Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


NFL Superfans: Soğuk Hava Oyunlarında Sıcak Kalmanın İpuçları

Alt satırda

 1. Canlı bir futbol maçı izlemek, saatlerce süren bir sevinç demek, binlerce kişiden oluşan bir denizin ortasında favori takımınız için tezahürat demek. Ancak birkaç stadyumda çatılar ve ısıtıcılar bulunduğundan, stantlar adil hava durumu hayranları için uygun değil.

 2. Sezon soğuk aylara girerken, ev oyunlarına çıkanlar, playofflara kadar sıcak kalmanın sırlarını biliyor.

 3. Bu 10 Lezzetli Soğuk Hava Davranışını Deneyin >>

Dondurulmuş Havalarda Fan Önerileri

 1. Hiç kimse Green Bay Packers hayranları gibi dondurucu havaya nasıl dayanabileceğini bilmiyor. Lambeau Field, Packers ve Dallas Cowboys arasındaki 1967 tarihli efsanevi "Ice Bowl" a ev sahipliği yaptı. O gün sıcaklıklar -15 derece Fahrenhayt derecesine ya da rüzgar soğukluğunda -48 dereceye düştü.

 2. Green Bay'da yaşayan dindar bir Packers hayranı ve kamyon şoförü olan Adam Senn'in soğuk hava gardırobunda, yün çorap, paçalı don, el ısıtıcıları, kalın eldivenler, çorap başlığı, ve ağır bir ceket.

 3. "Ayrıca, bazı viskilerle yapılan oyun öncesi tailgating zarar vermez" diyor Senn. [! 4696 => 1140 = 2!

 4. Windy City'nin güneyindeki Soldier Field'da ev oyunlarına katılan hayranlar, aynı zamanda sezonun hareketi ısınırken soğuk sıcaklıklara da dayanabilir.

 5. Wisconsin Rapids, Wis. 'Da yaşayan bir Ayının hayranı Travis Hulce, oyunda sıcak kalmak için benzer bir tavsiyede bulunuyor: katman yukarı. Bir podcast sunucusu olan Hulce, bir tişört, uzun kollu bir tişört, bir kazak ve üstte güvenilir bir Bears forması giymenizi önerir.

 6. Başında kalın, sıcak bir çorap kapağı, atletik çorapları, yün çoraplarını ve ayağındaki kışlık botları ve bacaklarında yalıtımlı kotları var ve Hulce oyun için hazır ama hepsi .

 7. "Gerçekten, yeterince içersin ve yeterince katlanırsan, oyuna girdiğinde sıcaklık aslında sorun değil" diyor. “Artı, banyolar biraz eritmek için ısıtılır.”

 8. Bu Önemli Soğuk Hava Güvenliği İpuçlarını Öğrenin >>

Oyun Sırasında Sıcak Kalmak

 1. Senn ve Hulce’nin tavsiyelerine uyup birkaç tane viski ve bira alırsanız, er ya da geç banyoya gireceksiniz. Havalandırma deliklerinden gelen ısının yanı sıra, idrar yapma ısının korunmasına da yardımcı olur çünkü vücudunuz mesanenizdeki sıvının donmaması için endişelenmenize gerek yoktur.

 2. Banyoya seyahat etmenin yanı sıra, soğuk futbol oyunlarında sıcak kalmanın başka yolları da var:

Üç W’yi izleyin

 1. Her İzci, soğuk su sıcaklıklarında hayatta kalmak için üç W'nin olduğunu biliyor: fitil, sıcaklık ve rüzgar.

 2. Katmanlama yapılırken, ilk kat nemi ciltten uzaklaştırmalıdır. Hulce atletik çoraplar veya uzun iç çamaşırı önerir. Cildinize daha az nem dokunursa, hissedeceğiniz sıcaklık artar.

 3. Bunun üzerine bir sonraki katman sıcaklık oluşturmalıdır. Polar, yün ya da sizi tost tutmak için yapılmış diğer kalın malzemelerin kullanılması, hile yapmalı.

 4. Sonuncusu, bir rüzgarlıkta olduğu gibi rüzgardır. Rüzgar ve su geçirmez bir kabuk istenmeyen nemi tutar ve rüzgar cildinizden uzak durur. The North Face ve Columbia gibi birçok şirket, sıcaklık ve rüzgar katmanlarını bir araya getiren ceketler ve paltolar üretiyor.

 5. Ve Senn'in tavsiye ettiği başka bir W daha var: kilo.

 6. “Büyük bir ev aletinin boyutuna da zarar vermedi, ancak bu muhtemelen ortalama bir fan için olmayacak” dedi Senn kendi yapıtlarından. “Green Bay'de olmasına rağmen.”

 7. Her İzci, soğuk su sıcaklıklarında hayatta kalmak için üç W'nin olduğunu biliyor: fitil, sıcaklık ve rüzgar.

 8. Katmanlama yapılırken, ilk kat nemi ciltten uzaklaştırmalıdır. Hulce atletik çoraplar veya uzun iç çamaşırı önerir. Cildinize daha az nem dokunursa, hissedeceğiniz sıcaklık artar.

 9. Bunun üzerine bir sonraki katman sıcaklık oluşturmalıdır. Polar, yün ya da sizi tost tutmak için yapılmış diğer kalın malzemelerin kullanılması, hile yapmalı.

 10. Sonuncusu, bir rüzgarlıkta olduğu gibi rüzgardır. Rüzgar ve su geçirmez bir kabuk istenmeyen nemi tutar ve rüzgar cildinizden uzak durur. The North Face ve Columbia gibi birçok şirket, sıcaklık ve rüzgar katmanlarını bir araya getiren ceketler ve paltolar üretiyor.

 11. Ve Senn'in tavsiye ettiği başka bir W daha var: kilo.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407