Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Walmart'ta Yemek Başına 5 $ İçin Yeme Yeme

Diyetinize probiyotik ekleme

 1. Diyetinize probiyotik ekleyip eklememeye nasıl karar veriyorsunuz? İlk adım, sizin için doğru olduklarından emin olmak için doktorunuzla konuşmaktır. Güvenli bir bağışıklık sisteminiz yoksa ya da ciddi bir şekilde hasta olmadığınız sürece, probiyotiklerin genellikle tüketilmesi güvenli kabul edilir. Ayrıca, doktorunuza veya eczacınıza dozaj hakkında bilgi verin.

 2. Diyetinize doğal probiyotikli bazı maddeler ekleyerek probiyotik almaya başlamak isteyebilirsiniz. Hangi probiyotiklerin tanıtıldığına dair bir günlük tutmak ve sindiriminizde veya genel sağlık durumunuzda herhangi bir değişiklik görüp görmediğinizi zaman içinde kaydetmek isteyebilirsiniz. Kolayca kullanılabilen bazı yiyecek seçenekleri:

 3. Probiyotik bir diyet takviyesi almak istiyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda ticari ürün var. Var olan takviyeleri arayın:

 4. Probiyotiklerin Gıda ve İlaç İdaresi (FDA) tarafından düzenlenmeyen diyet takviyeleri olarak kabul edildiğini unutmamak önemlidir. Ayrıca, probiyotik üreticileri etkinlik iddialarını kanıtlamak zorunda değildirler ve FDA bu iddiaları izlememektedir. FDA şu anda probiyotiklerde potansiyel olarak zararlı kirletici maddelerin varlığını belirlemek için bir yöntem geliştirmektedir.

]

 1. Temiz yemek treninde zaten olan insanlar, geçen haftaki haberlerde Amazon'un Whole Foods fiyatlarını sahibi olarak ilk gününde yüzde 43'e kadar düşürdüğü haberiyle sevindiler.

 2. Organik Fuji elmaları pound başına 3.49 dolardan 1.99 dolara düştü.

 3. Sorumlu bir şekilde çiftçi olan Atlantik somon balığı pound başına 14.99 dolardan 11.99 dolara düşürüldü.

 4. Orta sınıf aileler için bu haber önemli olabilir.

 5. Ancak temiz yemeyi öncelikli hale getirecek kaynaklara sahip olmayan düşük gelirli haneler için, geri alınan fiyatlar onları etkilemeyecek.

 6. İnce ünlülerin ve yaşam tarzı blogcularının yüksek sınıf birliği ile popüler olan temiz yemek tanımı sürekli akı içindedir.

 7. Fakat özünde temiz yemek, bütün yiyecekleri mümkün olduğu kadar doğal hallerine yakın tüketmek anlamına geliyor.

 8. Bu az işlem ve minimum katkı anlamına gelir.

 9. Yakın tarihli bir makalesinde, Michael Easter, temiz yemek yemenin "tamamen klasist bir fenomen" olduğunu ya da öğrencisinin sözleriyle "zengin beyaz insanlar bok" olduğunu yazıyor. [! 2899 => 1140 = 2!

 10. Kendini ilan eden bir Şanslı Charms meraklısı Paskalya, ayrıca, organik yemenin ilk etapta insanlar için daha sağlıklı olmadığını belirtiyor. Bütçede neredeyse imkansız olduğunu da ekliyor.

 11. Sanırım yanlış.

 12. Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en büyük bakkal olan dört Walmart mağazasını ziyaret ettim, bütçe gereği temiz yemek yapıp yapamayacağını. [! 2899 => 1140 = 2!

Yemek başına 5 dolarım Walmart challenge

 1. Bir Gallup anketine göre, Amerikalılar haftada ortalama 151 dolar yemek harcıyor. Bu, atıştırmalıklar veya içecekler dahil değil, yemek başına 7 dolara kadar çıkıyor.

