Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


İşte # x27; s Neden yulaf ezmenizi dondurmalısınız?

Mantarlardan Nefret Eden Kişiler İçin 20 Spot-On Tweet

 1. Anında yulaf ezmesi hızlı kahvaltı için gerekli olan ihtiyacı doldurmuşa benziyor. Ve elbette, bazı yönlerden var. Ancak dürüst olmak gerekirse, yulaf ezmesi yulaf ezmesi tüm yulaf seçeneklerini en az karşılayan şeydir. Hızla sakızlı hale gelir ve tamamen tatmin edici değildir. Ayrıca, şekerle doldurulmuş lezzet seçenekleri hızlıca o kadar da akıllı olmayan bir kahvaltı seçeneği haline getiriyor.

 2. Büyük bir yulaf ezmesi partisi yaparsanız - çelik kesimi tavsiye ederiz, çünkü çok iyi, ama yuvarlanan işler de - bireysel porsiyonları çörek tenekelerine dondurup fermuarda saklayabilirsiniz - dondurucudaki plastik poşetin kilidini açın. O zaman sabahları kahvaltı için hazır olduğunuzda tekrar ısıtırsınız.

 3. Bu fikri ilk önce Popsugar'da gördük ve kendimiz için denemek zorunda kaldık. Gerçekten çabaya değer mi? Bunu denedikten ve sabah sadece birkaç dakika içinde bir kase çelik yulaf tattığından keyif aldıktan sonra, cevap yankılanan bir evet oldu.

 4. Denemeye hazır mısınız? İşte bunun nasıl gerçekleşeceği:

 5. 1. Yulaf ezmesini üreticinin önerilerine göre arayın. Büyük miktarda çelik kesip yulaf yaptık.

 6. 2. Kek kalıbını hafifçe yağlayın. Yulaf ezmesini içlerine bölün (her biri normal büyüklükteki teneke yaklaşık 1/2 su bardağı pişmiş yulaf alır).

 7. 3. Tat ve sos ekleyin. Kullandığımız tatlar dahil:

 8. 4. Dondurucuya üç saat boyunca veya tamamen donana kadar yerleştirin. Torbaları serbest bırakmak ve bir dondurucu torbasında saklamak için bıçak kullanarak kutulardan çıkarın.

 9. 5. Yemek yemek için, bir veya iki tane alın ve mikrodalgada veya ocakta tekrar ısıtın. Mikrodalgada bir ila iki dakika ortada bir karıştırma ile hile yapmak gerekir. Veya ocakta bir tencerede birkaç dakika, biraz su ile.

 10. Sabahları lezzetli bir çelik kabuklu yulaf ezmesi için hızlı bir iş.

Yulaf ezmesinin en iyi kasesini yapmanın sırrı

 1. DÜZELTME: Bu makalenin önceki bir sürümü, 2 Tbs olması gerektiğinde 1/4 fincan tarçın kullandığını söyledi.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407