Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Popo ve Göğüslerde Ağırlık Kazanmanızı Sağlayan Bazı Yiyecekler Var mı?

Lezzet

 1. Bir kum saati figürüne giderken yemek yemek güzel olsa da, hiçbir yiyecek size daha büyük bir popo ya da göğüs verebilecek güce sahip değildir. Kilo almak göğsünüzün ve ganimetinizin boyutunu artırabilir - ama aynı zamanda diğer alanlarda ağırlık kazanmanızı sağlar ve ağırlık kazandığınız yerler öncelikle genetiğe indirgenir. Bununla birlikte, sağlıklı yiyecekler kilo almanıza yardımcı olabilir ve hedefli bir egzersiz programı ile birlikte kum saati benzeri bir şeklin artmasına yardımcı olmak için kas oluşturabilirsiniz. Daha büyük bir popo ve göğüs yanılsaması vermek için elinden gelenin en iyisini yapmak için giyinebilirsin.

Kilo Alma Temelleri ve "Leke Kazanma" Efsanesi

 1. Kilo almak için her gün ekstra kalori almanız gerekir - 250 ila 500 arası. Ekstra yakıt zorlu bir egzersiz programını destekler, kas gelişimi için beslenme desteği sağlar ve size pound kazanmak için enerji. Bu ekstra kalori, her hafta 1 pound kazanmanıza izin verir - göze çarpan sonuçları görecek kadar hızlı, ancak kilo alımınızın önemli bir kısmının saf yağ yerine kastan gelebileceği kadar yavaş.

 2. Ekstra kaloriler hem kas hem de yağ kazanmanıza yardımcı olurken, seçici olarak popo ve göğüslerinize ağırlık alamazsınız. Kilo alımının baştan sona - özellikle de doğal olarak ağırlık saklama eğiliminde olan bölgelerde - farkına varacaksınız. Örneğin, bir elma şeklindeyseniz ve tipik olarak midsection'nızda kilo alırsanız, muhtemelen bu fazla kilonun midenize ve göğüslerinize gittiğini fark edeceksiniz. Armut şeklindeyseniz ve alt vücudunuzda ağırlık saklarsanız, fazladan ağırlıkların çoğunun uyluklarınıza, kalçalarınıza ve popolarınıza gittiğini göreceksiniz. Bu nedenle, poponuzu ve göğüs ölçünüzü artırmak için kilo alırken, kilo alımının vücudunuzun genel şeklini değiştirmeyeceğini unutmayın.

Kilo Almak İçin Protein Paketli Yiyecekleri Seçin

 1. Göğüsleriniz çoğunlukla yağ dokusundan yapılır ve yağ koydukça büyür, protein dolu yiyecekler yemek daha büyük bir popo oluşturmak için en iyi seçimdir. Bunun nedeni, proteinin kas gelişimini desteklemesidir. Hedefli bir egzersiz programı ile birleştirildiğinde, protein, glüten kaslarınızın büyümesini destekleyecektir, böylece istediğiniz şımarık "balon kıçını" alabilirsiniz!

 2. Kilonuzu 0,8 ile çarparak protein alım hedefinize ulaşın. Örneğin, 140 kilo ağırlığınız varsa, 112 gram proteine ​​ihtiyacınız olacak; 125 pound ağırlığında, 100 gram gerekir. Gününüze bir protein güler yüzlü, birkaç haşlanmış yumurta ve yeşil bir meyve suyu veya sebzeli bir omletle başlayarak hedeflerinize ulaşın. Avuç içi büyüklüğünde yağsız protein - tempeh, tavuk veya balık gibi - öğle ve akşam yemeklerinde servis yapın ve protein alımınızı artırmak için mercimek ve fasulye ile pişirin.

Karbonhidrat ve Yağ ile Kilo Alın

 1. Karbonhidrat ve yağ yemek, ayrıca popo ve göğüsleriniz dahil olmak üzere kilo almanıza yardımcı olabilir. Popoda kas oluşturmak, spor salonunda zor egzersizler gerektirir ve kaslarınızın her bir güç ve kardiyo seansında size güç vermesi için karbonhidratlara ihtiyacı olacaktır. Vücudunuz, yediğiniz karbonhidratların bir kısmını aktif yaşam tarzınız için neredeyse anında bir enerji kaynağı olarak görev yapan glikojen formunda depolar. Karbonhidratlı yiyecekler - patates, tatlı patates, kepekli makarna, kahverengi pirinç ve meyve gibi - günlük kalori alım hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için kalori sağlar.

 2. Gram başına cömert bir 9 kaloride, popo ve göğüslerinizde kilo almak için diyet yağı önemlidir. Sadece kilo almak için gereken ekstra kaloriyi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda egzersizlerinizde enerji harcar, bu sayede en zor ter seanslarında bile size güç sağlar. Kilo almak için sağlıklı yağ kaynakları olarak avokado, zeytinyağı, hindistancevizi yağı, fındık ve tohumları seçin.

Daha Büyük Kalça ve Göğüsler Almak (veya Faktoring)

 1. Sadece diyet kilo almanıza izin verirken, egzersizle birleştirirseniz en iyi sonuçları görürsünüz. Zorlu bir egzersiz programı kas oluşturmanıza izin verir - ve hangi egzersizleri yapacağınızı ve hangi kasları hedefleyeceğinizi seçebileceğiniz için, kalçalarınızdaki ve popodaki kasları seçici bir şekilde tonlandırabilirsiniz. Alt vücudunuzu oluşturmak ve daha büyük bir popo yetiştirmek için zorlu ağırlıklar kullanarak kadeh kavgası, yan ve sırt ciğerleri, kalça iticileri ve oluk köprüleri uygulayın. Mideksiyonunuzu ve kollarınızı da tonlandırmak için, şutlar, lat pullar, sıralar ve kalaslar ile rutininizi temizleyin.

 2. Diyet ve egzersiz programınızdan önemli sonuçlar görmeniz haftalar veya aylar sürebilirken, hemen bir farkı fark etmek için kum saati figürünü vurgulamak için giyinebilirsiniz. Bir kemerle belinizde görsel olarak cinch yapın ve göğüslerinizi ve kıçınızı oynatmak için parlak renkler ve baskılar kullanın. Bir kum saati şeklini taklit etmek için yapılandırılmış kıyafetleri - kurşun kalem etekleri ve blazerler gibi - seçin ve göğsünüze dikkat çekmek için cesur bir ifade kolyesi kullanın.Donate - BNB: bnb16ghhqcjctncdczjpawnl36jduaddx5l4eysm5c