Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Kişin Beslenmesi

Öneriler

 1. Quiche modaya girip çıkıyor gibi görünüyor. Ancak, hiçbir zaman tamamen yok olmuyor, çünkü jambon, peynir, krema ve yumurtadan yapılan geleneksel ev yapımı ekmekler çok lezzetli. Aşırı beslendiklerinde çoğu yiyecek kabul edilebilir olsa da, geleneksel kişelerde bulunan yağ ve sodyum düzenli olarak yenildiğinde sağlıksız hale getirdiğinden kişiden en iyi şekilde yararlanılabilir.

Kalori ve Yağ

 1. Bir dilim ev yapımı jambon ve peynirli kişiden 405 kalori ve 29 g yağ var. Şimdi ve sonra parçalanmak tamam olsa da, bu yemeği tutarlı bir şekilde yemek yemek en iyi diyet niyetlerini kolayca baltalayabilir. Yumurtalar, peynirler ve jambonun tümü bu gıdada bulunan 150 mg kolesterole katkıda bulunur. Amerikan Kalp Derneği, günde 300 mg'den fazla kolesterol önermemektedir. Bununla birlikte, eğer zaten kalp hastalığınız varsa veya 100 mg / dl üzerinde düşük yoğunlukta kolesterol seviyeniz varsa, toplam kolesterol alımı günde 200 mg'dan az olmalıdır. Bu yiyeceğin saniyelerinde olması sizi tavsiye edilen en üst sınırın karşısına çıkarır, bu yüzden bu asla kalp sağlığına dayalı bir yiyecek olarak kabul edilemez.

Sodyum

 1. Bir dilim ev yapımı jambon ve peynir şili, 409 mg sodyum içerir. Bu, Amerikan Kalp Birliği tarafından önerilen 1.500 mg sınırının yüzde 27'sidir. Sodyum içeriği, diğer peynirlerin bir kısmı için İsviçre peyniri kullanılarak ve istenenden daha az işlenmiş jambon kullanıldığında ayrıştırılabilir.

Protein

 1. Kiş hakkında her şey kötü haber değil. Ev yapımı kişiden bir dilim 12 g protein var. Bu, 130 lb'lik bir kadının ihtiyaç duyduğu toplam proteinin kabaca yüzde 25'i. Bununla birlikte, bu yiyeceğe kendinizi şımartacaksanız, hafif, soyunmamış bir salata ile eşleştirin, çünkü salatada bulunan ekstra liflere ihtiyacınız olacaktır.

Vitaminler ve Mineraller

 1. Kişinin C vitamini yoktur ve 2.000 kalorili bir diyet için gereken demirin yalnızca yüzde 1'ini karşılamasına rağmen, bir dilim bir kişi A vitamini'nin yüzde 12'sini ve yüzde 23'ünü kalsiyum tüketir. 2.000 kalorili diyet. Tatlıya meyve porsiyonu eksik C vitamini sağlayabilirDonate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407