Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Kanada Pastırmasının Beslenmesi

Lezzetli Domuz Pastırması Seçenekleri

 1. Amerikalıların Kanada domuz pastırması dediği şey aslında Kanada’da domuz pastırması olarak adlandırılıyor. Kanadalı domuz pastırması domuz belinden gelir - omuzun arkasında - normal Amerikan domuz pastırması domuz karnından gelir. Kanadalı domuz pastırması, jambon ve normal domuz pastırması, tüm etleri tedavi eder. Kanada pastırması genellikle tamamen pişmiş olarak satılır ve normal pastırmadan daha az yağlı ve daha az kalorilidir.

Kalori

 1. Çoğu Kanada domuz pastırması markasının bir porsiyonu 2 dilime eşittir ve 89 kalori sağlar. Bob Evans Canadian pastırma, 1 dilim eşittir 0.7 ons içinde 21 kalori vardır. Pastırmadaki kalorilerin yaklaşık yüzde 40'ı yağdan gelir. Günde ortalama 2.000 kalorilik diyet tüketiyorsanız, Kanada domuz pastırması porsiyonu günlük kalori alımınızın yüzde 5'inden daha azını sağlar.

Yağ

 1. Kanada domuz pastırması içindeki yağ miktarı porsiyon boyutuna bağlıdır. Applegate Farms 2 dilim Kanada pastırması porsiyonu 4 g yağ içerir. Buna karşılık, normal domuz pastırması porsiyon başına yaklaşık 14 g yağ içerir. Bir porsiyon ayrıca 28,35 mg kolesterol içerir. Amerikan Kalp Birliği, kalp krizi geçirme riskiniz varsa veya zaten varsa, günde 300 mg'den fazla kolesterol veya 200 mg'dan daha az kolesterol almanızı önerir.

Protein ve Karbonhidrat

 1. Kanada domuz pastırması porsiyon başına 12 g olan normal domuz pastırmasından daha yüksek protein içeriğine sahiptir. Kahvaltıda Kanada pastırmasına sahip olmak, yaklaşık 60 g günlük önerilen protein tavsiyesinin yaklaşık yüzde 20'sini sağlar. Kanada pastırması, 2 dilimli porsiyonda yaklaşık 1 g olan çok az karbonhidrat sağlar. Eti sertleştirmek için kullanılan şeker, ette normalde karbonhidrat içermediğinden, muhtemelen mevcut herhangi bir karbonhidratı sağlar.

Sodyum

 1. Normal domuz pastırması gibi Kanada domuz pastırması çok miktarda sodyum içeriyor. 2 dilimli porsiyon 500 mg sodyum veya önerilen günlük sodyum alımınızın yüzde 21'ini sağlar. Yüksek sodyum alımı, duyarlı kişilerde kan basıncını yükselterek kalp hastalığı gelişme riskini artırabilir.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407