 2. Amerikalılar her zamankinden daha fazla para harcarken, çoğu Amerikalı - yüzde 77 - hala evde akşam yemeği yerler.

 3. Walmart malzemelerinden temiz yemekler hazırlamaya çalıştım, kişi başına 5 doların altında bir yemek yiyerek haftalık yemek veya atıştırmalıklar için biraz para kazandı.

 4. El broşürünün ikinci sayfası, Farmers Know Fresh başlıklı ve Kaliforniya'da yetişen parlak, dolgun ürünlerle sonuçlandı.

 5. Salinas’daki Nunes Şirketi’nden iki gülümseyen adam, mahsullerinde durdu ve muazzam bir marul marulunun başını tuttu.

 6. Üçüncü sayfa "organik olarak çekici" bir üründü. Page 4 antibiyotik içermeyen tavuk kanadı özelliğine sahipti.

 7. Bu beklediğimden daha kolay olacak gibi görünüyordu.

Bol seçeneklere sıfırla

 1. İlk Walmart bir felaketti.

 2. 10 koridor paketlenmiş gıda ile paketlenmiş, topal, organik olmayan ürünler bir düşünce olarak sıkışmış.

 3. San Leandro'daki ikinci Walmart'a gittim, burada hiçbir katkı maddesi ve yerel kaynaklı kırmızı patates içermeyen sürdürülebilir bir dondurulmuş balık markası buldum.

 4. Bu iki temiz zımbadan bir yemek yapmaya başlayabileceğimi biliyordum, ama yine de - iki saatlik çabam için temiz bir yemeğin sadece yarısı?

 5. Seçim, Mountain View’deki Walmart ve Santa Clara’daki Walmart Mahalle Pazarı’ndan oldukça farklıydı; her iki şehir de Walmart müşterileriyle ilişkilendirmek yerine Silikon Vadisi’nin bir parçası olarak biliniyordu.

 6. Walmart Neighbourhood Market, "organik" ve "taze ve lezzetli" olarak ilan eden büyük işaretler altında sergilenen bol miktarda taze, yerel kaynaklı organik içerikli bir altın madeni idi.

 7. Mağazayı yavaşça kullandım, organik yiyecekleri alışveriş sepetime attığımda ve hesap makinemde toplamları topladım.

 8. Organik buğday unu gibi bazı daha pahalı organik malzemeleri rafa geri koydum.

 9. Silicon Valley Walmart mağazalarında kişi başına 5 dolardan az bir ücret karşılığında bir avuç iştah açıcı temiz öğün bir araya getirmek zaman alıcı ama basitti.

 10. İşte iki öğün ve neredeyse tamamen organik veya yerel kaynaklı malzemelerle birleştirdiğim bir tatlı.

 11. Bu kategoriye girmeyen yiyecekler - mantar, soğan ve avokado - işlenmemiş, bütün yiyecekler doğal halleriyle.

 12. Ispanak organik bölüme yerleştirildi, ancak organik veya yerel kaynaklı olduğunu doğrulayamadım.

 13. Somon karma: kişi başına 4.94 dolar

 14. Pilavlı kızarmış bütün tavuk: kişi başı 4.66 dolar

 15. Çikolatalı badem kabuğu: kişi başı 1,53 dolar

 16. Bu çikolata, düzenli olarak en az katkı maddesi içeren en sağlıklı çikolata seçeneklerini listeler, ancak organik değildir.

 17. Walmart'ta bol miktarda organik pişirme maddesi vardı, ama badem kabuğundan daha pahalı seçeneklerdi.

 18. Yemek yememek için fiyatı 5 dolardan düşük tutmak istedim.

 1. Ortalama bir tüketici için kesinlikle zor olsa da, deneyimiz mütevazı bir bütçeyle temiz yemek yapmanın teknik olarak mümkün olduğunu gösterdi.

