Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Tavuklu Hindili Sandviçleri Yemek Kilo Vermeme Yardım Edebilir mi?

Hususlar

 1. Zaten daha iyi yemenin kilo vermenin önemli bir parçası olduğunu zaten biliyorsunuz. Ancak kaloriler, yağ, karbonhidrat, lif ve protein hakkında çok fazla çelişkili bilgiyle, zayıflamak için ne yiyeceğinizi tam olarak anlamak kafa karıştırıcı olabilir. Tavuk ve hindili sandviçlerin kilo vermede bir rol oynayabileceği fikrine bazı gerçekler var, ancak sadece kümes hayvanı diyete başlamadan önce, bu yiyeceklerin yararlarını ve sınırlamalarını anladığınızdan emin olun.

Proteinlerin Gücü

 1. Hindi ve tavuğun zayıflama gücü protein içeriğindedir. Protein en doyurucu besindir, yani “Amerikan Klinik Beslenme Dergisi” ne göre yediğinizde daha doygun ve daha tatmin olmuş hissedersiniz. Ayrıca midenizi yavaşça bırakır, böylece öğünler arasında aç hissetmeden daha uzun süre dayanabilirsiniz. Son olarak, kümes hayvanları gibi yüksek proteinli yiyecekler sindirmek ve metabolize etmek için daha fazla enerji gerektirir, bu nedenle vücudunuz kalorileri sadece sisteminizde hareket ettirerek yakar, "Kadın Sağlığı" dergisini bildirir. Tavuk ve hindi, özellikle de göğüs eti, kalorileri düşüktür, ancak protein bakımından çok yüksektir, bu da aç hissetmeden kilo vermek isteyenler için mükemmel yiyeceklerdir.

Sağlıklı Bir Sandviç Yapma

  Diğer Kaynaklar

  1. Kilo vermeye çalışıyorsanız, Türkiye ve tavuklu sandviçler harika zımbalar, ancak bunlar düşük kalorili protein ve lif kaynaklı tek kaynaklardan uzaktalar. Diğer yağsız proteinli gıdalar fasulye, deniz ürünleri, soya peyniri, az yağlı ve yağsız süt ürünleri, yumurta, domuz eti bonfile ve yağsız dana eti eti içerir. Lif, yüzlerce gıdada, özellikle meyve ve sebzelerde bulunur; tam tahıllı ekmekler, tahıllar ve makarna; Esmer pirinç; arpa; ve fasulye ve mercimek.

  Hususlar

  1. Hindi ve tavuklu sandviçlerden hoşlanıyorsanız, devam edin ve her gün bir tanesinin tadını çıkarın. Sadece çok fazla iyi şeyin olabileceğini unutmayın. Kilo verme çabasıyla her öğünde sandviç yemek, sadece bir miktar değişim için en yakın abur cubur yemeğine ulaştıkça yorulduğunuzda çabucak geri tepecektir. Bunun yanında, kendinizi yalnızca bir tür yiyecekle sınırlandırmak, yiyeceğiniz ne kadar sağlıklı olursa olsun, vücudunuzu gerekli besinlerden mahrum bırakır. Öyleyse bir tavuk veya hindili sandviçi öğle yemeğinde zımbalayın, ancak çok çeşitli düşük kalorili ve besin bakımından zengin yiyecekleri yediğinizden emin olun; [! 4545 => 1130 = 5!  Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407