Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Romaine Marul: Beslenme, Kalori ve Yemek Tarifleri

Roma marul

 1. Sağlam, gevrek ve beslenme dolu, marul, doyurucu bir salata yeşilidir. Marul olarak da bilinen marul marulları lif bakımından yüksek ve kalorileri düşüktür.

 2. Beslenme yararları ve tuzlu, aynı zamanda nötr tadıyla da bilinir.

Beslenme gerçekleri

 1. Bir diyetisyenin hayali olan marul marulunun bardak başına 8 kalori ve 1-2 gram karbonhidrat var. Lif az olmasına rağmen kalsiyum, fosfor, magnezyum ve potasyum gibi mineraller yüksektir. Sodyum bakımından doğal olarak düşüktür. Ayrıca, marul marul C vitamini, K vitamini ve folat ile doludur. Vücuttaki A vitaminine dönüşen iyi bir beta karoten kaynağıdır.

 2. Marul içindeki besinler çok sayıda sağlık yararı sağlıyor. İçerirler:

Evde marul kullanmak için

 1. Tüm ürünlerde olduğu gibi taze ürünler en iyisidir. Satın aldığınız birkaç gün içinde romaine yemeye çalışın. Tüm kafa yerine marul kalplerini satın alabilirsiniz. Bununla birlikte, en dıştaki yapraklar besin yoğunluğunda en yüksektir. Hangi türü alırsanız alın, kiri ve kiri temizlemek için iyice yıkadığınızdan emin olun.

 2. Roma marul muhtemelen Sezar salatası içinde kullanımıyla bilinir, ancak lezzetli yarıya sahip, zeytinyağı ile fırçalanmış ve ızgaradır.

 3. Ailenizin tabaklarına eklenen besinleri gizlemeye çalışıyorsanız, romaine her türlü gevrek yemek için harika bir yastık oluşturabilir. Bu lezzetli tatlı patates siyah fasulye tostada besinleri ve lifi eklemek için doğranmış ve bolca yayılmış marul marulunu kullanır.

 4. Romaine yaprakları sağlam ve geniştir, bu sayede ambalajlar için mükemmel bir örtü veya sandviç ekmeğinin yerine kullanılabilir. Doldurma işleminizi bir yaprak marul üzerine sürün, katlayın veya yuvarlayın ve yiyin Çocuğunuz için sağlıklı beslenme çantası hazırlamayı planlıyorsanız, yaratıcılığınızı bir arada tutmak için bir kürdan kullanabilirsiniz. Sadece kürdan parlak bir renk olduğundan ve belirgin bir şekilde yerleştirildiğinden emin olun, bu yüzden yanlışlıkla ısırılmaması gerekir.

 5. Seçtiğiniz herhangi bir salata türünde ve tacos ya da acı biberler için üst kısım olarak romaine kullanabilirsiniz. Ayrıca, kızartma yemeklerini karıştırmak için eklemek için yeterince doyurucu - eklediğiniz en son malzemeyi hazırladığınızdan emin olun. [! 5089 => 1130 = 4!

Paket servis

 1. Roma marul, düşük kalorili, çok sayıda önemli vitamin ve mineral içeren besleyici bir besindir. Salatalarda ve diğer tariflerde kullanmanın çok çeşitli yolları ile, bu yapraklı yeşili normal diyetinize eklemek kolay olacaktır.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407