Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Sabah Proteini Kilo Vermek İçin Sallandı

Hususlar

 1. Güne sağlıklı bir kahvaltı ile başlamak günün geri kalanında tonu ayarlar ve düşük kalorili bir diyet planının bir parçası olarak kilo vermenize yardımcı olabilir. Tek bir "mükemmel" kahvaltı bulunmamakla birlikte - sevdiğiniz ve düzenli olarak yiyeceğiniz sağlıklı bir yemek seçin. Harvard Halk Sağlığı Okulu'na göre ideal kahvaltı kaliteli protein sağlar ve şekeri düşük tutar. Kahvaltı sallamak, özellikle evde yaparsanız, taze ürünler ve diğer kaliteli malzemeler kullanarak ürüne uygun olabilir.

Elyaf için Meyve ve Sebzeler ekleyin

 1. Meyve ve sebzeler sabah gülüşünüzün merkezinde durmalıdır. Bu besinler, genel sağlığınıza fayda sağlayan C vitamini ve potasyum gibi faydalı besinler ve kilo kaybı için diyet lifi sunar. Lif tamamen sindirilmez ve enerji için kullanılır - bu yüzden bir kalori kaynağı değildir - ama yine de öğününüze toplu katkı sağlar, bu da tam hissetmenize yardımcı olur. Ve bu, kilo vermenin basit bir yoludur, çünkü 2015'te Annals of Internal Medicine'de yayınlanan sonuçlara göre, sadece daha fazla lif yemek önemli kilo kaybını tetiklemek için yeterlidir.

 2. Kalorileri sınırlandırmak için, sabah salladığınızda kendinizi bir bardak meyveye tutmalısınız, ancak ıspanak veya lahana gibi istediğiniz kadar lifli sebzeler ekleyebilirsiniz. Bir bardak böğürtlen sallamanıza 8 gram lif ekler - 2015 çalışmasında kilo kaybına bağlı 30 gram alım hedefinin yüzde 27'si, 2 bardak çiğ ıspanak ise 1,5 gram lif ekler. Bir muzla sallarsanız, 3 gram lif alırsınız.

Sabah Çalkalamanıza Protein Ekleyin

 1. Eğer meyve ve sebzeler sallamanızda başrol oynarlarsa, protein En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu. Gün boyunca yüksek proteinli öğünler yemek, kilo vermenize yardımcı olur ve ayrıca kilo vermeyle ilgili bir diyetten daha çok memnun kalmanıza yardımcı olur - özellikle geceleri, ekstra atıştırma konusunda kendinizi şımartacaksanız, Obesity'de yayınlanan bir 2011 çalışmasını rapor eder. . Çalkalamanıza 8 gram protein eklemek için yağsız süt kullanarak yüzünüze dökün ya da fazladan 12 gram protein için 6 onsluk yağsız, vanilyalı Yunan yoğurdu ekleyin. Ek bir protein takviyesi istiyorsanız, bir kepçe veya iki protein tozunu içerik maddelerinize karıştırın. Alacağınız proteinin tam miktarı seçtiğiniz toza bağlıdır, ancak referans olarak, piyasada satılan bir peynir altı suyu proteini markası, hizmet başına 26 gram protein içerir. Şekeri az olan veya ilave şeker içermeyen bir toz seçtiğinizden emin olun, böylece şekerli bir sallama ile sonuçlanmaz.

Basit Kahvaltı Protein Sallar

 1. Eğer istemiyorsanız, smoothies'inizle süslü olmanıza gerek yok - temel bir smoothie bol miktarda besin değeri sunar ve 350'den az kaloriye sahiptir. 278 kalori, 4 gram lif ve 23 gram protein içeren bir sallama için bir bardak yağsız süt, yarım dondurulmuş muz, 2 bardak ıspanak ve 6 onsluk bir Yunan yoğurt kabı ile yüzünüze koyun.

 2. Veya bir bardak böğürtlen, 2 bardak doğranmış çiğ lahana, bir bardak yağsız süt ve 2 kaşık kepçe porsiyon porsiyon porsiyondan yapılan antioksidanla dolu bir protein çalkalamasını deneyin. Bu sallama 346 kalori, 9 gram lif ve 38 gram protein sunar.

 3. Bir bardak yağsız süt, yarım dondurulmuş muz, yarım fincan ahududu, 2 bardak ıspanak, 2 kaşık porsiyondan yapılan bir bardak kakao yüzlü çikolata keki hazırlayın protein tozu ve bir çorba kaşığı kakao tozu. 343 kalori, 6 gram lif ve 39 gram protein alacaksınız.

Kilo Kaybı İçin Gurme Çalkalama Fikirleri

 1. Kahvaltı şurupları sağlıklı kalmanın harika bir yoludur ve farklı lezzet kombinasyonları ile oynamak için bir şanstır; Kıyılmış kabak, şekersiz vanilyalı badem sütü, vanilyalı Yunan yoğurtunu, donmuş bir muz, bir tutam tarçın ve bir kaşık dolusu badem ezmesini karıştırmak suretiyle bir "kabak çörek" esintili çalkalamayı deneyin; veya vanilya protein tozu, buzlu kahve, tarçın, Yunan yoğurt ve kakao tozundan yapılmış bir sallama ile kafeinli bir pick-me seçin. Şekersiz hindistancevizi suyu, meyve aromalı protein tozu, ıspanak, kara lahana ve donmuş böğürtlen ile çalkalamanızı yaparak sebzelerle dolu yeşil bir sallamayı deneyin.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407