Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Tatlı Patates ve Avokado ile Sağlıklı Omlet Tarifi

Besleyici bir akşam yemeği omleti

 1. Akşam yemeği için bir omletten daha basit ama tatmin edici hiçbir şey yok. Bir an dikkat çırpmak ve besleyici rahat bir yiyecek yapmak kolaydır.

 2. Omlet de ustalaşmak oldukça kolay olduğu için çocuklara öğretmek için harika bir yemek ve ailenizin evde içerdiği malzemelerle tarifleri kendi zevklerine göre özelleştirebiliyorlar. Küçük bir parça peynir, et ve sebzeler gibi tam bir yemek için yeterli olmayan artıkları kullanmak için bir omlet bile yapabilirsiniz.

 3. Çoğu insan bir omlete eklemeyi düşünmeyen bir bileşen tatlı patates. Bu utanç verici çünkü tatlı patatesler besinlerle dolu. Bu yemeğin kalbi olan protein dolgulu yumurtaların harika bir tamamlayıcısıdır. Yumurtalar, diğerlerinin yanı sıra selenyum, fosfor ve B2, B5 ve B12 vitaminleri de dahil olmak üzere önemli bir vitamin ve mineral kaynağıdır.

 4. Pişirme süresini mümkün olduğunca kısa tutmak için tatlı patatesleri küçük bir zar halinde doğradığınızdan emin olun. Fazladan zamanınız varsa daha büyük parçalar iyidir, ancak yumurtaları eklemeden önce pişirildiklerinden emin olun.

 5. Tatlı patates hayranı değilseniz, başka seçenekler de var. Bu tarif aynı zamanda sarı patates gibi diğer patates çeşitleriyle de iyi çalışacaktır. İspanyol omletini hatırlatan bir yemek alacaksınız.

 6. Bu tarif, Eggland's Best ile ortaklaşa geliştirilmiştir.

Tarifi deneyin

 1. Verim: 6 porsiyon

 2. Hazırlama süresi: 5 dakika

 3. Pişirme süresi: 25 dakika

Beslenme gerçekleri

 1. Verim: 6 porsiyon

 2. Hazırlama süresi: 5 dakika

 3. Pişirme süresi: 25 dakika

 4. Verim: 6 porsiyon

 5. Hazırlama süresi: 5 dakika

 6. Pişirme süresi: 25 dakikaDonate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407