Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan

Kırmızı beyaz ve mavi pasta
 
 
PorsiyonPT65M65 dakika

Kırmızı beyaz ve mavi pasta


Erkek mi kız mı? İçinde pembe veya mavi buzlanma ile renklendirilmiş bu şahane pastayı sergileyerek mükemmel bir görüntü yaratın. - Heather Chambers, Largo, Florida

  Share
  Tweet
  Pin
  Whatsapp
  Print

Hazırlık

 1. Önceden ısıtılmış fırında 350 ° C. Parşömen kağıdı ile yağlanmış iki adet 8 inçlik fırın tavalarının altları; yağ ve un kağıdı.
 2. Büyük bir kapta, hafif ve kabarık olana kadar krema tereyağı ve şekeri ekleyin. Her ekleme işleminden sonra her defasında iyice çırparak yumurtalar ekleyin. Vanilyada yiyin. kremalı karışıma dönüşümlü olarak sütle ekleyin, her eklemeden sonra iyice çırpın.
 3. Hazırlanan tavalara aktarın. 20-25 dakika veya ortadaki bir kürdan temiz çıkıncaya kadar pişirin. Tel raflara çıkarmadan önce tavalarda 10 dakika bekleyin; kağıdı çıkarın.
 4. Büyük bir kase ve çırpıcıları yaklaşık 15 dakika soğuğa kadar dondurucuya koyun. Soğutulmuş kase içine, krem ​​peynir, şekerleme şeker ve vanilyayı pürüzsüz hale gelinceye kadar çırpın. mavi içeren litre, 1/4 litre pembe içeren bir kase ve buzlanma kalan beyaz kalır.
 5. Bir servis tabakasına bir pasta tabakası yerleştirin. Tabakanın üst kenarı çevresinde beyaz bir buzlanma çemberi yerleştirin. Yayma Beyaz buzlanma içinde mavi buzlanma içeren 1/4 litre kapasiteli bir kase. Kalan pasta tabakası ile üst beyaz buzlanma.Kumar ucu ve beyaz buzlanma kullanarak, pastanın üst ve alt kenarındaki boru incileri .Kut üzerinde 12 uç, boru mavi ve pembe noktalar kullanarak. 4 uç ve pembe buzlanma ile, "Bu bir ..." Kekin üstüne.Sevdim

Comentarios