Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Sadece Buharda Pişirilmiş Sebzeler Tavuğunu Kilo Vermek İçin Yiyebilir miyim?

Stratejileri

 1. Buharda pişmiş sebzeler ve tavuktan başka hiçbir şey yiyerek kesinlikle kilo verebilirsiniz. Tüm diyetler gibi, tüketilen toplam kaloriyi izlemeye bağlıdır, ancak sebzeler ve tavuk, bol miktarda yiyecek yiyebileceğiniz ve yine de çok az kalori almak konusunda endişelenmeniz gereken kalorilerde yeterince düşüktür. Sebzeleri ve tavuğu birleştirmek de temel besin maddelerinin çoğunu elde edeceğiniz anlamına gelir, ancak herhangi bir D vitamini almazsınız ve nişastalı sebzeler içermezseniz, karbonhidratlardan da yoksun olursunuz.

Kalorileri Kilo Vermekle Sınırlandırın

 1. Derisiz kızarmış tavuk göğsü derisiz 140 kaloriye sahipken, derisiz koyu ette 151 kalori bulunur. Derinin üstünde olsa bile, 3 ons meme eti sadece 167 kaloriye sahiptir. Sadece 3 gram toplam yağ ve 1 gramdan az doymuş yağ ile derisiz göğüs eti fazladan yağsız olur. ABD Gıda ve İlaç İdaresi'ne göre, derisiz koyu renkli et ve derili göğsün yağları iki katına çıkar, ancak yine de yağsız. [! 1453 => 1140 = 2!

Protein ve Elyaf Artırma Kilo Kaybı

 1. Buharda pişmiş sebzelerden ve tavuktan oluşan bir diyet, kilo verme çabalarınızı desteklediği bilinen iki besleyicide yüksektir - protein ve lif. Sebzeler, kalori katkısı olmadan bol miktarda eklenen su ve lifle doludur. Porsiyonları azaltmak yerine, günlük kalori hedefinizi mahvetmeden kendinizi tam hissetmeniz için yeterli miktarda yiyebilmenizi sağlar. Elyaftan gelen ekstra kütle, midenizi rahatlatır ve bu da beyninizi dolu olduğunuzu gösterir. Sebzelerden ve tavuktan elde edilen liflerden elde edilen lif, yiyeceklerin mide ve ince bağırsakta hareketlerini yavaşlatır, bu da sizi daha uzun süre tam hissetmenizi sağlar. [! 1453 => 1140 = 3!

Buğulanmış Sebze ve Tavuktaki Besinler

 1. Buharda pişmiş bir vejeteryan ve tavuk diyeti izlerseniz, bol miktarda protein alırsınız, çünkü 3 onsluk bir tavuk göğsü porsiyonu, protein alımının en az yarısını sağlar. Tavuk aynı zamanda B-6 vitamini için iyi bir kaynaktır, ancak C, A, E, D ve K vitaminlerinden yoksundur. Bütün sebzeler bu beş vitaminden farklı miktarlarda bulunurken, bu boşluğu doldurmak için sadece birkaç özel seçenek yeterlidir.

 2. Bir orta boy dolmalık biber ve bir miktar brokoli, günlük 2.000 kalori tüketmeye dayanarak günlük C vitamini değerinin en az yüzde 100'ünü sağlıyor. Orta büyüklükteki bir havuç veya tatlı patatesten günlük A vitamini değerinin yüzde 100'ünden fazlasını alırsınız. Brokoli ve ıspanak E vitamini içerirken yeşil yapraklı sebzeler K vitamininin iyi kaynaklarıdır

 3. Çeşitli sebzelerin sebzelerle tavuğun bir araya getirilmesi, temel minerallerin ve vitaminlerin neredeyse tamamını elde etmenizi sağlar, ancak tükettiğiniz toplam gıda miktarı günlük miktarın% 100'ünü alıp almayacağınızı belirler gereklilik. Bu diyet herhangi bir D vitamini sağlamaz, bu nedenle D vitamini almak ve diğer besinlerden yoksun kalmamak için multivitamin alın.

Sebze ve Tavuk Diyeti Endişeleri

 1. Bu diyet, sağlık sorunu olabilecek kalorilerde ve karbonhidratlarda çok düşük olma olasılığına sahiptir. Günlük diyetiniz 3 onsluk üç derisiz porsiyon tavuk göğsü, 4 bardak pişmiş sebze ve pişmiş bir tatlı patates içeriyorsa, yaklaşık 720 kalori alırsınız. Bir fincan bezelye veya fasulyenin eklenmesi toplamı yaklaşık 880 kaloriye kadar getirir. Her gün 800 kalori veya daha az tüketmek, çok düşük kalorili bir diyettir. Çok az kalori tüketirken hızlıca kilo vermenize rağmen, normal şekilde tekrar yediğinizde onları geri kazanma şansınız yüksektir.

 2. Kayıtlı bir diyetisyene veya doktorunuza danışmadan, birkaç günden fazla kalorili bir diyette kalmayın. Çok düşük kalorili diyetler her zaman bir sağlık uzmanı tarafından denetlenmelidir, çünkü bunlar yeterli enerji sağlamamaktadır ve yorgunluk ve safra kesesi taşları gibi yan etkilere neden olabilir, Ulusal Diyabet Enstitüsü ve Sindirim ve Böbrek Hastalıkları. [! 1453 => 1140 = 5!Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407