Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Sandalye Ayakları Nasıl Yapılır: Teknik Avantajlar

Sandalye Ayakları Nasıl Yapılır: Teknik Yararları

 1. John Staughton (BASc, BFA) tarafından en son güncelleme - 06.03.209

 2. Diğerlerinin yanı sıra geri dayanma gücü (ez_write_tag ([![!336,280

Sandalye Dips

 1. Kulağa geldiği kadar lezzetliyse, sandalye dipsi, tembel bir günde patates cipsi ile kepçe yapacak bir şey değil, triceps üzerinde çalışmak üzere tasarlanmış bir egzersiz çeşididir. Sandalye dalışı, genellikle paralel bir çubuk kullanan normal dalışa göre daha kolay bir egzersiz olarak kabul edilir. Bu egzersiz, hemen hemen her yerde yapabileceğiniz birçok farklı fiziksel beceri seviyesine sahip insanlar için erişilebilir bir güç oluşturucudur.

Sandalye Düşüşünün Avantajları

 1. Triceps - Fiziksel yetenekleriniz için düzenli diplere ulaşılamıyorsa, sadece kendi ağırlığınızın bir kısmına basmak, trisepsinizde güç oluşturmak ve eklemlerinizi güçlendirmek için harika bir yol olabilir . Nigel Sutherland'a göre, Cambridge Üniversitesi tarafından yayınlanan bir çalışmada, sandalye dalışı gibi egzersizler, yaralanma veya hastalıktan sonra trikep kaslarının iyileşmesi için de etkilidir.

 2. Pektoral Kaslar - Bu egzersiz özellikle trisepsleri hedef almak için tasarlandı, fakat aynı zamanda pektoral kasları gererek göğsünü diğer halter alıştırmaları sırasında dengeli bir şekilde kuvvet kazanmasını teşvik etti. Bu dalışları evde veya işte yapmanız uygundur ve bu alıştırmayı günlük rutininize dahil ederseniz, bir ay içinde etkilerini fark edeceksiniz.

Sandalye Düşüşü Nasıl Yapılır

 1. Bu alıştırma için güçlü ve dengeli bir sandalyeye ve keskin veya tehlikeli nesneler içermeyen yeterince geniş bir alana ihtiyacınız olacak. Egzersizi yaparken geriye doğru kaymamasını sağlamak için sandalyenin arkasını duvara dayayabilirsiniz.

Sandalye Düşüşlerinin Yan Etkileri

 1. Omuzlar, sırt ve bilek üzerinde aşırı stres oluşmasını önlemek için sandalyenin iyi bir şekilde takılması önemlidir. Dizlerini ayak parmaklarından geçme. Dirsek eklemlerini korumak için kollarınızı en az 90 derece bükülmüş halde tutun. Kollar düz olsa ve eklem üzerinde 'kilitlenme' bile olsa, dirseklerde bir mikro viraj alın. Eğer zayıflık ve kas titremesi semptomlarında kendini gösterecek olan kas yorgunluğunu hissederseniz bu egzersizi durdurun. Daha yaşlı bireyler bu egzersizlere özellikle dikkat etmelidir.

 2. John Staughton, İngilizce ve Bütünleyici Biyoloji derecelerini Champaign, Urbana'daki (ABD) Illinois Üniversitesi'nden alan seyahat eden bir yazar, editör ve yayıncıdır. Edebi bir derginin kurucu ortağı Şerif Nottingham ve dünyanın en güzel yerlerini ofisi olarak görüyor. Ev fikrine yönelik sürekli bir yolculukta, eğitmek, ilham vermek, gelişmek ve gelişmek için kelimeler kullanır.

 3. Omuzlar, sırt ve bilek üzerinde aşırı stres oluşmasını önlemek için sandalyenin iyi bir şekilde takılması önemlidir. Dizlerini ayak parmaklarından geçme. Dirsek eklemlerini korumak için kollarınızı en az 90 derece bükülmüş halde tutun. Kollar düz olsa ve eklem üzerinde 'kilitlenme' bile olsa, dirseklerde bir mikro viraj alın. Eğer zayıflık ve kas titremesi semptomlarında kendini gösterecek olan kas yorgunluğunu hissederseniz bu egzersizi durdurun. Daha yaşlı bireyler bu egzersizlere özellikle dikkat etmelidir.

 4. John Staughton, İngilizce ve Bütünleyici Biyoloji derecelerini Champaign, Urbana'daki (ABD) Illinois Üniversitesi'nden alan seyahat eden bir yazar, editör ve yayıncıdır. Edebi bir derginin kurucu ortağı Şerif Nottingham ve dünyanın en güzel yerlerini ofisi olarak görüyor. Ev fikrine yönelik sürekli bir yolculukta, eğitmek, ilham vermek, gelişmek ve gelişmek için kelimeler kullanır.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407