Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Parmesan Peyniri Sağlık İçin İyi mi? [! 1353 => 1130 = 1!

 1. Moderatör.eval'de bu süt lokumunu yediğinizde tadını çıkarabileceğiniz peynir avantajları (ez_write_tag ([![!336,280

Parmesan Peyniri

 1. Parmigiano Reggiano olarak da bilinen Parmesan peyniri, inek sütünden elde edilen sert bir peynir çeşididir. Tuzlu ve ceviz aroması ile bilinir. İtalyan mutfağında popüler bir lezzet ekidir. Otantik Parmigiano Reggiano, İtalya'nın belli bölgelerinden özel olarak satın alındı ​​ve bir yıldan fazla sürüyor.

 2. Parmesan Peyniri Glutensiz mi?

 3. Parmigiano Reggiano veya parmesan bir süt ürünü olduğundan, glütensiz olma testini nitelendirir. Bu peyniri alırken beslenme etiketini kontrol ettiğinizden emin olsanız da, bazen üretim ve üretim sürecinde olduğu gibi, glüten kontaminasyonu olabilir.

Parmesan Peyniri Beslenmesi

 1. USDA Beslenme Verileri, parmesan iyi bir su, enerji, toplam lipit, lif ve şeker kaynağıdır. Ayrıca kalsiyum, demir, magnezyum, fosfor, potasyum, sodyum ve çinko gibi çeşitli mineraller bakımından da zengindir. Vitaminler söz konusu olduğunda, zengin bir tiamin, riboflavin, niasin, B6 vitamini, folat, b12 vitamini ve A, E, D ve K.eval vitaminlerine sahiptir (ez_write_tag ([![!728,90

Parmesan Peyniri Sizin İçin İyi mi?

 1. Parmesan peyniri pek çok sağlık yararına sahip ve peynirlerin süper besin maddesi olarak lanse edildi. Bununla birlikte, parmesan ayrıca düşük sodyum diyetli insanların aklında tutması gereken çok miktarda tuz içermektedir.

Kalsiyum

 1. Parmesan peyniri mükemmel bir kalsiyum kaynağıdır. Diyet kalsiyum, protein ve D vitamini ile birlikte, sağlıklı kemik kütlesi kazanmada çok önemlidir. Aynı zamanda kalp sağlığını ve güçlü dişleri destekler ve kanın pıhtılaşmasını önler.

 2. Kalsiyum ayrıca kas büyümesinin ve sağlığının önemli bir parçasıdır. Barbara Pampaloni ve arkadaşları tarafından yapılan Mineral ve Kemik Metabolizmasında Klinik Durumlarda yayınlanan bir çalışmaya göre, Parmigiano-Reggiano peyniri üretmenin geleneksel ve özel yöntemi sayesinde, kalsiyum alımı ve kolay sindirim için en iyi diyet seçeneklerinden biridir. .

Vitamin A

 1. Eval (ez_write_tag ([![!580,400

Protein

 1. Parmesan, 2 onsluk bir porsiyonda 20 gram olan mükemmel bir protein kaynağıdır. Protein kas büyümesi ve onarımı için önemlidir ve ayrıca kilo verme rejimlerine yardımcı olur.

 2. John Staughton, İngilizce ve Bütünleyici Biyoloji derecelerini Champaign, Urbana'daki (ABD) Illinois Üniversitesi'nden alan gezgin bir yazar, editör ve yayıncıdır. Edebi bir derginin kurucu ortağı Şerif Nottingham ve dünyanın en güzel yerlerini ofisi olarak görüyor. Ev fikrine yönelik sürekli bir yolculukta, eğitmek, ilham vermek, gelişmek ve gelişmek için kelimeler kullanır.

 3. Parmesan, 2 onsluk bir porsiyonda 20 gram olan mükemmel bir protein kaynağıdır. Protein kas büyümesi ve onarımı için önemlidir ve ayrıca kilo verme rejimlerine yardımcı olur.

 4. John Staughton, İngilizce ve Bütünleyici Biyoloji derecelerini Champaign, Urbana'daki (ABD) Illinois Üniversitesi'nden alan gezgin bir yazar, editör ve yayıncıdır. Edebi bir derginin kurucu ortağı Şerif Nottingham ve dünyanın en güzel yerlerini ofisi olarak görüyor. Ev fikrine yönelik sürekli bir yolculukta, eğitmek, ilham vermek, gelişmek ve gelişmek için kelimeler kullanır.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407