Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Slimmer Zwanger: hamileyken çevrimiçi koçluk

 1. Sağlıklı yaşam. Özellikle hamileyseniz veya çok önemli olmak istiyorsanız. Sadece yaşam tarzınızın ve diyetinizin birinci sınıf olmadığını varsayalım. O zaman bunu değiştirmek oldukça zor. Bunu akılda tutarak, şimdi Erasmus MC: Slimmer Zwanger tarafından bir koçluk programı geliştirildi. Aynı zamanda bir dizi sağlık sigortası aracılığıyla da ücretsizdir. Kim için, nasıl ve ne için? Daha fazla oku...

Sağlıksız yaşam = sağlıksız hamile

 1. Bir an her şeyi tersine çevirelim. Sağlıklı alışkanlıkların hamilelik öncesinde ve sırasında sizi desteklemesi gibi, sağlıksız beslenme ve yaşam tarzı alışkanlıkları da riskler içerir. Gebe kalma şansınız daha az ve çocukta daha yüksek doğumsal bozukluklar var. Ayrıca, sağlıksız bir yaşam tarzına sahip kişilerin daha sık doğumla ilgili sorunlar yaşadığı görülmektedir. Ama evet .. Sağlıklı yaşam alışkanlıkları konusunda ne yapabilirsiniz? Değiştirmeleri zordur. Koçu girin. Tıpkı bir spor koçu, bir bütçe koçu veya bir yaşam tarzı koçunun alışkanlıklarınızı geliştirmenize yardımcı olabileceği gibi, Slimmer Zwanger koçluk programı da size yardım eli uzatmak için vardır.

Çok İşlevli

 1. Www.slimmerzwanger.nl adresindeki çevrimiçi kendi kendine test çok işlevlidir. Bu test aynı zamanda kadın doğum uzmanları, jinekologlar, pratisyen hekimler ve diğer sağlık hizmeti sağlayıcıları tarafından da kullanılabilir. Test aracılığıyla, müşterileri için beslenme ve yaşam tarzlarında gerekli iyileştirme noktalarını hızlı ve kolay bir şekilde belirleyebilirler.

"Gerçekten yardımcı olacak!"

 1. Prof.dr. Programı Erasmus MC Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü'nde doktor-epidemiyolog olan Régine Steegers-Theunissen tasarladı. Steegers: “Kişisel bir koçluk programının, sağlıksız beslenme ve yaşam tarzı alışkanlıklarını değiştirmek kadar zor bir konuda katılımcılara gerçekten yardımcı olacağını umuyoruz. Slimmer Zwanger, doktorlar veya ebelerle kişisel konsültasyonların yerini almaz. Mümkün olduğu kadar sağlıklı yaşamayan, ancak bununla ilgili bir şeyler yapmak isteyen insanlara değerli bir katkı olabileceğini düşünüyoruz. [! 177551 => 1130 = 7402!] Bununla ne yapabilirsiniz?

 1. Slimmer Zwanger ile neler yapabilirsiniz? Öncelikle, cep telefonunuzdaki veya bilgisayarınızdaki web sitesi aracılığıyla yaşam tarzınız ve yaşam tarzınız için kendinizi tarayabilirsiniz. Yaş, vücut kitle indeksi (BMI, fazla kilolu veya düşük kilolu olup olmadığınızı belirleyen bir indeks) ve çeşitli beslenme ve yaşam tarzı risk faktörleri gibi faktörler haritalandırılır. Kişisel olarak sizin için risk faktörleri nelerdir? Kişisel koçluk programınız sonuca göre belirlenir. Bu daha sonra periyodik olarak cep telefonunuz aracılığıyla SMS ve e-posta yoluyla mesajlar (ipuçları, bilgiler, tarifler) gönderecektir. Steegers: “İlk gösterimin ardından, her altı haftada bir dört gösterim daha yapılıyor. Koçluk programı, bir kişinin halihazırda hamile olup olmadığına göre adapte olur, böylece koçluk gerçekten kişiye özel olur. ”

F / M ve poliçe sahipleri için ücretsiz

 1. Slimmer Zwanger sadece kadınlar için değil, aynı zamanda partneriyle çocuk sahibi olmak isteyen erkekler için de. Zilveren Kruis Achmea, Agis Zorgverzekeringen, Avero Achmea, Interpolis ve FBTO dahil Achmea aracılığıyla sigortalı olanlar programı ücretsiz olarak kullanabilirler. Bu sağlık sigortaları müşterileri için masrafları karşılar. Diğer insanlar da katılabilir, ancak tamamen ücretsiz olamaz.

Erasmus MC

 1. Erasmus MC, Hollanda Üniversite Tıp Merkezleri Federasyonu'nun (NFU) bir parçasıdır. NFU, Hollanda'daki sekiz üniversite tıp merkezinin (UMC'ler) ortaklığıdır ve genel amacı UMC'lerin ortak çıkarlarını teşvik etmektir. NFU'nun parçası olan diğer UMC'ler AMC, azM, LUMC, UMCG, UMC St Radboud, UMC Utrecht ve VUmc'dir. Toplam 60.000 çalışan sekiz UMC ile ilişkilidir.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407