Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Nihai Sağlıklı Börek Oluşturma

Fıstık Yağı

 1. Hızlı, kolay, sağlıklı bir öğle yemeği veya akşam yemeği düşündüğünüzde, akla gelen ilk şey bir börek olmayabilir. Biftek, pilav ve fasulye, salsa, ekşi krema, peynir ve marullu bir börek kolaylıkla 1000 kaloriyi geçebilir. Peynir ve sosla boğun ve bir öğünden daha fazla kalori, sodyum ve yağ içeren bir öğünde kalori bombası yapın.

 2. Bir burrito temelde bir sarmadır, ve doğru seçimleri yaparsanız, lifleri, vitaminleri, mineralleri, antioksidanları ve tadı en üst düzeye çıkarırken kalorileri 500 veya altına düşürürsünüz. İdeal ve sağlıklı bir börek yapıp, gerçekten ekleyen basit takaslar oluşturabilirsiniz.

 3. Ekmeği karbonhidrat ve kaloride şaşırtıcı şekilde yüksek olabilir. Kendinizinkini hazırlarken, beyaz un sürümü yerine tam buğday veya mısır ekmeği hedefleyin veya besin değerini artırmak ve genel kalori alımını azaltmak için düşük karbonhidrat seçimini deneyin.

1. Daha Sağlıklı Bir Üs Seçin

 1. Bir tortilin sağladığı karbonhidrat miktarından dolayı, pirinç gibi başka bir tahıl olmadan kendinizi tatmin edici bulabilirsiniz. Tam tahıl eklemek istiyorsanız, çeyrek bardak kahverengi pirinç ya da kinoanın bir bölümünü seçin.

2. Akıllıca Protein Seçin

 1. Porsiyon büyüklüğü önemlidir: Tipik üç ila dört ons yerine lezzet ve denge için bir ila iki ons proteini hedefleyin. Bu aynı zamanda taze sebzeler ve diğer çeşniler için daha fazla alan bırakır. Ana özellik yerine eti kendi tarafınız haline getirin; böylece yağ gramını kolayca ortadan kaldırabilirsiniz.

 2. Ette lif yok, bu yüzden besin içeriğini en üst düzeye çıkarmak için bir sebze bazını deneyin. Siyah fasulye, barbunya veya nohutların hepsi harika börek ilaveleridir; Onlar sizi saatlerce tam tutabilecek lif, vitamin, mineral ve antioksidanlarla doludur.

3. Sebze Ekleyin

 1. Soğan ve biber gibi Fajita sebzeleri aroma - ayrıca vitamin ve lif içerir. En sevdiğiniz taze yeşil marul, lahana, lahana veya ıspanaklı çörek otu ekleyin. Közlenmiş veya taze mısır taneleri lezzetli bir doku verirken, doğranmış kış kabağı veya kabak çiğnenmiş, parlak bir lezzet verir. Özellikle sıcak salsadan daha hafif bir tat tercih ediyorsanız, taze domates ekleyin.

4. Sağlıklı Bir Yağ Ekleyin

 1. Elyaf ve antioksidan değerini artırmak için avokado veya zeytin dilimleri için peynir ve ekşi kremayı hendekleyin. Biraz sağlıklı yağ ile uzun bir yol gidiyor, bu yüzden bu yiyeceklerle dolu börek paketlemek yerine küçük bir kısmı ile sopa. Yağ sizi daha uzun süre daha dolgun hissetmenizi sağlar, bu nedenle her öğünde bu seçeneklerden birini eklediğinizden emin olun - bitkisel yağlardan ne kadar hoşlandığınıza şaşırabilirsiniz. [! 16638 => 1130 = 6!

5. Lezzet ile Paketleyin

 1. Kırmızı biber, jalapeno, acı sos, kimyon, sarımsak ve kara biber gibi otlar ve baharatlar, geleneksel bir börekten beklediğiniz cesur aromayı artırıyor, ancak az kaloriler veriyorlar. Domates salsası beslenme ile doludur, bu yüzden sevdiğiniz doyurucu, lezzetli lezzet için favorinizi - ılımandan sıcağa - sıcak seçin. Parlak bir lezzet için taze limon suyunu sıkın veya daha fazla tat ve beslenme için kişniş veya maydanoz serpin.

 2. Vitaminler, mineraller, antioksidanlar ve liflerle dolu bir börek, doğru malzemeleri kullandığınız sürece sağlıklı olabilir.

 3. Ginger Hultin tarafından yazıldı

 4. Kırmızı biber, jalapeno, acı sos, kimyon, sarımsak ve kara biber gibi otlar ve baharatlar, geleneksel bir börekten beklediğiniz cesur aromayı artırıyor, ancak az kaloriler veriyorlar. Domates salsası beslenme ile doludur, bu yüzden sevdiğiniz doyurucu, lezzetli lezzet için favorinizi - ılımandan sıcağa - sıcak seçin. Parlak bir lezzet için taze limon suyunu sıkın veya daha fazla tat ve beslenme için kişniş veya maydanoz serpin.

 5. Vitaminler, mineraller, antioksidanlar ve liflerle dolu bir börek, doğru malzemeleri kullandığınız sürece sağlıklı olabilir.

 6. Ginger Hultin tarafından yazıldıDonate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407