Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Krem Peynirli Tam Buğday Simitindeki Kaloriler

Farklı Seçenekler, Farklı Kaloriler

 1. Krem peynirli kepekli bir simit doldurma ve doyurucu bir kahvaltı yapıyor, fakat aynı zamanda hızlı bir öğle yemeği için de işe yarıyor. Kompleks karbonhidrat ve proteinin yanı sıra, bu kombinasyon B vitaminleri ve kalsiyum sunar. Yağı az tutmak için az yağlı veya yağsız krem ​​peynir kullanın, ancak herhangi bir krem ​​peynir seçeneğiyle, toplam kalori neredeyse herkesin diyetine uyabilir.

Kepekli Simit

 1. Yaklaşık 3 inç çapında, orta büyüklükte bir tam buğday simit 245 kalori içerir. Kaloriler, 10 gram protein, 1.5 gram yağ ve 47.9 gram toplam karbonhidrattan gelir; karbonhidrat ise toplam kalorinin yaklaşık yüzde 78'ini oluşturur. Krem peynir veya başka bir sos eklemeden önce, tam bir buğday simidindeki kaloriler sağlıklı bir atıştırma için zaten çok yüksektir, ancak bir yemeğin parçası olarak kolayca sığabilirler. Bagel proteini ve metabolizmanızı artıran ve sürekli enerji sağlayan kompleks karbonhidratlar, kahvaltı için mükemmel bir seçimdir.

Normal Krem Peynir

 1. Kepekli çörekinize 1 çorba kaşığı normal krem ​​peynir eklerseniz, 50 kalori eklersiniz. Artık toplam 295 kaloriniz var. Yemeğiniz öncelikle simit ve krem ​​peynirden oluşuyorsa, ikinci bir çorba kaşığı normal krem ​​peynir ile bölünebilir ve kalorileri 345'e çıkarabilirsiniz. Columbia Üniversitesi 350 ila 500 kalori içeren bir kahvaltı tüketmenizi tavsiye ettiğinden, hala iyisinizdir. iyi bir kalori aralığı içinde ve yemek yuvarlamak için taze meyve, sebze, yağsız süt veya meyve suyu eklemek için oda var. Ancak, bir sorun var: Sadece 1 çorba kaşığı normal krem ​​peynir 5 gram yağ içerir.

Az Yağlı ve Yağsız Krem Peynir

 1. Az yağlı ve yağsız çeşitler seçerek krem ​​peynirin kremsi dokusunu ve tadını elde edebilirsiniz, ancak yağı azaltabilir veya ortadan kaldırabilirsiniz. Yağsız krem ​​peynirden bir çorba kaşığı 30 kaloriye sahipken, yağsız tip 19 kaloriye kadar iner. Toplam yağ, 1 çorba kaşığı az yağlı krem ​​peynirde 2,3 gramına düşerken, yağsız çeşitlerde zar zor yağ izleri vardır. Bir çörek üzerinde 1 çorba kaşığı az yağlı krem ​​peynir ile, toplam kalorileriniz 275'tir. Bir kepekli çörekden 1 çorba kaşığı yağsız krem ​​peynir ile 264 kalori alırsınız.

Protein İçindeki Kaloriler

 1. Hangi tip krem ​​peyniri kullanırsanız kullanın, çok fazla karbonhidrat içermez, ancak daha fazla proteine ​​katkıda bulunur. Tıp Enstitüsü, günlük kalorilerinizin yüzde 10 ila 35'inin proteinden gelmesini önerir, bu yüzden takip ediyorsanız, proteinden ne kadar kalori alacağınızı bilmek iyidir. Kepekli simit 10 gram veya protein katkısı verir ve krem ​​peynir, krem ​​peynirin cinsine bağlı olarak 1 ila 3 gram ekler. Bu, toplam proteininizi 11 ila 13 gram veya 44 ila 52 kaloriye getirir.

Tam Tahıl Yararları

 1. Kepekli bir simit seçmek, kepekli tahılların doğal elyafından birkaç sağlık yararı elde edeceğiniz anlamına gelir. Diyet lifi, kolesterolü düşürerek kardiyovasküler sağlığınızı korur. Ayrıca kan şekerinizi dengeli tutmanıza yardımcı olur. Harvard Halk Sağlığı Okulu'na göre, Tip 2 diyabet geliştirme riskinizi, günde 2 ila 3 porsiyon hububat yiyerek yüzde 30'a kadar düşürebilirsiniz. Bir orta büyüklükte tam buğdaylı simit 4 gram lif içermektedir. Bu miktar, kadınların günlük 25 gram tavsiye ettiği alım miktarının yüzde 16'sını ve erkeklerin günlük 38 gram ihtiyacının yüzde 10,5'ini temsil ediyor.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407