunca dağılmasını sağlar.

Adım 3

 1. Tuz ve karabiber

 2. Bitkisel yağ

 3. Fırın geçirmez sote tavası

 4. Et termometresi

 5. Servis tabağı

 6. Yavaş pişirici

 7. Sığır suyu, kırmızı şarap, bira veya elma suyu

Adım 3

 1. Yavaş bir tencere kullanmak yerine, fırında sert bir fırında kızartma yapabilirsiniz. Kapaklı bir tencereye koymadan önce ilk önce kızartın. Kızartmayı kısmen örtecek kadar sıvı ekleyin. 300 F'de 2 ila 3 saat veya et çok yumuşayana kadar kızartın.



Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407