Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Yeşil Fasulye Yenerek Nasıl Kilo Verilir

Daha fazla çalı fasulyesi yemek

 1. Yeşil fasulye, hem yağ bakımından düşük, hem de diyet lifi bakımından yüksek olan çok yönlü bir sebzedir. Kilo vermeye çalışıyorsanız, diyetinize yeşil fasulye eklemek, fazla kalori eklemeden temel besinleri sağlayabilir. Neyse ki, yeşil fasulye çiğ yenebilir, çorba ve garnitür gibi sağlıklı yemeklerde kullanılabilir. Yeşil çekirdekleri kilo kaybı planınıza nasıl dahil edeceğinizi anlamak, bu düşük kalorili, düşük yağlı sebzenin tadını çıkarmanıza yardımcı olabilir.

Adım 1

 1. Yumurta akı omleti veya taze çekilmiş yeşil fasulye içeren az yağlı bir kişiyi içeren sağlıklı bir kahvaltının tadını çıkarın. Yeşil fasulye içeren protein ve lif bakımından zengin bir kahvaltı yemek, daha az yemeniz için daha uzun süre daha dolgun hissetmenize yardımcı olabilir. Ayrıca, hazır yiyecekleri atıştırmalık olarak kabul etme olasılığınız daha düşüktür, çünkü kahvaltı yaparak sabahları öfkeli değilsiniz.

Adım 2

 1. En sevdiğiniz az yağlı pansumanın tek porsiyon porsiyonunu hazırlayın veya tekrar kullanılabilir saklama kaplarına daldırın ve soğutun. Tek bir avuç yeşil fasulyeyi yıkayın ve sapları çıkarın. Her bir porsiyon fasulyeyi plastik bir sandviç poşete veya kaba koyun ve buzdolabında saklayın. İşyerinde veya okulda sağlıklı bir atıştırma için bir veya iki sosu, sos veya sos ve fasulyeyi yanınıza alın. Bu, diyetinize önemli miktarda kalori eklemeden açlığınızı beslemenin az yağlı, yüksek lifli bir yoludur.

Adım 3

 1. Salatalara kıyılmış veya yarıya bölünmüş yeşil fasulye ekleyin, doku ve lezzet katmak ve öğündeki kalori sayısını azaltmak için. 3/4 fincan taze yeşil fasulye, sadece 20 kalori içerir. Patates ve salata gibi yiyecekleri gerdirmek için yeşil fasulye kullanmak, tam porsiyonlar yemiş gibi hissederken yediğiniz kalori miktarını önemli ölçüde azaltabilir.

Adım 4

 1. Yemekten sonra tatlı yerine taze yeşil fasulyelere atıştırın. Tatlı bir dokunuş için, fasulyeleri az yağlı ballı hardal sosuna batırın veya daldırın. Yüksek yağlı, yüksek kalorili bir tatlı yerine yeşil fasulye yemek, lif alımınızı arttırmanın ve sizi tatmin etmenin en iyi yoludur. Ek olarak, bir porsiyon veya sos veya sos içeren yeşil fasulyeli meyveler çoğu tatlıdan daha düşük kalorilerde daha düşüktür. Eklenen bir gurme dokunuş için yeşil fasulye üzerine bir çorba kaşığı öğütülmüş badem serpin.

Adım 4

 1. Önemli diyet değişiklikleri yapmadan önce doktorunuza danışın.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407