Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Tatlı ve ekşi sebzelerde ne kadar şeker var acar tjampoer?

 1. 1 kase (100 gram) tatlı ve ekşi sebzede 7 gram şeker, acar tjampoer

Daha az şeker yemek mi istiyorsunuz?

 1. Şeker, yiyeceklerde çeşitli şekillerde bulunur. Örneğin şeker, meyve ve sütte doğal olarak bulunur. Bu ürünler sağlıklı beslenmenin bir parçasıdır. Daha az şeker yemek istiyorsanız, meşrubat, meyve suyu, bisküvi, tatlı ve hamur işi miktarını azaltın. Bu ürünler pek çok kalori içerir, ancak vitaminler, mineraller ve lif gibi az miktarda besin içerir.

Nasıl diyet içine tatlı ve ekşi sebze, turşu tjampoer, uyum yapmak?

 1. Artık sebzelerde ne kadar şeker olduğunu biliyorsunuz, tatlı ve ekşi, acar tjampoer. Diyetinizin tamamı hakkında fikir edinmek ister misiniz? My Eetmeter'da ne yediğinizi ve ne içtiğinizi daha uzun süre takip edebilirsiniz. Bu çevrimiçi günlük daha sonra toplamda ne kadar enerji ve besin tükettiğinizi hesaplar.

Farklı miktar mı, farklı ürün mü?

 1. Tatlı ve ekşi, acar tjampoer farklı bir miktar veya birim sebze mi seçmek istiyorsunuz? Bunu kalori denetleyicide ayarlayabilirsiniz. Tamamen farklı bir ürün için ne kadar şeker içerdiğini de görebilirsiniz.

Uygulama 'Sağlıklı seçiyor muyum?'

 1. Kalori ölçeri ile bir ürün için ortalama bir besin değeri elde edersiniz. Ancak marka bazında farklılıklar olabilir. Örneğin, bir makarna sosu diğer makarna sosu değildir. 'Kies I Healthy?' Uygulaması ile favori markanızın besin değerini de kontrol edebilirsiniz. Bu uygulama ile ürünleri tarayabilir, arayabilir ve kolayca karşılaştırabilirsiniz. Play Store'da görüntüleyin App Store'da GörüntüleDonate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407