Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Kıyma Sığır Eti için Düşük Karbonhidrat Yemeği Fikirleri

Köfte Mikro besinleri

 1. Düşük karbonhidratlı diyetler hormonal kontrol, artan tokluk ve genel kalorilerde azalma ile kilo vermenize yardımcı olabilir. Karbonhidratlar, yediğiniz yiyeceklerin çoğunda bulunan şeker molekülleridir. Tahıl, şeker, meyve ve sebzelerde bulunurlar. Her öğünde yediğiniz karbonhidrat miktarı doğrudan kan şekeri seviyenizi etkiler. Diyabetik olarak, düşük karbonhidrat diyeti kullanmak, kan şekeri kontrolüne yardımcı olabilir ve bu da diyabetle ilişkili kronik hastalık risklerini azaltır. Kilo kaybı için, daha az kan şekeri, enerji ve yağ depolanmasını teşvik etmeye çalışan insülin hormonundan daha az anlamına gelir. Daha az insülin, daha fazla yağ yakmanız anlamına gelir. Düşük karbonhidratlı akşam yemeği fikirleri aramak için nedeniniz ne olursa olsun, sağlıklı düşük karbonhidratlı yemekler yapmak için buzdolabınızda veya dolabınızda muhtemelen bulunan diğer bazı et malzemelerini kullanın.

Köfte

 1. Düşük karbonhidratlı köfte yemeği hazırlamak kolaydır. Satın alınan ekmek kırıntıları kullanmak yerine, birkaç parça düşük karbonhidratlı ekmek kızartın ve bunları bir mutfak robotuna koyun. Düşük karbonhidratlı ekmeklerin çoğu dilim başına sadece birkaç karbonhidrat içerir. Mantar, havuç veya yeşil fasulye gibi sebzeleri karıştırıp köftelerinize lezzet katın. Asıl dersinizi, sote edilmiş yeşil yapraklı sebzeler gibi nişastalı, düşük karbonhidratlı sebzelerin bir tarafı ile servis edin. Nişastalı olmayan sebzeler, pişirilmiş 1/2 kap ya da 1 kap çiğ başına yaklaşık 5 g karbonhidrat içerir. [! 299 => 1130 = 3!

 1. Kıyma, biraz baharat ve peynir lezzetli bir düşük karbonhidratlı köfte yapar. Sığır etini baharat, biraz yumurta ve Parmesan peyniri ile karıştırın. Bu öğün için makarnayı atlayın ve kabak erişte ile birlikte köfte servis edin. Sadece kabakları "fettuccine" uzun iplikçiklerine dilimleyin, fazla suyu alın ve en sevdiğiniz düşük karbonhidratlı spagetti sosu ile doldurun.

Burger

 1. Bir burgeri alçak karbonhidrat yapmak için çöreği atlayın ve burgerinizi büyük bir marul yaprağına sarın. Ekstra bir lezzet için, en sevdiğiniz baharatlarla birlikte burger karışımınıza peynir ve domates ekleyin. Burgerin üzerine biraz ızgara kuşkonmaz, nişastalı olmayan bir sebze koyun ya da lahana, havuç, mayonez ve hardal gibi düşük karbonhidratlı bir lahana salatası hazırlayın.

Biber Dolması

 1. Düşük karbonhidratlı diyetinize kıyma, baharat ve peynir ile doldurulmuş bir biberle tazelik ekleyin, sonra pişirin. Ekmek kırıntılarını atlayın ve karabiberleri düşük karbonhidratlı spagetti sosu ile doldurun. Düşük karbonhidratlı sos ile doldurulmuş marul, domates ve salatalık gibi düşük karbonhidratlı sebzelerle dolu bir salata ile servis yapın.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407