Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Mikro Düğünler Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

DÜĞÜNÜ KÜÇÜK, BASİT VE KISA SİZ TUTMAK İSTEDİĞİNİZ VE KÜÇÜK BİR FORTUNE HARMAYA ÇALIŞMAK NE SEÇİYORUNUZ?

 1. Avustralya’da, eyaletler ve bölgelerdeki Doğumlar, Ölümler ve Evlilikler büroları, nişanlımla katılabileceğiniz, 18 yaş ve üstü ve iki yaşına kadar olan iki tanığın katılabileceği düğünler misafir.

 2. Ancak, düşünmeniz gereken bazı ödünler var, örneğin:

 3. Her zaman kaçma seçeneği vardır; gizlice kaçmak için gizlice kaçmak. Ne yazık ki, bazı çiftler, gerçeğinden sonra, kaçmaktan kaynaklanan acı ve yanlış anlama potansiyellerinin amaçladıkları gibi olmadığını keşfettiler.

 4. Ama ya orta yol varsa?

 5. Son birkaç yıldaki istatistikler, Avustralyalı çiftlerin düğünlerine alışkın olduklarından daha az misafir davet ettiklerini ve alternatif bir düğün gününün nasıl bir kabul görüldüğünü, yani bir Cumartesi günü olmadığını gösterdi. .

 6. Ancak evlilik eşitliği ve herhangi bir yılda 52 cumartesi günü birinde düğün mekanında kitap baskısı yapılmasıyla birlikte, yeni alternatifler aranıyor.

 7. Hafta içi mikro düğüne girin.

Mikro düğün nedir?

 1. Basit bir ifadeyle, bir mikro düğün, sadece bir avuç davetli misafirin (genellikle 20 ya da daha az) olduğu, kısaldığı bir evlilik kutlamasıdır; atmosferde ve geleneksel bir düğünden daha az stres atması için.

Mikro düğünlerin avantajları nelerdir?

 1. Genellikle bir mikro düğün 2-3 saat sürer, anlamlı bir tören yapmak, bazı içeceklerin ve nibbleslerin tadını çıkarmak ve olayları hatırlamak için fotoğraf çekmek için yeterli zaman. Bir restoran gibi başka bir mekanda daha büyük partiler veya resepsiyonlar bazen takip eder.

 2. Dikkatini dağıtmak için daha az gereksiz komplikasyon olduğundan (size bonbone bakıyorum!) Mikro düğünler, bir çiftin günün en önemli kısımlarına odaklanmasına izin verir. onlar için önemli.

 3. Daha ucuz

 4. Sadece 15'e 150 misafir geldiğinde bütçenizi gözden geçirmek çok daha kolay olabilir.

 5. Miktar üzerinden kalite

 6. İsterseniz, daha az sayıda misafirle, başka türlü karşılayamayacağınız gurme yemekler, Fransız şampanyası veya en sevdiğiniz canlı sanatçıya sıçrayabilirsiniz.

 7. Nispeten stressiz

 8. Düğününüzü tek bir yerde tutmak, birden fazla sitenin lojistiğini geri ve ileride azaltır ve birçok mekan, ek hizmetler için güvendikleri, size etrafta alışveriş yaparken zaman kazandıran profesyonel düğün tedarikçilerinin özenli bir listesini sunar.

 9. Misafirlerinizle daha fazla zaman geçirme

 10. Misafir listenizi sınırlandırmak, sizi ve nişanlınızı, hayatınızda kimin anahtar olduğunu, değer verdiğiniz ve zaman geçirmek istediğiniz konusunda gerçekten düşünmenizi teşvik eder.

 11. Misafirlerinize daha fazla bağlı hissediyor, onlarla daha fazla etkileşim kuruyor ve misafirleriniz de özel ve değerli hissediyorsunuz.

Bizim için mikro bir düğün mü?

 1. Düğün gününe dahil etmek istediğin en önemli hususların net bir vizyonuna sahip olmak önemlidir ve ilk önce herhangi bir karar vermeden önce beklentilerini birlikte tartışmak için nişanlımla birlikte oturmanı tavsiye ederim.

 2. Kendine sorman gereken birkaç temel soru var:

Peki nereden başlayalım?

 1. Bir mikro düğünün güzelliği esnekliği içinde yatıyor. 'Ne zaman' (yani saat 16: 00'da bir Cumartesi değil) serbest bırakılması, 'nerede' ve 'nasıl' seçeneklerinin neredeyse sonsuz olduğu anlamına gelir.

 2. En sevdiğiniz restorana yaklaşmayı ya da tenha bir piknik yeri ayırmayı, arka bahçenizde veya randevunuzda güneş doğarken kruvasan ve şampanya için kumsalda biraz yer açmayı düşünün.

 3. Güney Avustralya, Adelaide CBD'nin sadece 15 dakika doğusundaki Rostrevor'daki Marybank, modern çiftler için ödüllü, aileye ait ve işletilen butik mülklerinde şık bir seçenek yarattı.

 4. MaryBank, Şubat, Mart ve Nisan 2018’de, hafta içi günlerde özel mikro düğünlere ev sahipliği yapıyor:

 5. Hafta İçi Microweddings @ Marybank HERE ile ilgili daha fazla bilgi edinin

 6. Mekan: Marybank

 7. Fotoğraf: Butik Yanıp söner

 8. Çiçekler: Austin Bloom

 9. Saç Makyajı: Gemma Vendetta

 10. Gelin Giysileri: Jasmine Gelin'den Bianca Velt-Herron

 11. Sahte törenler: Modern Ünlüler Adelaide

 12. Yemek Servisi: Kahve ve Kahve İkramı

 13. Aslen Unbridely'de yayınlandı

 14. Yorumlarda mikro düğün deneyimlerinizi duymak isteriz.Donate - BNB: bnb16ghhqcjctncdczjpawnl36jduaddx5l4eysm5c