Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Salata Sosu veya # x27; Buzlanma # x27 ;?

En alt satırda

 1. Her ebeveyn küçük beyaz yalanların gücünün farkındadır.

 2. Ekran süresi boyunca savaş kazanmanıza yardımcı olurlar. Favori bir mağazada durma konusundaki tartışmaları bastırıyorlar. Kraft şimdi anne-babaların çocukları salata konusunda heyecanlandırmasına yardımcı olmak için gerçek olmayanların gücünü kullanıyor.

 3. Bu ayın başlarında, milyarlarca dolarlık gıda şirketi Salad "Frosting" i ince, şık ve ustaca dekore edilmiş bir paket haline getirdi.

 4. Ama bu "donma" tüpünün içinde ahır sosu var. Şimdi, şekerli bir şekerlemeyle olan bağlantının, şüpheci çocukları salatalara ve sebzelere daha fazla heyecan uyandırmaya ikna edeceği umuduyla paketlendi.

 5. "Masum yalan söyleyen ebeveynler, çocuklarının günlük ebeveynlik baskılarını hafifletmelerine yardım ettiğini söyler ve çocuklarının yeşilliklerini yemelerini sağlarsa, öyleyse," dedi Kraft Eletorio Bir açıklamada.

 6. Ama çocukları sebzeleri yemeye kandırmak uzun vadede yardımcı olabilir.

 7. Sonuçta, Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri (CDC) çoğu çocuğun (yetişkinlerin de) meyve ve sebzeler için tavsiye edilen haftalık veya günlük miktarı neredeyse hiç yemediğini söylüyor.

 8. Okul öncesi çağındaki çocukların yüzde 14'ünün (2-5 yaş arası) obez olduğunu ve ebeveynlerin neden hemen hemen her türlü önlemi alacağını anlamak kolaydır - evet, hatta garip rebranding anları - çocuklarının daha iyi beslenmesini sağlamak için.

 9. "Çocuklar donmuş bir şey yiyecek, değil mi?" şirket açıklamalarında söyledi.

 10. Çocuklar sistemdeki şoka maruz kalabilir ve yine de daha fazla salata yiyebilir, daha fazla havuç yiyebilir ve daha fazla edamame tadını çıkarabilir mi? Kraft buna güveniyor.

 11. "Bazen masum, akıllı bir yalan sadece tek yoldur" diye yazdı şirket.

Beslenme uzmanları “donma” salatalarını onaylıyor mu?

 1. Beslenme uzmanları çocukları salata "donma" ile kandırmak konusunda biraz çelişkili olabilir.

 2. Kraft Salata "Buzlanma" daki ahır sosları, Klasik soslarından farklı değil. 2 çorba kaşığı porsiyonda 110 kalori, 11 gram yağ, 290 miligram sodyum ve 1 gram şeker vardır.

 3. Bunu gerçek buzlanma ile karşılaştırın: Wilton's Icing Pouch, örneğin aynı porsiyon boyutunda daha fazla kalori (150), ancak 6 gram yağ, 10 miligram sodyum ve 24 gram şeker.

 4. Rakamlar, beslenme uzmanlarının özellikle yeni Kraft ürünüyle ilgili olmayan bir şey olduğunu gösteriyor: Tam olarak sağlıklı değil. [! 1861 => 1140 = 2!

 5. Öte yandan, Çiftlik İştahının kurucu ortağı Julie Upton, MS, RD, Sağlık İştahının kurucu ortağı, ahır giydirmesi çocuklarınızın yeni sebzeler denemelerini sağlamak için gerekliyse, öyle değil dünyadaki en kötü şey.

 6. “Kraft, donmuş bir pakette çiftlik kıyafetlerini paketleyerek çocukların daha fazla sebze yeme konusunda heyecanlanmasına yardımcı olmak istiyorsa, bunun acıtmayacağını düşünüyorum” dedi. [! 1861 => 1140 = 2!

 7. Her yerdeki ebeveynler, siz ve çocuğunuz bu kavga etmeden çok önce sebzelerin çocuklarının diyetlerine gizlice sokulmasının yollarını buluyor ve üretiyorlardı.

 8. Kendinizi evinizdeki en küçük insanlarla boğarken birkaç çilek yediğinizde veya ilk önce karnabahar daldırma çatalına daldığınızda kendinizi cesaretlendirmeyin. Yalnız değilsin.

 9. Ispanağı muz bakımından zengin smoothie'lere sinsice soktuğunuzda, hafif bir tatlı çörek içine havuç, hatta hafif bir salata çayıran brokoli bile "donma", yardım etmek için onurlu bir çaba. çocuklar daha güçlü ve sağlıklı büyümek için ihtiyaç duydukları besinleri daha fazla yerler ve ömür boyu sürecek sağlıklı alışkanlıkların ve iyi yeme uygulamalarının temelini oluştururlar.

 10. Beslenme uzmanları çocukları salata "donma" ile kandırmak konusunda biraz çelişkili olabilir.

 11. Kraft Salata "Buzlanma" daki ahır sosları, Klasik soslarından farklı değil. 2 çorba kaşığı porsiyonda 110 kalori, 11 gram yağ, 290 miligram sodyum ve 1 gram şeker vardır.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407