Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


V8 Diyet

Yemek Planı Fikirleri

 1. Hedef kilonuza ulaşmak, V8 resmi web sitesine göre daha fazla meyve ve sebze yemek kadar kolay olabilir. V8 suyu içip gün boyunca meyve ve sebze yiyerek, daha dolgun hissedebilir ve abur cuburlara tıkılma ihtimali daha düşük olabilir. Özellikle alerjiniz veya sağlık durumunuz varsa, V8 Sağlıklı Kilo planını denemeden önce doktorunuza danışın.

Önemi

 1. V8 Sağlıklı Ağırlık planı, diyetisyenlerin kilo vermesine ve daha sağlıklı bir beslenme planı sürdürmesine yardımcı olmak için V8 tarafından oluşturuldu. Diyet, her 10 yetişkinden yedisinin diyetlerinde yeterli meyve veya sebze alamadığı istatistiklerine dayanmaktadır. V8 resmi web sitesine göre, yetişkinler günde beş porsiyon meyve ve sebze yemeli veya yaklaşık 2 1/2 bardak yemelidir. “V8 Diyet” adlı makalede Review.com'daki Diyetlere göre diyet, bireyleri günde yaklaşık 1500 kalori yemeye teşvik eder.

Örnek Kahvaltı

 1. Birinci gün kahvaltı için, V8 resmi web sitesi 8 oz yemeyi öneriyor. V8 yüzde 100 sebze suyunu içerir, bu yaklaşık iki porsiyon sebze sağlar. 1 su bardağı sade yulaf ezmesi pişirin ve 2 yemek kaşığı içinde karıştırın. kuru üzüm ve 1 tatlı kaşığı. esmer şeker. Yemekten önce yulaf ezmesinin üstüne 1/4 fincan aromalı, az yağlı yoğurt ekleyin. Diyetin ikiinci günü kahvaltıda yulaf ezmesini 1 bardak tam tahıl gevrekleri, küçük bir muz ve bir bardak yağsız süt için değiştirin.

Örnek Öğle Yemeği

 1. Dördüncü gün öğle yemeği için, V8 web sitesi ev yapımı bir tavuk Sezar salatası oluşturmayı öneriyor. 2 bardak marul, 2 oz. ızgara tavuk göğsü, 1/2 bardak makarna, 2 çorba kaşığı Parmesan peyniri, 2 çorba kaşığı. azaltılmış kalorili Sezar salatası sosu ve bir elma. Akşam yemeğinden önce bir şeyler atıştırmak için üç graham krakerinin tadını çıkarın, V8 resmi web sitesini tavsiye edin.

Örnek Akşam Yemeği

 1. V8 Sağlıklı Kilo Planını takip ederken, akşam yemeği için ev yapımı sebzeli makarna hazırlayın. 1 su bardağı kepekli makarna pişirin ve 1/2 su bardağı domates sosu, 1 su bardağı biber, soğan ve mantar gibi pişmiş sebze ve 1/3 su bardağı kıyılmış mozzarella peyniri ile doldurun. Yemekten sonra atıştırmalık olarak 1/2 oz tadını çıkarın. badem 1/2 bardak az yağlı peynirle karıştırılır.

Uzman Görüşü

 1. "Kalp-Sağlıklı Diyet: 8 Hastalığı Azaltmak İçin 8 Adım" adlı makaledeki Mayo Clinic'e göre, daha fazla meyve ve sebze yemek, kilo vermenize yardımcı olabilir, çünkü daha az yemek yiyebilirsiniz. peynir ve et gibi yüksek yağlı yiyecekler. Ek olarak, daha fazla meyve ve sebze yemek kalorileri düşüktür ve ayrıca kalp-damar hastalıkları riskinizi azaltmanıza yardımcı olabilir.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407