Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Vegan Kabak Ekmeği ve Düşme ile Pişirmenin Diğer Sağlıklı Yolları

Alt satırda

 1. Yemek pişirmek için yapılmış bir mevsim varsa (ve şölen!) Düşer. Hepimiz bizim favorilerimiz var - ve bir beslenme uzmanı olarak, benimkiler sonbaharın sağlıklı ürün yelpazesine sahip yemekler.

 2. Mevsim meyveleri ve sebzelerle yemek yapmak bize sadece daha lezzetli ürünler sunmamızı sağlamaz, aynı zamanda bu besinler genellikle daha yüksek seviyede besin içerir.

 3. Dahası - yerel ve mevsimlik yiyecek almak hem çevremiz için daha iyidir hem de sürdürülebilir tarımı ve yerel gıda ekonomisini desteklemeye yardımcı olabilir.

 4. Sonbahar mevsimine girmek için elinizi besleyici ve lezzetli mevsimsel ürünler kullanarak bu beş sonbahar tarifinden birinde deneyin.

 5. Bu tarifler çiftçilerin pazarından en sevdiğim düşme bulduklarımdan bazılarını içeriyor: meyveler, elmalar, balkabağı, brokoli, pırasa ve kabak!

1. Tatlı patates kızartması

 1. Öğle yemeğine veya akşam yemeğine lezzetli ve besleyici bir katkı olarak bu tatlı kavrulmuş patateslerin tadını çıkarın. Ve bu yıl Şükran Günü için fazladan bir yemeğe ihtiyacınız varsa, bunu menünüze eklemeyi düşünün.

2. Elmalı kek

 1. Hindistan cevizli yoğurt veya yulaf ezmesi ile eşleştirilmiş harika bir kahvaltı veya öğleden sonra atıştırmalık veya tatlı olarak fındık ezmesi ile doldurulur ve kakao hazneleriyle doldurulur.

3. Vegan kabak ekmeği

 1. Sadece dekoratif bir parça değil, balkabağı gibi önemli sağlık faydaları olan harika bir mevsimlik garnitür. [! 3458 => 1140 = 4!

 2. Bu balkabağı ekmeği için delireceksiniz! Yeşil suyunuzla veya öğleden sonra atıştırmalıkları ile kahvaltı yapmak için mükemmeldir. Üzerine biraz da vegan krem ​​peynir, ghee, meyve reçeli veya fındık ezmesi dökmekten korkmayın.

4. Brokoli pırasa çorbası

 1. Brokoli, çok çeşitli yararları olan bir bitkisel sebzedir. Flavonoidler ve güçlü antioksidanlar olarak işlev gören çeşitli karotenoidler bakımından zengindir.

 2. Bu tarif aynı zamanda antioksidanlar lutein ve zeaksantin, A, C ve K vitaminleri içeren ve harika bir prebiyotik lif kaynağı olan pırasaları da çağırıyor.

 3. Yeşil salata ile eşleştirilmiş soğuk bir günde öğle veya akşam yemeğinde bir kasenin tadını çıkarın - ve besin mayası ve sriracha çiselemesi ile doldurulmuş kahverengi pirinci üzerine dökmeyi unutmayın!

5. Kavrulmuş Balkabağı

 1. Balkabagi, en sevdiğim sonbahar sebzelerimden biri ve bütün kışın da tadını çıkarabilirsiniz.

 2. Dahası, cildi ve saçları sağlıklı tutmaya yardım ediyor ve güçlü bir bağışıklık ve sindirim sistemini teşvik ediyor.

 3. Bu tarif için ihtiyacınız olan tek şey hindistancevizi yağı ve ısınma baharatları yapmak için bu sonbaharda masanıza lezzetli bir katkı olacak!

 4. Chelsey Fein’in katkıda bulunduğu ek araştırma, yazma ve düzenleme.

 5. Nathalie Rhone, MS, RDN, CDN, Cornell Üniversitesi'nden Psikoloji BA ve New York Üniversitesinden Klinik Beslenme alanında MS olan kayıtlı bir diyetisyen ve fonksiyonel tıp beslenme uzmanıdır. New York'ta özel bir beslenme pratiği olan Nathalie LLC tarafından bütünleştirici bir yaklaşım kullanarak sağlık ve zindelik üzerine çalışan bir sosyal medya sağlık ve sağlık markası olan All Good Eats'ın kurucusu. Müşterileriyle veya medya projelerinde çalışmadığı zaman, onu kocası ve mini-Aussie Brady ile seyahat ederken bulabilirsiniz.

 6. Balkabagi, en sevdiğim sonbahar sebzelerimden biri ve bütün kışın da tadını çıkarabilirsiniz.

 7. Dahası, cildi ve saçları sağlıklı tutmaya yardım ediyor ve güçlü bir bağışıklık ve sindirim sistemini teşvik ediyor.

 8. Bu tarif için ihtiyacınız olan tek şey hindistancevizi yağı ve ısınma baharatları yapmak için bu sonbaharda masanıza lezzetli bir katkı olacak!

 9. Chelsey Fein’in katkıda bulunduğu ek araştırma, yazma ve düzenleme.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407