Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Perakende İşiniz için Yaklaşan Tatil Sezonundan Yararlanın

Şükran nasıl yapılır

 1. Perakendeciler için tatiller genellikle yılın en hareketli zamanıdır. Pek çok işletme sahibi umarım tatil mevsiminin ilerisinde kalmak için hazırlıklara başlamış olsa da, önümüzdeki sezonda rekabetten ve öne çıkan satışlardan öne çıkma şeklinden yararlanabilirsiniz.

Hadi, şenlikli ol!

 1. Müşterilerinizle rezonans eden tarihleri ​​belirledikten sonra pazarlamanızla birlikte şenlik göstermeye başlayabilirsiniz. Örneğin, bir Noel temalı pencere ekranı oluşturarak, müşterilere e-posta ve sosyal medya aracılığıyla Yılbaşı Gecesi'ne yalnızca 6 gün kaldığını hatırlatan ve web sitenizi, ana sayfanızda ve ilgili açılış sayfalarında tatille ilgili resimler ve metin içerecek şekilde güncelleyerek hatırlatabilirsiniz.

Müşterilerinizi ve çalışanlarınızı mutlu tutun.

 1. Eğer gerçekten rakiplerinizden sıyrılmak istiyorsanız, bu teşvikleri kişiselleştirin. Tatil müşterilerinin% 42'sinin özelleştirilmiş bir mobil reklamı yanıtlayacağı bulundu. Bunu, önceki satın alımlara dayanarak ürün önerileri göndererek veya tercih ettikleri kanallardan mesaj göndererek yapabilirsiniz.

 2. Müşterilerinizin kendilerini reklamlarınıza eklemesine bile izin verebilirsiniz. Örneğin, OfficeMax'ın "Elf Kendiniz" kampanyası 193 milyon ziyaretle sonuçlandı.

 3. Müşterilerinizin yanı sıra, çalışanlarınızı mutlu ve motivasyon içinde tutmanız da gerekiyor. Satış kartlarına ulaştığında, onlara hediye kartları gibi teşvikler sunabilirsiniz. Diğer küçük tehlikeler onlara yiyecek ve içecek sağlayabilir. Güven Bana. Bir iştah açacaklar. Ayrıca, onlara işinizin bu tatil sezonunda satacağı anahtar ürünler ve en çok satanlar hakkında yeterli eğitim vermeyi unutmayın.

Bir e-posta pazarlama kampanyası başlatın.

 1. Constant Contact, tatil e-posta pazarlama kampanyanız için 30 yaratıcı fikir listesi hazırladı. Bu, tatil önizleme satışını, tatil hediye rehberini, kuponları ve indirimleri, tatil videosunu paylaşma ve müşterilerinize harika bir yıl için teşekkür etme gibi her şeyi içerir.

Envanterin Hayaletini Ziyaret Et.

 1. Hangi öğelerin en çok satanlar olduğunu ve hangilerinin o kadar iyi satmadığını görmek için geçen yılın satışlarına göz atın. Bu şekilde, hangi ürünleri zorlayacağınızı ve tam olarak stoklanmış olduğunuzdan emin olmanızı sağlar. İstediğiniz son şey, talebe bağlı bir ürünün tükenmesi.

 2. Perakende İşiniz İçin Yaklaşan Tatil Sezonundan Yararlanın Aslen Peter Daisyme tarafından Due Blog'da yayınlandı.

 3. Hangi öğelerin en çok satanlar olduğunu ve hangilerinin o kadar iyi satmadığını görmek için geçen yılın satışlarına göz atın. Bu şekilde, hangi ürünleri zorlayacağınızı ve tam olarak stoklanmış olduğunuzdan emin olmanızı sağlar. İstediğiniz son şey, talebe bağlı bir ürünün tükenmesi.

 4. Perakende İşiniz İçin Yaklaşan Tatil Sezonundan Yararlanın Aslen Peter Daisyme tarafından Due Blog'da yayınlandı.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407