Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Philly Krem Peyniri Besin Değerleri

Seçenekler

 1. Philadelphia veya "Philly" krem ​​peynir, Kraft Foods tarafından üretilen bir üründür. Krem peynir üreticileri, ürünü olabildiğince taze tutarken yerel süt ve krema kullanmaya da sahiptir. Philly krem ​​peynirin koruyucuları sınırlı olsa ve doğal malzemelerden yapılmış olsa da, yüksek yağlı bir çeşidi tercih ediyorsanız, yemeğinize çok fazla kalori eklersiniz.

Normal Çeşitlilik

 1. Muhtemelen biliyorsunuz ki Philly krem ​​peynirine düzenli bir çeşittir, diğer çeşitlerden çok daha fazla kalori aldığınızdan. Bir çorba kaşığı normal krem ​​peynirin 50 kalorisi var. Bu miktarın 5 kalori yağından 45 kalori geliyor. Kalan 5 kalori az miktarda protein ve karbonhidrattan gelir.

Çırpılmış

 1. Çırpılmış çeşitlilik yağda düşük değil; aksine, sadece daha hafif ve daha yumuşaktır, bu yüzden fazla kullanmanıza gerek yoktur. Çırpılmış olduğu için 1 çorba kaşığı porsiyon size sadece 34 kalori verir - bu da normal çeşitliliğe göre yüzde 30'dan fazla bir azalmadır. Kalan 3 kalori yaklaşık yarım gram protein ve yarım gram karbonhidrattan kaynaklanırken, yaklaşık 3 kalori yağdan elde edilen 3.4 gram yağ elde edersiniz. [! 498 => 1130 = 4!

 1. Philly krem ​​peynirinin az yağlı versiyonunu tercih etmek, yemek kaşığı başına 30 kalori sağlar. Bu çeşitlilikte yağ içeriği azalırken, protein ve karbonhidratlar biraz artar. Toplam kalorinin yaklaşık 20'si 2.3 gram yağdan gelmektedir. Kalan 10 kalori eşit miktarda protein ve karbonhidrattan gelir: her birinin yaklaşık 1.2 gramı veya her bir makro besin maddesinden yaklaşık 5 kalori

 1. Diyetinizi izliyorsanız, kesinlikle yağsız Philly krem ​​peynirini seçmek istersiniz. Bu çeşitlilikten çorba kaşığı başına 20'den az kalori alırsınız. Yağsız krem ​​peynir, kabaca 1.6 kaloriye ulaşan 0.2 gramdan az yağ içerir. Aynı porsiyon 2.8 gram protein veya 11.3 kalori protein içerir. Son olarak, karbonhidratlar 1.4 gram karbonhidrattan 5.5 kalori alır.

Sağlıkla İlgili Hususlar

 1. Doymuş yağ ve kolesterol kan kolesterolünüzü yükseltebilir, atardamarlarınızı sertleştirebilir ve daha sonra yaşamda kalp-damar hastalıkları gelişme riskinizi artırabilir. Tehlikeler nedeniyle, “Amerikalılar İçin Diyet Kılavuzları, 2010” yayını, günlük kalorilerinizin yüzde 10'undan fazlasını doymuş yağa sahip olmamanız gerektiğini belirtir. Tüm yağlar gram başına 9 kaloriye sahiptir, bu yüzden 2.000 kalorili bir diyet için günde 22 gram doymuş yağ alabilirsiniz. Ayrıca kolesterol alımınızı günlük 300 miligramdan daha az ile sınırlandırmalısınız. Yağsız Philly, çorba kaşığı başına sadece 0,1 miligram doymuş yağ ve 2 miligram kolesterol sağlayan büyük bir endişe değildir. Düşük yağlı çeşidin 1.4 gram doymuş yağ ve 8 miligram kolesterol; çırpılmış krem ​​peynir yaklaşık 2 gram doymuş yağ ve 11 miligram kolesterol sunar; normal krem ​​peynir size 2,8 gram doymuş yağ ve yemek kaşığı başına 16 miligram kolesterol verir.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407