Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Zone Perfect Nutrition Bars Sağlıklı Bir Aperatif midir?

Fig Newton Alternatifleri

 1. Bölge Mükemmel beslenme çubukları, insanların sağlığa destek ve yüksek enerji seviyelerini korumak için mükemmel protein ve diğer besin dengesini yemelerine yardım etmeyi amaçlayan Bölge diyetinde pazarlanmaktadır. Zone Perfect beslenme çubukları kesinlikle pek çok vitamin ve mineral dozu sağlar, ancak bu sağlıklı oldukları anlamına gelmez. Düzenli diyetinize barları ekleyip eklemeyeceğinize karar vermeden önce tüm gerçekleri öğrenin.

Zon Mükemmel Atıştırmalıklar

 1. Bölge Mükemmel beslenme çubukları çeşitli lezzetlerde gelir ve her çubukta aynı miktarda vitamin ve mineral bulunurken, kalori ve yağ içeriği lezzetler arasında değişebilir. Bir yaban mersini nar, çikolatalı badem kuru üzüm, şekerleme graham veya çikolatalı fıstık ezmesi Bölge Mükemmel beslenme barı, her biri 210 kalori ve 3-7 gram doymuş 6 ila 7 gram yağ içerir. Bu, küçük bir atıştırma için biraz doymuş yağ ve çok fazla doymuş yağ kalp hastalığı riskinizi artırabilir.

Protein ve Elyaf

 1. Çoğu Bölge Mükemmel beslenme çubukları, yaklaşık 14 gram protein ağırlığındadır; bu, 46 gram kadınların yüzde 30'unun her gün sahip olması gereken ve 56 gram erkeğin yüzde 25'inin her gün ihtiyacı vardır. Zone Perfect çubuklarının çoğu 3 gram lif de sağlar. Bu, kadınların günlük diyetlerinde sahip olması gereken 25 gramın yüzde 12'sine ve 38 gram erkeğin yüzde 8'inin her gün ihtiyaç duyduğu anlamına gelir. Diğer Bölge Koyu çikolata çilek gibi mükemmel çubuklar sadece 1 gram lif içerir.

Ne yazık ki, çok fazla şeker var

 1. Bölge Mükemmel beslenme çubukları seçtiğiniz tada bağlı olarak 15 ila 18 gram şeker içerir. Bir çikolatalı kurabiye hamuru çubuğunda, yaklaşık 4.5 çay kaşığı kadar eşit 18 gram şeker vardır. Amerikan Kalp Derneği, kadınların günlük şeker alımını 6 çay kaşığıyla ve erkeklerini 9 çay kaşığı ile sınırlamasını önerdiğinden, bir bar bu sınırın önemli bir miktarıdır. Çok fazla şeker sağlıksız kilo alımına neden olabilir ve fazla kilolu olmak kalp hastalığı ve tip 2 diyabet riskinizi arttırır.

Vitamin ve Mineral Güçlendiriciler

 1. Her gün ihtiyacınız olan E vitamininin yüzde 90 ila yüzde 100'ünü bir Zone Perfect beslenme çubuğundan alacaksınız. University of Maryland Tıp Merkezi, E Vitamini dokularınızın zarar görmemesine ve bağışıklık sisteminizin güçlü kalmasına yardımcı oluyor. Zone Perfect barlar, her gün ihtiyacınız olan C vitamini, B6 vitamini, kalsiyum, demir ve folat için yeterli miktarda tedarik eder, ancak gerçek miktar lezzetten tadına değişebilir.

Kendini Şımartmak veya Değil

 1. Nadiren Zone Perfect beslenme barı, sağlıklı beslenme planınızda yer alabilir, ancak şeker içeriği, onları günlük hoşgörüden daha fazla tatlı yapar. Besledikleri besinler bir artıdır, ancak meyveler, sebzeler, kepekli tahıllar ve yağsız et içeren dengeli bir diyet yiyerek aynı vitaminleri ve mineralleri alabilirsiniz. Zone Perfect barında dengeli bir bütün yiyecekler yemenin avantajı, daha az katma şeker tüketmenizdir.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407