Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Yalın Mutfak V Nutrisystem

Hususlar

 1. Lean Cuisine, diyet yapanlar için tasarlanmış, az yağlı ve dondurulmuş bir yemek serisidir ve yerel bakkalınızın dondurulmuş yiyecek bölümünde bulunur. Nutrisystem, tüm yemeklerinizin posta yoluyla önceden paketlenmesini sağlayan bir kilo verme programıdır. Bu yiyecekler beslenme programınızı planlamanıza gerek kalmaması için bir diyetisyen tarafından tasarlanmıştır.

Faydaları

 1. Hem Lean Cuisine hem de Nutrisystem, dengeli bir diyet ve kilo verme programını tamamlayan önceden paketlenmiş yemekler sunar. Tüm yemekler, düşük kalorili içeriği olan doğru beslenme için beslenme uzmanları tarafından tasarlanmıştır. Her iki yemek programı da hazırlanması kolay olan ve pişirmesi uzun sürmeyen yiyecekler sunar.

Yemek Planlama

 1. Yalın Mutfağa yönelik yiyecekler marketin dondurulmuş bölümünde bulunmaktadır. Haftalık yemek tercihlerinizi oluşturmazlar veya paketlenmiş atıştırmalık yiyecekler, günlük yemek seçenekleri veya günlük taze yiyecek gereksinimleri sunmazlar. Şirket web sitesinde "Yemeklerinizi Planlayın" bölümü sunuyorlar.

 2. Nutrisystem yiyecekleri her ay sipariş edilir ve evinize gönderilir. Tüm yemekler önceden planlanmıştır. Nutrisystem web sitesine göre, yemek seçenekleri arasında aylık yemek siparişi formundaki kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, atıştırmalıklar ve tatlı bölümlerinden seçiminizi yapabilirsiniz. Kişisel seçimler dışında, Nutrisystem bir diyet planı hazırlamanıza gerek kalmayacak şekilde tasarlanmıştır. Şirketin internet sitesinde yayınlanan bilgiler Nutrisystem'in çalıştığı için basittir çünkü

Destek Hizmetleri

 1. Lean Cuisine’in sınırlı destek hizmeti var. Şirket web sitesi, soruları cevaplamak ve yemek planı yapmak için bir "Araçlar İzleyici" bölümü sunar. Araçları kullanmak için kayıt olmanız gerekmektedir. Destek, çoğunlukla beslenme ve egzersiz önerileriyle birlikte SSS soru-cevap formatındadır.

 2. Nutrisystem, web sitelerinde "Araçlar ve Topluluk" bölümü sunuyor. Nutrisystem araçları ağırlık ve ölçüm kayıtlarından, ilerleme izleyiciden, yemek günlüğünden, yemek planlayıcısından, market rehberinden, dışarıda yemek yiyen rehberden ve egzersiz izleyiciden oluşur. Ayrıca canlı danışmanlık ve destek hizmetleri de veriyorlar.

Yemek Planları

 1. Lean Cuisine, yemek planları sunmuyor. Dondurulmuş akşam yemeği ürünleri tam bir çizgi sunuyorlar. Nutrisystem şeker hastaları için tasarlanmış bir D planı, yaşlılar için gümüş bir plan, kadınların yemek planları ve erkeklerin yemek planlarını sunuyor.

Maliyet

 1. Yalın Mutfak yemekleri 2010 yılı fiyatlarına göre günlük ortalama 12 dolar olan antre başına ortalama 3 dolar. Bu atıştırmalıklar, tatlılar, taze sebzeler veya meyveler içermez.

 2. Nutrisystem, 2010 ürünlerinin reklamını yapan Nutrisystem web sitesine göre günde yaklaşık 11 dolar tutuyor. Bu atıştırmalıklar ve tatlılar içermez, ancak taze sebzeler veya meyveler içermez.

 3. Yalın Mutfak yemekleri 2010 yılı fiyatlarına göre günlük ortalama 12 dolar olan antre başına ortalama 3 dolar. Bu atıştırmalıklar, tatlılar, taze sebzeler veya meyveler içermez.

 4. Nutrisystem, 2010 ürünlerinin reklamını yapan Nutrisystem web sitesine göre günde yaklaşık 11 dolar tutuyor. Bu atıştırmalıklar ve tatlılar içermez, ancak taze sebzeler veya meyveler içermez.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407