Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Marie Callender # 39; Pot Pasta Beslenme Değerleri

Linoleik Asit Sağlığının Faydaları

 1. Saksı turtalar birçok Amerikalıya kolaylık ve mutfak konforu sağlıyor. Bu tek öğünlü yemekler genellikle et, sebze ve hamur işiyle çevrili et sosu içerir. Marie Callender, marketlerde dondurulmuş satın alabileceğiniz ve turtaları mikrodalga veya geleneksel bir fırında ısıtabileceğiniz saksılar üretiyor. Tencere turta 10 oz gelir. ve 16.5 oz. boyutları.

Saksı Börek Türleri

 1. Marie Callender, etli hindi ve etli hindi de dahil olmak üzere çeşitli lezzetlerde saksı turtaları hazırlar. Tavuklu börek çeşitleri normal tavuk, kremalı Parmesan tavuğu, ballı kavrulmuş tavuk, kremalı mantar tavuğu ve peynirli tavuğu içerir.

Sağlıklı Malzemeler

 1. Marie Callender'ın saksı turtaları her çeşit havuç, kereviz, bezelye, Portabello mantarları, kırmızı biber, soğan, patates, brokoli ve mısır içeren bir seçim içeren çeşitli sebzeler içeriyor. Ürünlerde beyaz et hindi ve tavuk kullanılmaktadır. Biber ve zerdeçal gibi baharatlar, saksılara antioksidan ekler. Antioksidanlar, yaşlanma ile ilgili ciddi hastalıkların önlenmesine yardımcı olmak için vücutta çalışırlar.

Sağlıksız Malzemeler

 1. Saksı turtalar yağ, tuz ve un içerir. Her turta değişir ve bazı turtalar az miktarda ağır çırpılmış krema, çedar peyniri, bal, şeker ve süt içerir. Marie Callender'ın saksı turtaları, ek kaloriler ekleyebilen bazı rakip saksı turtalarından daha fazla bütün gıda maddesi içerir, ancak beslenme rekabete göre daha iyidir.

Beslenme Dağılımı

 1. Bu çömlekleri yemenin anahtarı sadece bir öğünde porsiyon tüketmektir. Küçük tencere turta 10 oz iken. ve büyük turta 16.5 oz. Daily Plate 8 oz olduğunu bildirdi. bir servis olarak kabul edilmelidir. Tipik Marie Callender'ın saksı turtası bir porsiyonda 510 kalori içerir ve yaklaşık yetişkinlerin bir günde tüketmesi gereken yağın yüzde 46'sı olan yaklaşık 30 g yağ içerir. Tipik bir 2.000 kalorili diyete dayalı olarak, bu yiyecekler günlük protein gereksinimlerinizin yaklaşık yüzde 32'sini ve karbonhidratlarınızın yüzde 15'ini içerir. Kolesterol günlük ödeneğin yüzde 8'i civarında düşükken, sağlıklı günlük limitin yaklaşık yüzde 36'sında sodyum yüksektir. Çörek otu günlük izin verilen doymuş yağın yüzde 50'sine kadarını içerir. Marie Callender'ın saksı turtaları, bazı A vitamini ve demir de dahil olmak üzere günlük vitamin ve mineral gereksinimlerinizin küçük ve orta bir yüzdesini karşılar. Günlük lif ihtiyacınızın yaklaşık yüzde 18'ini bir porsiyon tüketerek karşılayabilirsiniz.

Sağlıklı Diyete Sığdırmak İçin Sıcak

 1. Daha büyük, 16.5 oz paylaşmalısınız. bir başka kişiyle birlikte çömlek turtası yapın veya başka bir gün için pastanın yarısını kaydedin. Su veya çay gibi kalorisiz bir içecek içmek genel kalorileri düşük tutmaya yardımcı olacaktır. Ekstra lif ve vitaminler elde etmek için turtaya sonra bir elma veya başka bir meyve ekleyin. Bu ürünü yemek, günün geri kalanında yağ ve sodyum tüketiminizi azaltmanızı gerektirir. 8 oz. Bu çömlek turtasının servisi kalori, yağ ve sodyum nedeniyle küçük bir çocuk için uygun değildir.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407