Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Minimalist Diyet

Kilo Kaybı İçin Gurme Çalkalama Fikirleri

 1. Spesifik bir minimalist diyet yok, ancak bir yaşam tarzı olarak minimalizm yemek tercihlerini ve diyeti dikkate alıyor. Minimalizm, olabildiğince basit bir şekilde yaşamak ve en önemli şeyin üzerinde durmaktır. Olumluyu teşvik etmeyi amaçlayan bir inanç. Sağlık ve zindelik minimalizmin önemli yönleridir ve diyet basit, ucuz yiyecekleri yemekle ilgilidir.

Diyet Hakkında

 1. Minimalist diyet sizi tüm besin gruplarından yiyecekler yemeye teşvik eder, böylece ihtiyacınız olan beslenmeyi elde etmek, ancak en ucuz olanları seçmek için - örneğin, taze bir elma seçmek Ahududu yerine bir atıştırmalık olarak. Ayrıca sadece su içmeniz ve tüm abur cuburları gidermeniz için teşvik edilirsiniz. Ayrıca fazla yemek yemekten de mahrum bırakılıyorsunuz, bu da masrafın artmasına ve aşırı yemekten kaynaklanan kilo alımını önlemeye yardımcı oluyor.

Basitçe Yemenin Yararları

 1. Kalori saymak yerine, minimalist sadeliği ve maliyeti hesaba katar. Minimalist diyeti 2010 için Amerikalılar için Diyet Kılavuzunun tutumlu bir versiyonu olarak düşünebilirsiniz. Minimalist bir yaşam tarzı izleyenlerin önerdiği şekilde zengin besinler içeren gıdalarla dolu bir diyet yemek, kalp hastalığı, şeker hastalığı ve bazı kanser türlerini azaltmak da dahil olmak üzere birçok sağlık yararı sunar. Aynı zamanda sağlıklı bir kilo vermeye yardımcı olur.

Basitçe Yeme Yemeğin Eksileri

 1. Minimalist olarak, diyeti takip etmeyi kolay bulabilirsin çünkü yaşam tarzının bir parçası. Bununla birlikte, minimalist diyet çok katı olup abur cubur ve su hariç içki seçimlerini atlar. Pittsburgh Üniversitesi Tıp Merkezi'ne göre, bu gibi uç noktalara erişimi kısıtlayan diyetlerin uzun vadede takip edilmesi zor. Ayrıca, bazıları diyet uzunluğunu da engelleyebilecek yumuşak ve sıkıcı diyetler bulabilirler.

Örnek Yemek Planı

 1. Minimalist bir kahvaltı, suyla yapılan ve bir muz ve bir bardak süt ile servis edilen bir kase normal yulaf içerebilir. Öğle yemeği salatalık, soğan, nohut, sirke ve yağ ile tepesinde marul yeşili olabilir ve kepekli ekmek dilimleri ve bir elma ile servis edilir. Sağlıklı ve sade bir akşam yemeği fırında patatesli fırında tavuk ve buğulanmış brokoli içerebilir. Atıştırmalık seçenekleri arasında mevsimsel taze meyve, havuç ve kereviz çubukları veya tam tahıllı krakerler bulunabilir.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407