Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Kaslı Süt Meyveli Smoothie

Nasıl Yapıldı

 1. Kaslı Süt, Cytosport şirketi tarafından yapılan bir besin takviyesi hattıdır. Hepsi birden fazla kaynaktan, fonksiyonel yağlardan, az şekerli karbonhidratlardan ve ilave vitamin ve minerallerden oluşan bir protein karışımı içeren tozlar, önceden karıştırılmış içecekler ve barlar içermektedir. Muscle Milk'in toz şekli 20 çeşitten oluşmaktadır. Tozları süt veya suya karıştırabilir veya yüksek kalorili bir yüzlü meyve elde etmek için meyvelerle karıştırabilirsiniz.

Tatlar

 1. Muscle Milk'in bütün lezzetleri bir meyve yüzlü için uygun değildir. Vanilyalı krema, kek hamuru ve beyaz çikolata köpüğü, her türlü meyve için nötr bir temel görevi görebilir. Çilek ve krem, muz kreması, portakal kreması, yaban mersini ve kreması, şeftali mango, çilek muzu ve ananaslı muz, meyve tatlıları için de iyi olan lezzetlerdir.

Malzemeler

 1. Muscle Milk tozuna ek olarak, bir meyve yüzlü herhangi bir inek, soya, fındık veya pirinç sütü, taze veya dondurulmuş meyve, meyve suyu ve yoğurt kombinasyonunu içerebilir. Dondurulmuş meyveler, özellikle muzlar ilave etmek kremsi bir doku kazandırır. Muscle Milk'de çok sayıda vitamin ve mineral bulunurken, yüzünüzün omega-3 yağ asidi içeriğini artırmak için keten tohumu yağı ya da yemek ekleyebilirsiniz.

Faydaları

 1. Kaslı Süt iki kepçe porsiyonunda 32 g protein içerir. Diyetinize protein eklemek, özellikle kuvvet antrenmanından sonra düzenli olarak tüketildiğinde, kasın tutulmasını ve büyümesini kolaylaştırır. İki kepçe Mus Milk, iki bardak sütle birlikte bir smoothie ile harmanlanmıştır ve meyve 800 ila 1,000 kalori içerir. Kilo almaya çalışıyorsanız, bu yüzlü öğünüzü diyetinize eklemek, zaten kilonuzu korumak için yeterince kalori tüketmeniz koşuluyla, haftada 1 1/2 ila 2 lb. Muscle Milk'e meyve ve süt eklemek, tadının daha iyi olmasını ve fazladan besin eklemesini sağlayabilir.

Hususlar

 1. Muscle Milk ayrıca yapay tatlandırıcı veya tat içermeyen doğal bir üründe gelir. Cytosport, Muscle Milk'in tüketilmesinden kaynaklanan birçok kas geliştirme ve kurtarma yararı iddia etse de, bu iddialar Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir veya bilimsel olarak kanıtlanmamıştır. Kaslı Süt, 6 ila 8 gr doymuş yağ ve iki kaşık porsiyon başına 310 kalori içerir. İki kaşık düz peynir altı suyu proteini eşit miktarda proteinle birlikte yağsız ve yaklaşık 200 kalori içerir.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407