 2. Ama yapmalısın?

 3. Paskalya organik etiketi reddetti, ancak pestisitler konusundaki araştırmalara ve uzmanlarla yaptığımız konuşmalara göre, temiz yemek - bütünüyle organik yiyecekler - organik olmayan yiyecekler yemekten daha sağlıklı.

 4. Tartışma için hala daha ne kadar sağlıklı?

 5. "Kilo kaybı konusunda uzmanlaşmış CentraState'ten Dr. Fiola Sowemimo" Daha az işlenmiş gıdalar daha besleyici - dönem, "dedi. [! 2899 => 1140 = 5!

 6. Bununla birlikte, bu, ülkedeki organiklerin abartılı olduğunu düşünen en iyi beyinlerin anlamına gelmiyor.

 7. Başkan Obama’nın altında, Başkan Kanser Paneli, çevresel kanser riskini azaltma konusunda bir rapor yayınladı.

 8. Amerikalıları, temel olarak organik satın alarak gıdada böcek ilacı ve diğer toksik katkılardan kaçınmaya çağırdı.

 9. "Pestisitlere maruz kalma, mümkün olan ölçüde, pestisit veya kimyasal gübreler olmadan yetiştirilen gıdaların seçilmesiyle azaltılabilir ... Benzer şekilde, antibiyotiklere, büyüme hormonlarına ve toksik akıntıya maruz kalma Eğer mevcutsa, bu ilaçlar olmadan yetiştirilen serbest aralıklı etleri yiyerek hayvan yemi sürüleri en aza indirilebilir "diye yazdı. [! 2899 => 1140 = 5!

 10. Amerikan Pediatri Akademisi tarafından hazırlanan ve Beslenme ve Çevre Sağlığı Konseyleri tarafından desteklenen bir raporda, “Sağlık avantajları açısından, organik diyetlerin tüketicileri daha az böcek ilacına maruz bırakma konusunda ikna edici bir şekilde olduğu ortaya kondu. insan hastalığı ile ilişkili. "

 11. Pestisitler bir çok konu ile bağlantılı olduğundan insanları pestisit maruziyetini azaltmaya teşvik ediyor.

 12. “Organik ürünler ve yiyecekler al” dedi. “Geleneksel sebze üretiminde kullanılan birçok zararlı böcek ilacı var.”

 13. "[!Organik

 14. Cohen, Gıda ve İlaç İdaresi (FDA) 'nın Amerikalıların maruz kaldığı toksik kimyasalların test edilmemesi, düzenlenmemesi ve polisleştirilmesinin yetersizliğine işaret ediyor. Çevre Koruma Ajansı (EPA) en sık kullanılan tarım ilacı, glifosat, gıdada tortu miktarını sınırlarken, FDA'nın görevi sınırları zorlamaktır.

 15. Devletin Hesap Verebilirlik Ofisi, FDA'nın “yaygın olarak kullanılan birkaç pestisit için” glifosat da dahil olmak üzere test etmediğini buldu.

 16. Sowemimo, Amerikalılar için brüt sağlık sonuçları olmadığından emin olmak için böcek ilaçlarının sınırlı olduğundan emin olmak için FDA'ya güveniyor. Yine de “böcek ilaçlarına maruz kalmanın çocuklar ve yetişkinler arasında daha önemli olabileceğini” belirtti. [! 2899 => 1140 = 5!

 17. Temiz yemek "zengin beyaz insanlar bok değil". Temiz yemek daha sağlıklı çünkü pestisitlerden kaçınıp tüm yiyecekleri tüketiyorsunuz ve orta sınıfta biri için sıkı bir bütçeyle mümkün olabiliyor.

 18. Ancak, nerede yaşadığınıza bağlı olarak, özellikle de bir gıda çölünde veya taze ürünlerle dolu bir marketten bir mil uzakta yaşayan düşük gelirli haneler için, yapmak gerçekten çok zor.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407