Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Zeytin Bahçesi Beslenmesi: Sağlıklı Bir Lokanta mı?

Alt satırda

 1. Zeytin bahçesi, İtalyan mutfağında uzmanlaşmış popüler bir restorandır. Mezeler, salata, makarna, tavuk, et, deniz ürünleri ve tatlılar sunar.

 2. Olive Garden'da yemek yemenin bir maliyeti var mı? Olive Garden'daki öğünlerin bazılarının besin değerini öğrenmek için okumaya devam edin.

Olive Garden'da daha sağlıklı menü seçenekleri

 1. Olive Garden'ın en sağlıklı yemekleri Çakmak İtalyan Ücretleri menüsünden geliyor. Olive Garden, Lighter Italian Fare menü öğelerinin, diyetin öncelikle sebzeler, kepekli tahıllar, otlar ve baharatlar ve zeytinyağı olduğu İtalya'nın Akdeniz Kıyısı'ndan ilham aldığını iddia ediyor. Kulağa hoş geliyor, değil mi? Ama bir yakalama var. Bazı öğeler kendi başlarına daha sağlıklı bir yemek seçeneğidir, ancak bir kere çorba, salata (sos ile), ekmek çubukları ve tatlı, yağ, kalori ve sodyum içeriği yükselir. Bir sonraki Olive Garden yemeğinizi planlarken bunu aklınızda bulundurun.

 2. Karbonhidrat izlemiyorsanız, geleneksel spagetti ve marinara sosu, Olive Garden'ın sağlıklı yemek seçeneklerinden biridir.

 3. Bu somon sarımsak otu tereyağı ile tepesinde ve parmesan-sarımsaklı brokoli ile servis edilir.

 4. Bu hafif balık limon sarımsaklı bir sosta pişirilir ve güneşte kurutulmuş domates ve kapari ile tepesinde. Parmesan kabuklu kabak yemeği tamamlar.

 5. Bu antre, limon sarımsaklı bir sosta pişirilir ve güneşte kurutulmuş domates ve kapari ile tepesinde. Yanında parmesan kabuklu kabak servis edilir.

 6. Tavuk göğsü bu yemek için karamelize sarımsak ve toprak biberiyesinde marine edilir. K vitamini dozu için taze ıspanakla servis edilir. Ayrıca sarımsak-parmesan püresi patates ile birlikte gelir.

 7. Bu yemek için, karides bir sarımsak sosunda sote edilir ve melek saçlı makarna, domates ve kuşkonmazla atılır.

 8. Zeytin bahçesi, ev salatası ve ekmek çubukları ile ünlü. Minestrone çorbası ile eşleştirilmiş, sodyum içeriği yüksek olmasına rağmen, daha sağlıklı bir yemek. Sodyum, yağ ve kalorileri azaltmak için ekmek çubuğunu çıkartın. Bunun her birinin bir porsiyon içerdiğini unutmayın; Ekstra salata, çorba veya breadsticks ekler.

 9. Bu pasta sağlıklı olarak adlandırılamazken, Olive Garden'ın hafif tatlı seçeneklerinden biri.

 10. Dolcini, yemekten sonra tatlı dişinizi tatmin etmek için mükemmel boyutta mini tatlılardır. Birkaç dolcini seçeneği var, ancak çilekli ve beyaz çikolatalı kek en hafif.

Olive Garden'daki en sağlıklı menü öğelerinin örneklemesi

 1. Sağlıklı beslenmeye çalışıyorsanız, bu Olive Garden menü öğesinden uzak durmak isteyebilirsiniz.

 2. Tereyağı ve kremadan yapılan peynirli ve fredo soslu her şey yağ ve kalori ile doldurulur. Olive Garden'daki Chicken Alfredo bir istisna değildir. Günlük önerilen yağ alımınızı, çoğu doymuş yağ miktarını aşıyor.

 3. Bu öğün için, büyük rigatoni makarnası sosisle doldurulur ve erimiş mozzarella peyniri ve et sosu ile doldurulur.

 4. Kızarmış kalamar, bu meze için marinara ve parmesan biber sosu ile servis edilir.

 5. Fondü, tat alma duyularınız için bir zevktir, ancak beliniz için çok fazla değildir. Bu fondü beş çeşit peynirle yapılır ve breadstick crostini ile servis edilir.

 6. Bu tarif, üzerine derin kızartma yaparak ve alfredo sos ile doldurma yoluyla klasik lazanyayı alır.

 7. Bu yemek bir İtalyan favorisi. İki tavuk göğsü, parmesan peyniri ile ekmekli, derin yağda kızartılmış ve eritilmiş peynir ve marinara ile kaplanmış. Makarnanın bir tarafı ile geliyor.

 8. Kızarmış biftek, Portobello mantarları, asiago peyniri ile doldurulmuş tortellini ve fesleğen marsala sosu bu yemeği hazırlar.

 9. Bu antre fettucine alfredo, ıspanak ve gorgonzola peyniri ile atılmış biftek madalyonları içeriyor. Olive Garden'ın en az sağlıklı seçeneklerinden biri. [! 3057 => 1140 = 3!

En alt satırda

 1. Olive Garden'ın yemeklerinin çoğunun besleyici olduğunu iddia etmesi zor olacak. Birçok menü maddesi günlük önerilen sodyum, yağ ve kalori değerlerine tek başına yaklaşır veya bunları aşar. Yine de, günün geri kalanında ne yediğinizi izlerseniz, sağlıklı beslenme planınızı mahvetmeden Olive Garden'da daha sağlıklı bir yemek seçiminin tadını çıkarabilirsiniz.

 2. Boş kalorilerden tasarruf etmek için yemeğinizle birlikte su veya şekersiz buzlu çay için. Patates yerine taze sebzeler koyarak karbonhidratları kesin. Yemeğinizi paylaşarak veya sadece yarısını yiyerek kalorileri, yağları ve sodyumları kesin. Ertesi günün tadını çıkarmak için dinlenme evini getirin.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407