Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Somon balığındaki protein miktarı:

 1. 1 dilimde 21 gram (105 gram)

Neden proteine ​​ihtiyacınız var?

 1. Proteinler vücudunuza enerji sağlar. Diğer şeylerin yanı sıra kaslarınızı geliştirmek için de önemlidirler.

Proteini?] İçermiyor neler

 1. Hemen hemen tüm yiyecekler protein içerir. Hayvansal ve bitkisel proteinler var. Wheel of Five protein içeren aşağıdaki ürünleri içerir: Hayvansal proteinler: yağsız işlenmemiş et, balık, az yağlı ve yarım yağlı süt, az yağlı peynir ve yumurta. Bitkisel proteinler: tam buğday ekmeği, kepekli makarna, esmer pirinç, tam tahıllı kuskus, bulgur, baklagiller (barbunya, nohut ve mercimek gibi), soya peyniri ve tuzsuz fındık.

Somon balığı diyetinize nasıl uyuyor?

 1. Artık somonda ne kadar protein olduğunu biliyorsunuz. Her gün ne kadar protein aldığınızı bilmek ister misiniz? My Eetmeter'da ne yediğinizi ve ne içtiğinizi daha uzun süre takip edebilirsiniz. Bu çevrimiçi günlük daha sonra toplamda ne kadar enerji ve besin tükettiğinizi hesaplar.

Farklı miktar mı, farklı ürün mü?

 1. Eğer Salmona € ™ farklı bir miktarı veya üniteyi seçmek istiyorum Do? Bunu kalori denetleyicide ayarlayabilirsiniz. Ayrıca tamamen farklı bir ürün için ne kadar protein içerdiğini de görebilirsiniz.

Uygulama 'Sağlıklı seçiyor muyum?'

 1. Kalori ölçeri ile bir ürün için ortalama bir besin değeri elde edersiniz. Ancak marka bazında farklılıklar olabilir. Örneğin, bir makarna sosu diğer makarna sosu değildir. 'Kies I Healthy?' Uygulaması ile favori markanızın besin değerini de kontrol edebilirsiniz. Bu uygulama ile ürünleri tarayabilir, arayabilir ve kolayca karşılaştırabilirsiniz. Play Store'da görüntüleyin App Store'da GörüntüleDonate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407