Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Sağlıklı Cadılar Bayramı Davranışları: Ev Yapımı ve Mağaza Satın Alınan Atıştırmalıklar için İpuçları

Sağlıklı bir Cadılar Bayramınız olsun

 1. Cadılar Bayramı, birçok çocuk ve hatta bazı yetişkinler için yılın en çok beklenen tatillerinden biri. Partilere katılmak, kapıdan kapıya şeker toplamak ve şekerli ikramlarda bulunmak, eğlencenin bir parçasıdır. Cadılar Bayramı muamelelerinin besin içeriğinin arttırılması, çürük, obezite ve diyabet gibi kronik durumlar riski olmadan, vesilesiyle eğlenceli hale getirebilir. Halloween menünüzü kutlamanın eşsiz bir yolu için tekrar düşünün.

Cadılar Bayramı Partisi Davranıyor

 1. Bir Cadılar Bayramı partisini atmak, çocuklarınızı güvende tutmak, çocuklarınızın arkadaşlarını tanımak ve küçük canavarlarınızın tükettiği şeker miktarını kontrol etmek için ideal bir yoldur. Bu, bir kase şeker sunamayacağınıza ya da bazı kekleri dondurmayacağınız anlamına gelmez. Bu tatlıları, meyveler, sebzeli tepsiler ve patlamış mısır gibi sağlıklı atıştırmalıkların bir bereket tarafı boyunca ılımlı servis yapın. Diğer sağlıklı ev yapımı Halloween davranır şunlardır:

Mağaza Satın Alınan Atıştırmalıklar

 1. Kapınıza gelen numara ya da saldırganların sadece önceden paketlenmiş davranışı kabul etmeleri istendi. Şeker çoğu semt için standart bir ücret olsa da, Cadılar Bayramı'na daha sağlıklı bir dokunuş koymak evinizin tuvalet kağıdına neden olmak zorunda değildir! Birçok sağlıklı atıştırmalık, çocuğunuzun beslenme çantasına sokabileceğiniz aynı davranır, bu özel gecede çift görev yapabilir. Tek tek paketlenmiş kurutulmuş meyve, kraker, şekersiz sakız, peynir çubukları, meyve suyu kutuları veya çerez kraker paketleri, düşük yağlı, düşük kalorili ve çocuğunuzun her biri tarafından kova yükü altında taşıdığı tipik muamelelere alternatif olarak düşük şekerli alternatiflerdir. Ekim. Bu atıştırmalıklar, lif, protein, kalsiyum ve C vitamini de dahil olmak üzere çeşitli besin maddeleri ile bira bardağı büyüklüğünde hayaletler ve goblinler sağlayabilir. Çocuklara dağıtmak için yenilemez seçenekler arasında çıkartmalar, sonbahar temalı kalemler ve geçici dövmeler bulunabilir.

Yönetim Araçları

 1. Hile veya tedavi sırasında Cadılar bayramı şekeri atıştırma cazibesini azaltmak için, Illinois Üniversitesi çocuğunuza mahalleye gitmeden önce sağlıklı yiyecekler seçmenizi önerir. Tatilden heyecan duyan çocuklar, tam bir yemek için oturup sabırsız olamazlar. Bunun yerine, dilimlenmiş meyvelerin, az yağlı peynirlerin, yağsız öğle yemeklerinin veya yağsız yoğurtların, gece boyunca susturulmasını sağlayacak protein zengini atıştırmalıkların yerine koyun. Cadılar Bayramı'ndan sonraki günlerde, çocuklarınız için her gün tüketebilecekleri şeker miktarına ilişkin sınırlar belirleyin. İşlemden önce meyve, sebze ve kepekli tahılları yediklerinden emin olun.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407