Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Top 2 Kremalı Mısır Yer Değiştirmeleri

İlk 2 Kremalı Mısır Yerini Değiştirin

 1. John Staughton (BASc, BFA) tarafından en son güncelleme - 09 Nisan 2019

Kremalı Mısır Yer Değiştirme

 1. İster inanın ister inanmayın, kremalı mısır ikameleri var, fakat yapılacak en iyi şey sadece kendinizinkini yapmak. Birçok insanın farkına varmadığı şey "kremalı mısır" ın aldatıcı bir şekilde adlandırılmış olmasıdır. Dokulu kremsi olmasına rağmen, gerçek bir krem ​​içermez. Mısır tanelerinden gelen meyve suyu, güveçlerde, çorbalarda, soslarda ve sos olarak kullanılan kremsi bir son ürün oluşturmak için doğal olarak oluşan nişastalarla reaksiyona girer.

 2. Orijinal olarak Amerikan yerlilerinin bir yemeği olan kremalı mısır bir kalınlaştırıcı olarak işlev görebilir ve bir yemeğe topraklı, tereyağlı bir tat verebilir. Herkes kilerde saklanmış bir kutu mısır ekmeğine sahip olmayacak ve bu ana bileşen için doğrudan bir alternatif olmadığından, nasıl kendiniz yapılacağını bilmek önemlidir!

Taze, Konserve veya Dondurulmuş Mısır

 1. Kremalı mısır için taze, konserve veya dondurulmuş mısır kullanan çok çeşitli tarifler var, ancak temel adımlar aşağıdaki gibidir. Denemenizi ve işinize yarayan bileşenlerin bir kombinasyonunu bulmanızı öneririz.

Beşamel Sosu

 1. Başka bir potansiyel alternatif, tereyağı, un, süt ve bir tutam tuzdan yapılan basit beyaz bir sos.

 2. Mısır lezzetini önlemek istiyorsanız, kremalı mısırlara harika bir alternatif olabilir. Mısır lezzetini farklı bir lezzetle değiştirmek istiyorsanız, beşamel sosu ot ve baharat ekleyebileceğiniz mükemmel bir üstür.

 3. John Staughton, İngilizce ve Bütünleyici Biyoloji derecelerini Champaign, Urbana'daki (ABD) Illinois Üniversitesi'nden alan seyahat eden bir yazar, editör ve yayıncıdır. Edebi bir derginin kurucu ortağı Şerif Nottingham ve dünyanın en güzel yerlerini ofisi olarak görüyor. Ev fikrine yönelik sürekli bir yolculukta, eğitmek, ilham vermek, gelişmek ve gelişmek için kelimeler kullanır.

 4. Başka bir potansiyel alternatif, tereyağı, un, süt ve bir tutam tuzdan yapılan basit beyaz bir sos.

 5. Mısır lezzetini önlemek istiyorsanız, kremalı mısırlara harika bir alternatif olabilir. Mısır lezzetini farklı bir lezzetle değiştirmek istiyorsanız, beşamel sosu ot ve baharat ekleyebileceğiniz mükemmel bir üstür.

 6. John Staughton, İngilizce ve Bütünleyici Biyoloji derecelerini Champaign, Urbana'daki (ABD) Illinois Üniversitesi'nden alan seyahat eden bir yazar, editör ve yayıncıdır. Edebi bir derginin kurucu ortağı Şerif Nottingham ve dünyanın en güzel yerlerini ofisi olarak görüyor. Ev fikrine yönelik sürekli bir yolculukta, eğitmek, ilham vermek, gelişmek ve gelişmek için kelimeler kullanır.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407