Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


'Ofis' Aktörü, İçki Vererek ve Gidiyor Vegan Tarafından 50 Pound Tutuyor

Hususlar

 1. Etsiz beslenmenin birçok yararı var ve kilo kaybı bunlardan biri. “Ghosted” yıldızı Craig Robinson ("The Office" den Darryl), veganlığı onaylayan en son yıldız, son zamanlarda - alkol detoksuyla birlikte - büyük ölçüde zayıflamasına yardımcı olduğunu ortaya koydu.

 2. "Bir sürü kilo verdim. Yaklaşık 50 kilo verdim," dedi Robinson, Harry Connick Jr.'a yaptığı konuşma şovunda "Harry" yazarken. 45 yaşındaki çocuk kilo kaybı ve sert diyet değişiminin içki içmeye ara vererek başlamaya başladığını açıkladı. “İçmiyordum. Ocak ayından beri alkolü bıraktım. Detoks yapacağım” diye devam etti. “Duydum - ne kadar doğru olduğunu bilmiyorum - ama altı ay içinde karaciğerini yenileyebileceğini duydum. 'Bakalım, altı ay gidebilir miyim bakalım' dedim. geri dönmedi. "

 3. Git, Craig! Bu tür bir dönüşüm kolay ve gerçekten övgüye değer değildir.

 4. Alkollü içecekler kalorilerde çok yüksek olduğundan - dört onsluk bir bardak kırmızı şarap 95 kalori içerirken, bir margarita 550'ye kadar toplayabilir - Robinson’ın şaşırtıcı olacağı şaşırtıcı değil Sadece alkolden kaçınmak için kilo verin. Ama orada durmadı. “Ben çalışıyorum ve bu vegan yaşam tarzını da deniyorum. Harika” dedi. “Çok büyük vegan restoran ve yemekler var. Düşündüğümden çok daha kolay.”

 5. Beyonce, 2015 yılında sebze ağırlıklı bir diyetle bir ton kilo verdiğinde vegan devrimini tetiklemiş olsa da, kilo kaybı için etsiz diyetler sadece bir başka ünlü eğilim değil. aslında bilim tarafından desteklenirler. Doktorlar Sorumlu Tıp Komitesi tarafından yapılan son bir araştırmada vejetaryen bir diyet uygulayanların et yiyenlerin sadece iki katı kadar kilo vermekle kalmayıp aynı zamanda kas içi yağları azaltarak metabolizmalarını hızlandırdıklarını tespit ettiler. Oldukça lanet serin, değil mi?

 6. Amerikan Klinik Beslenme Dergisi'ne göre, veganlar incelme eğilimindedir ve toplam kan kolesterolü ve kan basıncını vejeteryanlardan bile daha düşüktür. Başka bir fayda? Kate Hudson, Beyonce ve Jay-Z'nin diyet danışmanı olan Marco Borges, vegan diyetinin cildiniz için iyi olduğunu koruyor.

 7. Vegan olmak kilo kaybına ve diğer sağlık yararlarına neden olabilirken, vitamin eksikliği oluşturmamak için dikkatli olmak istersiniz. B-12, çinko ve demir içeren diğer yiyecekler veya vitaminlerle değiştirilmeden et ve süt ürünlerinizi diyetinizden kesemezsiniz. Eğer kilo vermek niyetiniz ise, kalorinin alımında ve beslenme dengesini korumada dikkatli olmalısınız - herhangi bir diyette olduğu gibi.

 8. Robinson etsiz yaşam tarzından oldukça memnun gözükse de, eksik olduğunu itiraf ettiği bir süt bazlı yemek var: makarna ve peynir. Onu suçlayabilir misin? Neyse ki, çok lezzetli vegan yemek seçenekleri var: İşte kolay vegan yemekler için dokuz basit dört bileşenli tarifler. Keyfini çıkarın!

Ne düşünüyorsun?

 1. Craig Robinson'ın hayvansal ürünleri ve alkolü azaltarak bu kadar kilo vermesine şaşırdınız mı? Hiç etsiz diyeti denediniz mi? Hangi sağlık yararlarını farkettiniz?Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407